• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
Murynko s kojením je mi to líto,ale i kdyby ti to nešlo,tak si to prosím tě nevyčítej. Já si to vyčítala a není to dobře. Já musela kojit přes kloboučky(ploché bradavky),malá neuměla pořádně tahat a já nejspíš měla málo mlíka. Krmila jsem jí po 3hodinách a malá nepřibýrala a jen plakala. Odstříkávat mi nešlo a odsávat taky ne-vytáhla jsem z obou prsou 20ml a víc ani ťuka. Malá byla kojená plně jen 14dní,ale to spíš umírala hlady.Jak jsem dala nutrilon,tak byla spokojená.
15. lis 2009 ve 20:58  • Odpověz
markee...je mi to moc líto :pensive: :pensive: :pensive: Snad už se na vás (ve všem ) štěstíčko trošku usměje :wink: moc vám to přeju ...všem
15. lis 2009 ve 21:00  • Odpověz
Sir,je to hrozné. Fakt,že jo.
Mamka mi má zítra hlídat Johanku,já jdu na kosmetiku.Tak prý spolu dojedou do útulku a vyberou nového pejska. Přijde mi to brzo,ale asi nechce být sama,asi chce nějaké rozveselení. Trápí jí pořád to,co se stalo mě a teď ten pejsek. No je to fakt hrozný.
Aspoň,že ta MS přišla,to je jediný pozitivum dnešního dne.
15. lis 2009 ve 21:04  • Odpověz
Kopi nedivím se ti,že se bojíš. Já bych se snažila být silná,ale zároveň bych nevěděla co bude a jak se bude chovat. Ale jsi chytrá holka,určo to ustojíš a vyřešíte to v pohodě,hlavně k obrazu tvému :wink:
15. lis 2009 ve 21:07  • Odpověz
Kopi,třeba myslí,ale nemůže to dostat. Ublížil ti jak na srdíčku,tak na tělíčku. Nezaslouží si tě.
15. lis 2009 ve 21:10  • Odpověz
autor
možná mu spíš skočím po krku :grinning: :grinning: :grinning:
a ted si píši s jedním kocourkem :wink:
15. lis 2009 ve 21:11  • Odpověz
Markee...........to me mrzí s tím pejsánkem :pensive: Je to smutný, oni jsou to členové rodiny. Tchýně přišla o pejska loni a hned jsme taky pořídili novýho...........a radost se k nim domů zase vrátila :slight_smile:

Kopi, hlavně se od něj zítra nenech ukecat! A s kým na kávičku? Povídej, přeháněj.........chceme s holkama vědět všechnooooo :grinning:
15. lis 2009 ve 21:12  • Odpověz
autor
no právě mám plán že třeba v týdnu vypadnu když bude ex doma,aby taky čuměl,že nebudu sedět jen doma. :grinning: :grinning: no to bude ještě prdel :grinning:
15. lis 2009 ve 21:18  • Odpověz
Kopi...............dobře děláš............však nemusí být hned nějaký vztah.......stačí vyrazit mezi lidi a je dobře, že uvidíš, že chlapů je dost a můžeš si vybírat! :wink:
15. lis 2009 ve 21:19  • Odpověz
holky děkuju moc :slight_smile:

do ted jsme chovali nějak plakala ale ted usnula :slight_smile:

já se jdu věnovat manžovi pa a hezký večer :dizzy_face: :dizzy_face:
15. lis 2009 ve 21:21  • Odpověz
autor
no ale s tímhle tím druhým co si píši,tak ten je dost podobnej bejvalému... :grinning:
15. lis 2009 ve 21:22  • Odpověz
Mury...............ahojda a užijte si hezký večer :slight_smile:
15. lis 2009 ve 21:22  • Odpověz
Kopi jen tak dál,užívej si to.Ten pravý na tebe někde čeká :wink:
15. lis 2009 ve 21:23  • Odpověz
autor
jo holky mě to baví si takhle s někým psát,aspon na všecko zapomenu :slight_smile:
15. lis 2009 ve 21:25  • Odpověz
Kopi, to je dobře..........máš na to nárok :wink:
15. lis 2009 ve 21:26  • Odpověz
kopi...já byla z chlapů otrávená a skončilo to manželstvím..fakt v dubnu to bude 10 let :grinning:
Na všechno máš času dost...Jen to neuspěchej...s klukama zaflirtuj a jinak si dej fakt bacha.Užij si klidu a toho pejsánka :slight_smile: Až si budeš jistá tak jdi znovu do toho :wink:
15. lis 2009 ve 21:45  • Odpověz
Kopinko jsem ráda, že se nenudíš, to je moc dobře.

markee to je mi líto s pejskem... život je krutý chjooo :unamused:
15. lis 2009 ve 21:47  • Odpověz
Holky,tak já jsem jak pako. Jsem si najela na výpočet data porodu a zadávám si podle www.menstruacni-kalendar.cz svou menstruaci v průběhu roka do tabulky a počítám si data,kdy bych jako mohla rodit. :grinning: No pakouš,hlavně,že nic nechci plánovat. :grinning: Ale na mě nezáleží,nechám rozhodnutí na Míšovi.
15. lis 2009 ve 21:50  • Odpověz
autor
holky normálně se začínám cítit moc dobře :sunglasses: :sunglasses: jako za starejch svobodnejch časůůůů :grinning: :grinning:
15. lis 2009 ve 21:52  • Odpověz
markee ale klidně plánuj, o nic nejde, přece .... to druhé dítko zkusit musíte ...a jestli za měsíc nebo za dva-na tom tolik nesejde .... přála bych Ti abys našla dobře placenou práci a pak mohla hezky těhulit:slight_smile:)
15. lis 2009 ve 21:53  • Odpověz
Sarlott,moc díky :wink:
Holky jdu spát,jsem utahaná. Dobrou noc.
15. lis 2009 ve 21:56  • Odpověz
Kopi, Ty ses nám rozjela :grinning: Já mám z Tebe radost, ani nevíš jakou..............Jen tak dál, užívej svobody :wink:
15. lis 2009 ve 21:58  • Odpověz
autor
Holky ale tenhle ten ten se mi líbí :grinning: :grinning: :grinning: už jsme na chatu,podle zpráv je hodnej a nikdy by nikoho nepodvedl. :grinning:
15. lis 2009 ve 22:08  • Odpověz
Jo tak bacha, Kopi................to oni nejdřív vypadaj všichni. :grinning:
15. lis 2009 ve 22:10  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: no ale tenhle ten píše moc hezky.máme podobnej příběh :grinning:
15. lis 2009 ve 22:12  • Odpověz
autor
no holky nebojte se,dlouho sama nezůstanu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses:
15. lis 2009 ve 22:14  • Odpověz
autor
se to ve mě pěkně rozjelo :grinning: :grinning: :grinning:
15. lis 2009 ve 22:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.