Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

martinkal
16. lis 2009

Ahoj holky 🙂
tady pár dní nejsem a je tu takových novinek.

Předně VŠEM maminkám sděluju, že mají krásná miminka 🙂 jsou to úžasnbí drobečkové, taky se už nemůžu dočkat, ale ještě nějakých + - 15 týdnů si musím počkat 😉

KOPI všechno bude dobré uvidíš, a myslím, že ještě lepší. Třeba je to i osud proč jsi s ním neotěhotněla. 😉

Jinak u nás je vše OK, malá kope a kope a kope .... 😀 a spinká hlavně, když jí tatínek začne zpívat u bříška ukolébavky nebo jí hladí 😀 No už teď ho miluje, nedivím se jí, já ho taky strašně miluju 😅

Takže nedávno přede mnou v tabulce bylo asi 16 těhulí a už jen 9 😉 , to krásně utíká 🙂

luca112
16. lis 2009

Mury ty jsi byla přesně 36tt? Za jak dlouho vás pustili domu, kolik malá vážila, bylo vše v pořádku? Promin, že mám tolik otázek najednou, ja jsem ted 35+4tt a bojím se, že kdyby se narodila, tak by bylo ještě brzy.

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
murynka
16. lis 2009

luca byla jsem přesně 35+6,praskla mi voda nešlo to zastavit 😉
malá měla 2220g 44cm a vše v pořádku dali jí do inkubátoru ale vším prošla bez potíží bez infekce neurologie v pořádku oční také 😉 dneks už má přes 2,5kg 😉 domů nás pustili s váhou 2100g a byli jsme tam celkem 9 dní v inkubátoru byla 4 dny a 4 dny jsme byli už spolu na Jipu 😉

aronek
16. lis 2009

kagat, gratuluji k holčičce 😉

martinkal
16. lis 2009

Ahoj Aronku jak ti je?

aronek
16. lis 2009

martinkal, dnes jsem byla poprvé ofiko v práci na celý den, ale celkem to šlo, až na ty milosti od prezidenta 😖 Šla jsem jen na jedno patro, ale ve středu mně čekají čtyči a minimálně na jednom mně nebudou mít rádi ☹ Ale jinak v pohodě, úspěšně zvracím dělá mi dobře jen sladké a tudíž vypadám jak koule 😀 A jak se cítíš ty??

martinkal
16. lis 2009

Cítím se dobře, jen mě pálí žáha, ale Rennie to jistí 😀
Malá pěkně rošťačí, ale aspoň jsem v klidu 😀

kagatkaga
16. lis 2009

Všem děkuji za gratulace....Murynko je to fakt kráááásný vid??? my si malou moooooc užíváme....a i když jsem měla 4dny po termínu, tak je to malý drobeček....vážila 2790gr a ted má 2600gr....dneska máme za sebou návštěvu paní doktorky a vše je ok 😉 🙂

luca112
16. lis 2009

mury tak to je super, že bylo vše v pořádku, dali jste moc krásné jméno, to se máš, že už to máš za sebou a že jste obě zdravé. Začínám se toho všeho už trochu bát, říkám si, už aby byl aspon leden 😉 Kolikátého jsi měla vubec termín?

kagatkaga
16. lis 2009

jdu krmit, tak zatím papa

murynka
16. lis 2009

kaga jééé my dneska máme 2500g 😉 to byl tedy drobíneček maličký 😵 😵 a kojíš???

murynka
16. lis 2009

luca termín jsme měla 1.12 😉 rodila jsem 2.11 nám jsou souzený dvojky víš 😀 😀 každý od manži má v datumu narození dvojku 😅

luca112
16. lis 2009

kaga také mooc gratuluji k mimisku, at jste obě zdravé a malinká at jen kvete

kagatkaga
16. lis 2009

jojo kojím....zrovna jdeme na to 😉

murynka
16. lis 2009

kaga tak koj koj 🙂 😀 😵

luca112
16. lis 2009

murynka to máš dobré mury, že už to máš za sebou, ted začínají v porodnicích zakazovat návštěvy skrz chřipku, v Šumperku prý ode dneška nesmí ani otec k porodu. Nedovedu si představit, že bych ho tam neměla. Tam kde chci rodit já, zatím žádný zákaz není, ale myslím, že už také brzy bude. Ale pevně doufám, že tatíny k porodu pustí 😒

m.aa.b
16. lis 2009

ahojky holky dočítám a myslela jsem že vás jen dočtu a poletím, ale ....Kopinko hned s ním pryč - teď jsem se dočetla že Tě zbil - ubožák jeden šmejdskej hajzl fuj to jsem se tu naštvala 😠 hlavně nepolevuj, máš na lepšího a on přijde nebuj, takovýho hajzla co šáhne na ženskou - Ty za nic nemůžeš i kdyby jsi mu řekla kdo ví co tak to neomlouvá to že Tě uhodil !!!!! A neboj ono se mu to vše vrátí - boží mlýny melou pomalu,ale jistě ! 😠 😠 😠 😠 😠 fuj bych mu fakt nabančila 😠 😠 😠 😠

jinak miminka jsou krásná cholky 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵 😵 a sluší vám 😵 😵 😵 😵 a závidím 😅 😅 😅

mari111
16. lis 2009

murynko ty si mela v albicku ty padajici srdicka a stverlistky,ze? ja bych si je tam taky rada dala ale nevim kde je hledat, poradis pjosím pjosím

hanana
16. lis 2009

Kopinko broucku nas drz se ani se k tomu ubozakovi nebudu vyjadrovat....... 😠
A nikam nechod musis tu s nami zustat bez tebe by to nebylo ono 😵
Je mi opravdu moc lito co se stalo, ale jak se rika vsechno zle je pro neco dobre, a i kdyz se ti to momentalne nezda, jsem si jista ze si urcite najdes lepsiho chlapa, ktery si te bude vazit

murynka
16. lis 2009

mari musíš najít někoho kdo to má v albu a kliknout na odkaz pod ním a nastavit si to a poté zkopírovat k sobě 😉

luca112
16. lis 2009

koinko takovej chlap si tě nezaslouží. Moje sestra tím ted také prošla, pořád čekala, že se to zlepší, ale došlo to až tak daleko, že tam začali jezdit i policajti, no hruza, nakonec to ukončila, rozvedla se. Ted si našla nějakého klučinu na seznamce a je v pohodě. Uvidíš, že se vše v doré obrátí a ty budeš zase štastná, to nebyl ten pravý pro Tebe, ten pravý na Tebe teptve někde čeká. Drž se kopi, uvidíš, že příští rok bude určitě lepší 😉

mari111
16. lis 2009

dik murynko,jen ted nevim kdo to ma,to jek mas napsanou sofinku to sem nasla ale toto neee.
😕 😕 😕 😕 😕 tak holky kdo ma v albicku padajici srdicka nebo cokoli,priznejte se 😉 predem dekuji 🙂 🙂

ikopretinka
16. lis 2009

Ahojky, kopi jsem dnes 4DC, díky 😉

kerrie
16. lis 2009

Kopísku, jak pokračuje psaní na chatu? 🙂 😉

kopa
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mari111
16. lis 2009

teda kopiku ty si zadana 😅

kerrie
16. lis 2009

Jůůů, kopiiii, tak to je dobře, že jsi našla spřízněnou dušičku...........však si zatím můžete tekhle psát i to je prima............není třeba nikam spěchat 🙂

nicollka
16. lis 2009

Ahoj holky hlásím se po obrovsky dlouhatánské době. Vůbec nevím jaký DC jsem, jakou mám teplotu prostě nic jen vím že mám 7kilo v plusu takže ted ještě musím zatočit s kilama a řeší se barák, do toho práce dokončuji k předání a všecko, nestíhám nic a pořád spím jak to jde :D

Dočetla jsem jen tuto poslední stránku a co to ČTU 😎 Holky moc moc Vám gratuluji k miminkům, opravdu drobečci, tak ať dělají samolu radost a jste všichni zdraví. Normoš tu mám husinu.
Z dalšího příspěvku jsem pochopila co se stalo Lenči a PRYČ s ním jak píšou holky.
No a co dalšího nového mi uteklo? a jak je na tom Farminka? tO SI JEŠTĚ dohledám, bez toho neodejdu. Tak já zase nakouknu.

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru