Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
kerrie
18. lis 2009

Kopiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, my už měly o Tebe starost. 🙂 Tak co, jak to vypadá?

mari111
18. lis 2009

kopi ty strasidlo, co nas strasis, a co jak to probiha dneska, je vse v poradku?

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
mari111
18. lis 2009

co nevis??? co se deje

sirella
18. lis 2009

mari:A ty je tam chceš???Je mi jasné že maminku ju...zvládneš i ségru?? Je mi jasné že pokud budeš těhulit tak ju 🙂 Ale pokud by to bylo těžké tak se klidně ozvi 🙂 😉
Já teda tvou ségru neznám,ale už z toho co jsem četla vím,že je to dílo 😒 Prostě ..nech to uležet...pokud budou// tak je zvládni...s úsměvem 🙂A kdyby se náhodou nezadařilo tak vymyslíme něco aby ses nemusela nervit se ségrou 😉

mari111
18. lis 2009

no ja uz to budu muset nejak zvladnout Sirelko, se ji nemuzu uz celej zivot vyhejbat 😖 , tak budu doufat ze dojede aj mamina

kerrie
18. lis 2009

Kopi??? 😕

kerrie
18. lis 2009

Mari.............ono je to asi i o tom ségřiným přístupu, viď? Kdyby byla taktní a ohleduplná, tak je to úplně o něčem jiným a možná by ani nevadilo, kdyby přijela...........ale s tím, co jsi o ní psala je to těžký. ..... 😔

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
sirella
18. lis 2009

mari:absolutně souhlasím s kerrie..Ona tvoja ségra nemá citlivý náhled na to co všechno se vůbec může stát páč jí se to nestalo....prostě ona to nikdy nepochopí ...ale zas nechápu proč zbytečně vyrypuje a dráždí...vždyť každá baba musí vědět jak je to těžké když se něco podobného stane...a hlavně nechápu ty kydy ohledně toho jak se má jakože š....t a pod...to jsou s prominutím debili.y

mari111
18. lis 2009

jo jo keri kdyby byla aspon trosku citlivejsi, ja chapu ze kdo to nezazije ten to pochopi ale kdyz se to stalo trem holkam ktere znam,mne by nikdy nenapadlo mit na ne takove keci a na vlastni rodinu uz vubec ne 😔 no jo uz je takova a asi se nikdy nezmeni a to kdyby ste vedeli vsechno,to by ste teprve cumeli, co segra dokeze udelat nebo rict, ale to je uz na dlouho, si kolikrat rikam ze se s ni vubec bavim 😖 ale rodina je rodina, ja sem strasne nerada s nekym rozhadana a moc nejsem urazliva, tak asi skousi kolik vydrzim 😠

mari111
18. lis 2009

kopi hod uz ten roman sem, sem nedockava , hlavne ze si ty v poradku

kopa
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
mari111
18. lis 2009

holky aby ste si nemysleli ze tu jen tak pomlouvam vlastni segru, ja se jen potrebuju vypovidat protoze mne to mrzi jak se chova a jak ublizuje lidem kolem sebe

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
mari111
18. lis 2009

kopiku ja sem to fakt vedela, uz s toho jak si mu delala naschvali bylo jasne ze ho porad milujes, protoze kdyby ne tak ho proste ignorujes,. je to tvoje rozhodnuti a tvuj zivot a ty musis vedet co je pro tebe lepsi. tak ted uz ti muzeme jen drzet palecky aby se to neopakovalo a aby si hlavne byla stastna a nemuseli ste si to pri kazdej moznosti pripominat a vycitat, protoze kdyz se k nekomu vratis, vzdy dojde k situaci kdy se k tomuto vratite a budete si to vycitat tak hodne sil ti preju kopinko

kerrie
18. lis 2009

Kopinko........já si říkala, že to takhle dopadne. 😔 Jen doufám a ze srdce Ti přeju, abys měla pravdu a on se opravdu změnil. Já bych na tohle nervy neměla, ale to neznamená, že Tě budu soudit a odsuzovat.....fandím Ti a kvůli Tobě doufám, že budeš šťastná a spokojená. 😉

sirella
18. lis 2009

mari:Já teda v menším(myslím jako problémy a pod) to mám u nás taky...ale já u nás zavedla už to že když něco nechci tak NEMUSIM...ale ty jsi ještě mladá žaba ...já už si to dovolit můžu

mari111
18. lis 2009

ja taky kdyz nechci tak ne ale to by sem s ni uz vubec namluvila. ze mlada zaba, tak tak se ani necitim , zaba v 28 no to uz asi ne 😀 a kolik je tobe ty starucho, nemam ti nahodou vykat ? 😀 😉

kerrie
18. lis 2009

Mari, v každý rodince je něco..........nic si z toho nedělej.................mě zas vlastní švagrová ukradla z peněženky peníze.................taky dobrý, ne? 😅

sirella
18. lis 2009

kopísku:To snad neééé...to myslíš vážně??? 😠 My všechny tě povzbudíme ale dej na sebe pozor...prosím...

mari111
18. lis 2009

u nas uz to je tak dost slozite, to se furt resi jestli prijede nejdriv mama nebo tata bo ty se nesnesou a jeste kdyby my sme se se segrou nesnesli tak to uz nevim jaka by sme to byli rodina, kdyz tu je tata tak neprijede mama a naopak a kdyby sme se my neba tak zas k rodicum by se chodilo tak ze bud ja nebo segra, ach jo je to trapne, ale nejak to uz dobojiju, nekdy sem fakt rada ze sem nezustala v Brne bo by sme se se segrou asi sežrali 😕

aronek
18. lis 2009

kopi, je to tvoje rozhodnutí a je jen na tobě, jestli mu můžeš odpustit, ale pravda je, že i přesto by jste mohli udělat to majetkové vyrovnání. Alespoň si nebude tak jistý a kdyby se to náhodou opakovalo, tak budeš mít vyřešeno 😉

mari111
18. lis 2009

jo kopi to ma aronek pravdu to by ste meli udelat aby si se zas nekdy nedejboze nedostala do take blbe situace jak ted .
Keri taky dobry, ja bych ji ty gramble usekla 😠 to fakt nesnasim. To my si aj s kamoskama tak rozumime a verime ze toho by sem se ani nebala ale kdyz to udela nekdo z rodiny, svagrova ,no tak to uz je husty 😕

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru