• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
mari ...to miminečko co tam máš je nááádherné :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. lis 2009 ve 14:33  • Odpověz
autor
už jsem si tam dala fotečku.
15. lis 2009 ve 14:34  • Odpověz
Kopi, já mám z Tebe radost, víš to? Jsi moc statečná a neseš to dobře. Máš svoje vlastní plány a to je dobře. Jen tak dál, držím palečky a moc Ti fandím. :wink:
15. lis 2009 ve 14:37  • Odpověz
holky tak jsem se dnes konečně dala do dočítání a řeknu vám, nebylo to teda hezký čtení :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
trošku mě uklidnila až ta poslední stránka :rolling_eyes:

kopinko všechno už tu psaly holky..je to normální bastard, ale to ti říkám, ještě bude litovat!!! :angry: :angry: Takovej luxus jako s tebou, to mu nikdo neposkytne. Už chci vidět ženskou, která si k sobě nakvartýruje debila, bez peněz, práce, jakékoli snahy jí získat, chlapa kterej se nestydatě nechá živit od ženský a mezitím si jezdí po "vejletech" a pochybuju, že by se taková nějaká druhá našla, co by mu to tolerovala a navíc mu uklízela, prala, vařila, pekla a ještě s ním souložila dle libosti :angry: :angry: :angry:
chlapeček si nevážil toho co s tebou měl, ale však on ještě zapláče. Pochybuju, že paní nezaměstnaná by ho chtěla živit a starat se o jeho žaludek. Jo jen ať si to zkusej! Ti říkám ten ještě přileze s prosíkem :angry:
hlavně mu nepodlehni!!! :wink: tihle parchanti uměj bejt dost přesvědšivý, když potřebujou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
hele jak píšeš, ošéfuj si prvně ty penízky, tu závěť a ten byteček. Pak si pořiď to štěndo to je supr nápad, navíc při procházkách s bafíkem lec kdy narazíš na milé lidi :wink: :slight_smile: a já věřím že se ani nestihneš rozkoukat a opravdu si najdeš někoho, kdo si tě bude vážit, kdo bude obskakovat tebe a pak nastane čas vybalit ty bodýčka, který si ted někde pěkně uschovej :wink: :slight_smile:
Kopinečko drž se!!! jsi hodnej člověk kterej si zaslouží opravdu víc :dizzy_face: začátky budou těžký, ale víš jak, čas je milosrdnej a já fakt věřím na tvůj brzkej dobrej konec :slight_smile:
15. lis 2009 ve 14:39  • Odpověz
kopiku si nase holka statecna, si sikovna, sem rada ze uz takle planujes, vse bude dobre,neboj.
15. lis 2009 ve 14:42  • Odpověz
Kopi, moje řeč............on za to nestojí, aby ses trápila!!! :wink: A to štěňátko je fakt supr nápad :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. lis 2009 ve 14:43  • Odpověz
kopi je jasný že to mrzí, to by každýho, todle jsi si opravdu nezasloužila :frowning2: ale uvidíš zase vyleze sluníčko :slight_smile: máš skvělej přístup, jsi opravdu moc statečná..klobouk dolů :sunglasses:
15. lis 2009 ve 14:43  • Odpověz
sirel ja sem taky stydliva a uz mam foto dlouho, sak na fotce neni vydet ze se cervenas :wink:
15. lis 2009 ve 14:44  • Odpověz
kopi:Farminka to napsala moc hezky :slight_smile: Souhlasím s každým slovem

mari:Ono nejde o červenání ale o "vypadání" :sweat_smile: Na každé fotce vypadám strašně :sweat_smile: Krom jedné...ale ta je z doby kdy jsem ještě byla svobodná,chudší,vlasatá a pod...prostě když jsem byla ještě mladá žaba :grinning: Teď už to nejde.Možná kdyby se podařilo něco z dálky :grinning:
15. lis 2009 ve 14:51  • Odpověz
joj sak ja taky nejsem krasavice, to mne jen tenkrat kopinka potesila ze se podobam na partysovou,ta docela de ale k ty mam daleko jak drzkou tak postavou,no tou uz vubec :grinning: ale nevadi, tady neni prece soutez krasy,ne :wink:
15. lis 2009 ve 14:58  • Odpověz
no vidis kopi,ten muzes jezdit po vyletech za nama, :wink:
15. lis 2009 v 15:03  • Odpověz
no veru mohla by si aj k nam na sever, zaradime si, pokecame ,bude sranda :wink:
15. lis 2009 v 15:04  • Odpověz
Ahojík holčinky..... Kopinko ouuuuuvej ouuuuvej sluníčko moje. To je mi tak líto, takový hajzl!!!!!

Ale vidím, že jsi holka báječná a šikovná a umíš se o sebe postarat, Ty se neztratíš....myslím, že tohle bude expřítelákův nejlepší počin, který pro Tebe kdy udělal, uvidíš .... potkáš super chlapa, který Tě bude nosit na rukou a budete mít nádherné dětičky-budeš hned těhulinda a všechno bude ok .... nejspíš to tak mělo být.
Netrap se, bude dobře.
:sunglasses:
15. lis 2009 v 15:05  • Odpověz
sirella no jooo, měla by sis dát fotku, hele jestli se máme někdy sejít:slight_smile:)) tak ať tě poznám neeeee :wink:
15. lis 2009 v 15:06  • Odpověz
jo sarlotko, jen ji rekni, stydlivce :confused:
15. lis 2009 v 15:08  • Odpověz
Kopi já už to vidím, se seznámíš v parku na procházce s pesákem... potkáš suprovýho kluka s druhým pesanem:slight_smile:)))
15. lis 2009 v 15:08  • Odpověz
no kopi, sarlot ti to pekne naplanovala :slight_smile:
15. lis 2009 v 15:09  • Odpověz
autor
sarlott no to by byla romantika v parku :slight_smile:
ještě jednou vám moc děkuji,vím že na vás se mohu spolehnout.

Holky tabulku udělám zítra,nemám ted na to náladičku.tak mi když´tak ještě jednou napište kdo co jak.děkuju.Já jsem 2DC :wink: ale to už ted asi není důležité :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: mohu přestat brát ten duphaston??
15. lis 2009 v 15:11  • Odpověz
autor
holky už mi někdo napsal na tu seznamku :grinning: :grinning: :grinning: já tam nic nedávala,asi si mě tam našel :grinning:
15. lis 2009 v 15:14  • Odpověz
Kopi , tak to jsem ráda, že jsi 2DC... ještě řešit těhu, to by teď nebylo dobré... normálně mu sbal kufry hned jak se dohodnete na vyrovnání... vůbec s tím nečekej-jinak Ti bude dělat peklo. Je mi líto, že Tě zbil, je to ubožák ubohý. Ale opravdu Ti otevřel cestu k něčemu lepší-tomu věř-to cítím :wink:
S duphastonem se poraď na gyndě-zavolej, že mimi odkládáte třeba kvůli práci-nemusíš jim vykládat všechno...a uvidíš co Ti řekne-jestli by sis nerozhodila moc cyklus.
15. lis 2009 v 15:15  • Odpověz
Kopi, ale Ty jsi krásná baba... akorát on to neviděl, víš...když je někdo hlupák, dobře mu tak.
15. lis 2009 v 15:16  • Odpověz
autor
no sice mi ten inzerent napsal moc hezky,ale na lidech jsem zkoukla fotku,ale není to můj typ. :sweat_smile:
15. lis 2009 v 15:17  • Odpověz
Kopi, no však si ho hned nestěhuješ domu, můžeš pokecat nezávazně:slight_smile: hlavně se pobav a odreaguj :sunglasses:
15. lis 2009 v 15:18  • Odpověz
Mari,sarlotko...holky...omlouvám se,ale přijel manža z ryb tak jsem musela vítat :grinning: Tu fotku si nechám ještě projít hlavou,ale nějak to asi budu chtít vyřešit :slight_smile: Ať tu za chvíli nejsem sama jen s cizí siluetou...i když takové vlásky bych klíďo brala

mari...a s tím že jsi podobná na Partyšku měla kopinka pravdu :slight_smile: Nějak jsi mi byla povědomá :grinning: Ono to dělají asi ty vlásky nebo já nevím co
15. lis 2009 v 15:22  • Odpověz
kopi:seznamku na netu doporučuju...já teda chodila na chat ,seznámila se s manžou a příští duben slavíme 10 let od svatby :sunglasses:
15. lis 2009 v 15:24  • Odpověz
autor
holky a jakej chat? :sweat_smile: :confused:
15. lis 2009 v 15:26  • Odpověz
chat...je něco jako tady...mluvíš s lidma jako tu a můžeš posílat tzv.šeptání...to je jako tady IP A nebo mu dáš číslo svého ICQ a kecáte spolu nerušeně
15. lis 2009 v 15:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.