• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
aha tak mě zase ignorujete ju :angry: :frowning2: :grinning: :grinning:

tak jdu :grinning:
3. črc 2009 v 19:29  • Odpověz
autor
Mury ty nemáš co zatahovat :sweat_smile:
Tercie ted ja zatahuji horní břicho jde ale ta ledvinka pod ním to už nejde... :sweat_smile: :pensive:
3. črc 2009 v 19:29  • Odpověz
kopi ale ptala jsme se tě na něco jiného :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. črc 2009 v 19:30  • Odpověz
autor
Mury já byla uklidit otravnou Boženu,však víš která to je.. :grinning:
3. črc 2009 v 19:30  • Odpověz
autor
:sweat_smile: a na co jsi se ptala :sweat_smile: říkejte mi blesku :sweat_smile:
3. črc 2009 v 19:31  • Odpověz
kopi no fuj , jak to píšeš ! :grinning: :grinning: :grinning:

mury ty jsi jak nudle, tak se do tohohle hovoru vůbec nezapojuj vyžle! :grinning: :grinning: :grinning:
a nezatahuj a vyšpuluj, už máš na to týdny :dizzy_face: ¨

Terci nejsme jen sestry my jsme i dvojčata! Já vypadám uplně stejně! zaražený prdy! :grinning: :grinning:
Kopi tak na něj hoď deku a je to :grinning: Mě už nejde zatáhnout ani to horní ani spodní :grinning:
autor
škoda že tu nemají ještě takové trošku debilnější smajlíky ty by byli pro mě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. črc 2009 v 19:32  • Odpověz
kopi jestli bude miminko :dizzy_face: :dizzy_face: když obrátil :sweat_smile:
3. črc 2009 v 19:32  • Odpověz
Jo teď jsem to dočetla - farmi poď se mnou do mojí ďoury jestli chceš :grinning: Akorát občas chrápu, neva? :grinning:

Mury ty teď bpyšně vystrkuj, co my bysme za to daly, kdybysme mohly ty naše špeky beztrestně vyvalit, žejo holky :grinning:
3. črc 2009 v 19:33  • Odpověz
autor
zaražený prdy :grinning: :grinning: :grinning:
jako deku na ten špek... :sweat_smile: :confused: nebo na fretku :sweat_smile:
3. črc 2009 v 19:34  • Odpověz
kopi deku na to zrcadlo jsem myslela :grinning:
3. črc 2009 v 19:35  • Odpověz
autor
Mury to nevím jestli bude miminko záleží jak dlouho mu to vydrží víš...myslím že ted ještě o víkendu budu sbírat a v týdnu se to zase vrátí do normálu.
Ale budu sbírat spermoníky,jsem minule viděla takový buřtice ještě větší jak já a měli děcka.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Teda holky Terci já četla pojd semnoudo moji doury a už sem se lekla,co je to za douru :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. črc 2009 v 19:36  • Odpověz
taky už skončily časy, kdy jsem zatáhla alspon polovinu svého břicha :grinning:
ted jsou kozy a potom jen balon rozdělený asi do tři pneumošek :sweat_smile:
holky schválně spočítejte kolik máte vy varhánků :grinning: ( mury ty nic nepočítej, tebe se to netýká) :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

kopi to musí bejt depresivní to zrcadlo! :confused:
kup ledový květy a zastříkej to!
takhle u nás brzy skončí všechny zrcadla :grinning:
zatím jsou jen zastříkaná do půlky :grinning: za chvíli už ale dojdu až k hlavě.. pak pak to vemu komplet :grinning: :grinning: :grinning:
3. črc 2009 v 19:36  • Odpověz
doura :grinning: :grinning: :grinning:

kopi tam držím palce aby mu to vydrželo :sweat_smile: a váhu neřeš :angry: to jsme ti psala stokrát :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. črc 2009 v 19:37  • Odpověz
autor
Aha deku na zrcadlo,páč mě by ani ta deka nepomohla se do ní zabalit.Minule jsem byla cvičit a jmako že se půjdu sprchovat tam tak sem se zabalila do ručníku,no ručník krátký a málo široky byla jsem celá vidět,tak jsem se zase oblíkla a osprchovala až doma :sweat_smile: :grinning:
3. črc 2009 v 19:37  • Odpověz
Kopiiiiiiiiiiiii :grinning: Do tý, co se do ní spolu zahrabem:grinning: Boha jeho :grinning:
3. črc 2009 v 19:38  • Odpověz
tercie jestli nás tam zasypou tak mne už tvoje chrápání vadit dlouho nebude, ostatně ty taky dlouho chrápat nevydržíš :grinning:
3. črc 2009 v 19:38  • Odpověz
ledový květy ty joooo s ezase bavím :grinning: :grinning: :grinning:

holky já s epřiznám já si zrcadlo ted musela koupit žádné jsme neměli :sweat_smile: takové dlouhé na celé tělo :grinning:
tak jsme jeli do ikei a koupili takové to zakroucené mají ho všichni :grinning: :grinning:
abych viděla jak bříško roste :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
3. črc 2009 v 19:39  • Odpověz
ale vy je všechny vyhodte a nebo pošlete k nám :grinning: :grinning: ty zrcadla :grinning: :grinning:
3. črc 2009 v 19:40  • Odpověz
mury a já si furt říkala odkud ty zrcadla maj, že by dělali taky ve flabegu? My jsme je tam totiž vyráběli, pro němce :grinning:
kopi ty prasáku co ty to tu dnes pořád píšeš?! :grinning:
a co v tý hlavě te´d máš ?! :grinning: :grinning:
autor
farmi hlásím dvě pneumošky ale pozor já je nemám povadlé mám je pevné :grinning:
Já mám kozy,kozy,kozy,pneumatiku,pneumatiku a dál už asi nic.
Se tady gebím na celé kolo a přítelák taky ale kouká na simpsny.

Mury váhu neřeším,ale však jsi mě viděla jaký jsem tlustoch... :sweat_smile:
hele a ledový květy jsou super nápad. Ještě je vůbec prodávají farmi, nebo máš zásoby z dřívějšího režimu? :grinning:
3. črc 2009 v 19:41  • Odpověz
Tak já mám kozy a jednu velkou mišelinku a pak nadpičník :grinning:
3. črc 2009 v 19:42  • Odpověz
autor
:grinning: :sweat_smile: :grinning: Farmi tak vy se tady bavíte o zaražených prdech,pak se tady objeví doura do toho si vzpomenu na aronka věznici a je mi vše jasné :grinning: :grinning:
farmi v hlavě mám jen spermoně :grinning:
kopi i já mám velmi velmi pevné ( napěchované) bříško :grinning: :grinning: :grinning:
autor
no možná ještě ten nadpičník,ale....
3. črc 2009 v 19:43  • Odpověz
tercie nadpičník :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: holky loučím se to zavání nečím nekalým :grinning: :grinning:
3. črc 2009 v 19:43  • Odpověz
kopi si myslím, že kdybych chtěla svádět tercinku, že bych to spíš dělala přes IP než takhle veřejně :grinning:
jsem stydlín :grinning: :grinning:
3. črc 2009 v 19:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.