Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sirella
10. lis 2009

markee:Přesně tak...já po revizi tady depčila,ale vždycky se tu našel někdo kdo mě podržel.Ať to bylo tady a nebo IP...za toto nemůžu být nikdy dost vděčná 🙂 ...a když si vzpomenu jak jsem uřvaná po návratu z nemocnice hledala nějaké info na netu tak bych bulela zas...jen si na to vzpomenu.Na tu bezmoc,obviňování sama sebe apod...Náhodou jsem našla tyto stránky a celý víkend pročítala...no a v noci jsem sem vlezla a zareg.se a napsala a strašně mě překvapilo jakým způsobem jste se tu všechny ozvyla a fakt mi pomohly....kdybych to tu nenašla tak bych skončila bůhvíjak 😒 Uřvaná,vydepčená a snad aj na práškách

markee
10. lis 2009

Sir,přesně. Dost mi to tu taky pomohlo a pomáhá.
Omlouvám se,půjdu spát. Ráno mi malá bude zas skákat po hlavě kolem šestý,takže ať trošku spim.Dobrou noc.

aronek
10. lis 2009

tak jsem si taky udělala andělské karty a mám pečovat o své tělo, dobrá rada, jenže když mně chytnou záda, tak se nemůžu ani zvednout 😉

sirella
10. lis 2009

markee:Dobrou noc...pěkně si odpočiň 🙂 ...za chvilku půjdu taky,ale bude mi začínat krimi v TV tak až pak...dobrou

mari111
10. lis 2009

ach jo holky ja sem taky rada ze sem vas nasla, taky by mi asi hrablo ☹ moc mi pomaha kdyz si ru s vama pisu a ne jen o nestesti ktere nas vsechny potkalo,clovek se tu muze vykecat aj o jinych starostech a aj je tu obcas veselo

sirella
10. lis 2009

aronek:Já to teď zkusila jak jsem odpovídala Markee a vyšla mi karta Přátelství...a zrovna jsme se bavily o tom jak nám to tu pomáhá 😀 To mě dostalo

sirella
10. lis 2009

mari...jojo...někomu dorazí mrcha(když ji chce)-Já bych ji už brala 🙂 ...nekomu dorazí // a někomu se rovnou "vyklube" mimísek 🙂
To mi strašně moc pomáhá

aronek
10. lis 2009

sirel, já to taky beru jako dobrou a trefnou radu 😀 Ale to řízení se jí bude horší 😖

mari111
10. lis 2009

marke dobrou noc

sirella
10. lis 2009

aronek: 🙂 třeba je to jen chvilková záležitost...a pro miminko vydržíš všechno...že ju??? 😉

Já teda nevím jak vy ale když nejsem těhu tak normálně zobu léky na úlevu...jinak je jasné že když jsem byla těhu tak ne...dokonce jsem neměla ani paralen.A to jsem asi měla,protože prcek donesl domů nějakého bacila,já ho chytla a třeba by se nestalo to co se stalo kdybych si zobla.ale v tom už se rýpat nebudu protože bych se musela zbláznit

aronek
10. lis 2009

sirel, to víš že vydržím 😉 Já taky měla poprvé chřipku, ale raději se v tom nerýpat ☹

sarlotta
10. lis 2009

Holky taky jdu bucat, ráno do práce, tak dobrou 😉

aronek
10. lis 2009

taky jdu do hajan, přeji dobrou noc 😉

sirella
10. lis 2009

sarlot...hezky se vyspi...dobrou noc 🙂

sirella
10. lis 2009

aronku...taky dobrou noc...pěkně se vyspi 🙂

ách jo...a jsem tu sama..tak jdu taky spinat...mějte se...ahojky

sirella
10. lis 2009

mari:Strašně moc dík za další hezký mail 🙂 Já se nudila (nechce se mi spat)tak jsem šla kuk do mailu jestli nedošla odpověď z firem kam jsem posílala životopisy...tak odpověď žádná ale zato hezký mailík 🙂 ...ty kočičky jsou sladké...a já ráno nebudu vstávat riťkou dopredu 😀 😀 BYlo to fakt milunké.kočičky moc roztomilé

Ale už fakt musím padat páč se chce manža tulit 😉 Zítra se určitě zastavím...ahojky

katyna6
11. lis 2009

Ahoj holky.no copak,copak,kde jste všechny? 😒
Jsem po noční,tak jen mrknu,co jste včera napovídaly a jdu do hajan.

aja.83
11. lis 2009

Ahoj katy, dobré ráno, nebo spíš dobrou noc, když jdeš spinkat! 😉

katyna6
11. lis 2009

aji-ahoj a díky 🙂 :přítel má dnes volno,tak se mi bude asi pěkně usínat! 🙂 Tak já zas jdu aji,pa a měj pěknej den 🙂

sirella-já si taky klikla na ty andělský karty a vyšlo mi Děti.....tak snad mají karty pravdu! 😉 😉

aronek
11. lis 2009

Ahoj, přeji dobré ráno. Tedy Katy dobrou noc 😀
Já jdu za chvilku na kontrolu s tou chřipkou, tak uvidím jak dopadnu.

jitie
11. lis 2009

dobré ráno holky,
Murynka jde dnes domů, teď mi volala, že je pustí, že mála dobře přibírá 😵 tak až bude mít čas, tak se tu ukáže, malá je prý hodná, nakojí a pak krásně spinká 😵

aronek
11. lis 2009

jitie, díky za zprávy od Murynky. Je to supr, že jim to tak jde. Tobě se to taky pěkně krátí 😀

jitie
11. lis 2009

aronku, já si ještě tak měsíc počkám 😀

aronek
11. lis 2009

to si murynka myslela taky 😉

jitie
11. lis 2009

já vim 😀

aronek
11. lis 2009

už máš všechno připraveno, zabalenou tašku a tak?

farmarska
11. lis 2009

holky dítko je ve škole, já mám nakrmeno i sebe 😉 a myslela jsem , že vám tu něco pěknýho napíšu, ale je mi už zase šoufl, takže se jdu ještě na chvíli natáhnout 😝 aronku je to přesně jak jsi včera psala, nemoc pozvolna přešla v těhu nevolnosti 🙄

aronek
11. lis 2009

farmi, já to měla jak sendvič. Na začátku těhu nevolnosti, pak chřipka a nakonec návrat nevolností 😖

aja.83
11. lis 2009

Farminko, ty náš lazare, tak snad po skončení 3.měsíce ti skončí i těhunevolnosti, jinak to tady s tebou teda nebude žádná zábava 😉

jitie
11. lis 2009

aronku, kdepak, tašku ještě zabalenou nemám 😎 ale už si peru kojo podprdy a začínám si to skládat na hromádku.. 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru