Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
19. lis 2009

Holky chápete to, jak může matka nechtěně vyprat dítě v pračce??????

aronek
19. lis 2009

terci, tahle to alespoň neudělala schválně a pomohla, to mi máme jiné případy a dělají to schválně nebo pod vlivem 😠

tercie
19. lis 2009

Aronku já vím, psala jsem to ještě než skončila ta reportáž, ale stejně je to dílo... A ty co to dělají schválně bych pověsila na strom za střeva...

mari111
19. lis 2009

ahoj holky,
Handm i kdyz bych to chtela zakricet ale prece jenom potichounku ti gratuluju a moc moc drzim palecky, vse bude v poradku.
Tercinko co te ten fizel zas trapi, bych mu nakopala kule , ach jo co to je za erukce ze ty chlapi tak zlobjej. drz se tercinko a mysli v prvni rade na sebe a mimi , on at se treba posere blbec.

tercie
19. lis 2009

Mari díky, k tomuhle stadiu už jsem dospěla taky, a taky mu to zítra hodlám říct, že pokud nebude doma klid že jedu k našim, abych nestresovala malýho.
Berušky moje jdu koukat na ordinaci a pak ještě ale přijdu jo? 🙂

mari111
19. lis 2009

bez koukat tercinko a odpocivej at atlet kezky roste 😉

mari111
19. lis 2009

my si deme pustit dvd, tak zatim pa holky moje

sarlotta
19. lis 2009

Ahojík no kde steee, ordinačka coooo🙂 sem taky kukala 😀

sirella
19. lis 2009

Ahojky Šarlotko...já dokoukala a taky jsem nakoukla a nikde nikdo 😕
Jak se vede???

sarlotta
19. lis 2009

ahojík sirell ale jooo jde to, venku teplo, tak se mám fajn🙂

sirella
19. lis 2009

u nás to taky cosi celkem jde 🙂 ...až se divím.Prcek nosí dobré známky,manža nezlobí(dokonce dnes udělal mňam véču) tak jsem spokojená 🙂 Co plánuješ na víkend???My máme ještě objíždět hroby tak nevím no...o dušičkách nám to cosi nevyšlo

tercie
19. lis 2009

KUk, tak jsem dokoukala doktory a dala spršku a už tu budu s vámi. Nejdete ještě spát, že ne? -)

farmarska
19. lis 2009

ahoj tak už jsem zase tu 😉 šarlotko jak je? no pořád si vychuntnávám marodění 😝 a do toho mi ještě fušujou těhu nevolnosti 😀 na kontrolu a ultrazvuk jdu v pondělí, takže nervičky už pomalu začínají pracovat 😅 no ale musím věřit, že bude vše ok. 😵
sarlotko a jak se máš ty? už jste zdraví? co práce, jak to jde?

aron aron, co to je s tebou? 😕 doufám, že budeš v pořádku a že tě zase nezkolí nemoc 🤐

farmarska
19. lis 2009

terci chce, ale co bychom pro tebe neudělaly 😀 😀 😀 😀

tercie
19. lis 2009

Mám na DVD Gympl, viděla jste to některá? Ale nějak se mi dneska koukat nechce, a to jsem si i kvůli tomu sama zapojila d.kino, heč 😀

sarlotta
19. lis 2009

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka .............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76 40tt...................má trombofilii.......................................čeka chlapečka...........Mikuláška
Jitie 37tt....................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 34tt...............................................................................čeká chlapečka
Venuska 33tt .............................................................................čeká holčičku........... Natálku
Kerrie 31tt..................25.11.KO...................................................čeká holčičku.............Emu
Květinka 30tt..............................................................................čeká chlapečka
Mirax 29tt........1.2.KO,2.2.velký UTZ........................... .................čeká holčičku............. Bětušku
Samsa 27tt........................
Wergina 28tt......................30.11.KO.............................................pohlaví nechce znát předem
Martinkal 24tt....................26.11KO................................................čeká holčičku.............. Lucinku
Aronek 23tt..................................................................................čeká chlapečka..........
Mabe 23tt.........................19.11.KO..............................................čeká holčičku...........Aničku
Markytaj 19tt......................
Tercie 19tt..........................14.12.KO,17.12 4D UTZ.......................čeká chlapečka
Flair 11tt..............................24.11.KO
Farmarska 9tt.......................23.11.KO
Handm .............................. našla //...... blahopřejeme 😉
Eeliska ?
Ikopretinka38DC ?
Paajaa 35DC
Maendy 32DC
Katyna6 32DC
Nicollka 29DC
Sarlotta 20DC
Hanana 19DC
Aja 83 15DC
Mari111 13DC
Maarrtina 12DC
Zlababa 12DC
M.aa.b 9DC...........................................27.11.Pronatal
Markee 4DC..............2.12.KO
If.v nehlídá si DC
Sirella.........................čekatelka na první porevizní MS
Kopa.....KO 2.12. naše sluníčko 😉

farmarska
19. lis 2009

tý vole ty jsi ale šikovnááá!!!! 😕 😕 😕

sarlotta
19. lis 2009

Holky tak sem to kopla, snad je to ok, ať si Kopís odpočine 😉

farmarska
19. lis 2009

tercí a dnes se v noci už nebojíš??

sirella
19. lis 2009

šarlotko...kde jsi vzala tabulku???? 😕

Já včera hlásila kopince 1DC takže dnes už 2DC...mrcha dorazila tak jsem už juchala 😀 Už nejsem čekatelka....až ti holky nahlásí co mají nového můžeš mi to please opravit...Děkuju 🙂

sarlotta
19. lis 2009

jééé Terci, tak to bych kukala s Tebou hoď to na síť 😀 😎

Sirell no v sobotu práce a v neděli asi nějaké nákupy a možná procházka.... jela bych do bazénu, ale bojím se chřipky, tak radši eee 😒

sarlotta
19. lis 2009

Jo sirell vzala jsem ji ze 16tého🙂 ale všechno jsem nezmákla 😉
Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka .............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76 40tt...................má trombofilii.......................................čeka chlapečka...........Mikuláška
Jitie 37tt....................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 34tt...............................................................................čeká chlapečka
Venuska 33tt .............................................................................čeká holčičku........... Natálku
Kerrie 31tt..................25.11.KO...................................................čeká holčičku.............Emu
Květinka 30tt..............................................................................čeká chlapečka
Mirax 29tt........1.2.KO,2.2.velký UTZ........................... .................čeká holčičku............. Bětušku
Samsa 27tt........................
Wergina 28tt......................30.11.KO.............................................pohlaví nechce znát předem
Martinkal 24tt....................26.11KO................................................čeká holčičku.............. Lucinku
Aronek 23tt..................................................................................čeká chlapečka..........
Mabe 23tt.........................19.11.KO..............................................čeká holčičku...........Aničku
Markytaj 19tt......................
Tercie 19tt..........................14.12.KO,17.12 4D UTZ.......................čeká chlapečka
Flair 11tt..............................24.11.KO
Farmarska 9tt.......................23.11.KO
Handm .............................. našla //...... blahopřejeme
Eeliska ?
Ikopretinka38DC ?
Paajaa 35DC
Maendy 32DC
Katyna6 32DC
Nicollka 29DC
Sarlotta 20DC
Hanana 19DC
Aja 83 15DC
Mari111 13DC
Maarrtina 12DC
Zlababa 12DC
M.aa.b 9DC...........................................27.11.Pronatal
Markee 4DC..............2.12.KO
Sirella 2DC
If.v nehlídá si DC
Kopa.....KO 2.12. naše sluníčko 😉

sirella
19. lis 2009

sarlot:No já myslela že po revizi musím k obvoďačce ale holky mi říkaly že nebyly tak já taky nepudu...jsem teď konečně po dlouhé době zdravá tak nechci riskovat sezení s pacošama v čekárně 😝 Kašlu na to...podle mě je důležitější gyndra...a pokud ta řekla že jsem ok tak pokud obvoďačce dojde nějaká zpráva z nemocky tak ať si ju založí...nechci riskovat že něco chytím a nakazím prcka a manžu...až bude po chřipajznách tak tam skočím,protože chci řešit imunitu...já totiž chytím kde co a strašně často 😝

Terci...já to taky neviděla a dala bych si říct 😎

sirella
19. lis 2009

sarlot:Moc děkuju...jsi hodná 😉
Konečně už nebudu furt kdesi na ocásku na konci 😀

sarlotta
19. lis 2009

No jistě sirell teď už budeš jen šplhat nahoru🙂)) 😎
Myslím, že po chřipajznách hned tak nebude 😒 .... nejdřív až začne mrznout

tercie
19. lis 2009

Holky já si stejnak myslím, jestli by nebylo dobrý, abysme si každá kdo bude chtít nějakou změnu v tabulce to do ní napsala sama, aspoň by byla vždycky aktuální a hlavně bysme Kopince ušetřily námahu, co vy na to? 😉

sarlotta
19. lis 2009

Terci, klidně🙂
Hlavně aby tabulka byla 1x denně🙂)) jinak ztrácím přehled.. a to já nerada 😎 😀 😀

tercie
19. lis 2009

šarlot já myslím že by byla ta poslední vždycky aktuální, a nebudem se muset vracet a hledat? 😉

sirella
19. lis 2009

sarlot:jojo...a padat dolů 😒 Ale dávám tomu ještě jednu MS a pak jdu do snažení...a dokonce dodržím "povely" mojí dr. 🙂 tak budu v klidu.Ona říkala 3měs. a mě to vyjde přesně na den 🙂

taky myslím že po nich až tak brzo nebude...myslím ty chřipky...jenže mě se fakt zdá zbytečné jít k obv. a něco tam chytit...já teď vystřídala chřipku,mandlu,ucho a kde co...to už nechci...
Bavila jsem se s ee.liskou a asi máme podobné obvoďačky...na všechno paralen a šlus 😒Ten si koupím sama a nemusím tam hodiny sedět.
Můžu se zeptat jestli jsi byla (pokud ju tak cca kdy) u obvoďačky??Mě holky psaly že je ani nenapadlo že by to bylo nutné

sarlotta
19. lis 2009

A do Vánoc máme...........................34dní 😎

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru