• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
Farmi: velká gratulace :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: teď už to bude jen dobré. Hlavně, aby tě to zdravíčko už nezlobilo. Já plánuji návštěvu na gyndě v lednu a budu chtít doporučení pro manžu na spermio. Protože v tom přece musí něco být, že to tak dlouho nejde. :frowning2:
23. lis 2009 ve 14:31  • Odpověz
aronku...jojo...taky se zapojím :grinning: :grinning: :grinning:
23. lis 2009 ve 14:32  • Odpověz
paajo to je divné že předtím vám to vždy šlo vid?? :frowning2: :frowning2:
23. lis 2009 ve 14:33  • Odpověz
autor
Ahoj holky :slight_smile:
no u nás doma taky nic moc :sweat_smile: :unamused: Jsem zvědavá jestli se budeme dneskam shopni bavit...chci vyřešit to bydlení...
Gratuluji Farmince k úspěšné kontrole :dizzy_face: :dizzy_face:
23. lis 2009 ve 14:36  • Odpověz
autor
Jinak včera jsme vedle sebe leželi v posteli a čekala jsem až když usnul a hladila jsem mu ruku :sweat_smile: :pensive: to prostě nešlo,furt jsem si říkala,nešahej na něj,ale ta druhá půlka říkala,jen šahej :grinning:
Ráno to bylo to samé,jsem mu hladila ruce.Jako tak na půl ho ještě miluji a na půl néé :sweat_smile: No furt si říkám,nevšímej si ho,ale nejde to :pensive:
23. lis 2009 ve 14:38  • Odpověz
tak jsem zase tady :grinning:
23. lis 2009 v 15:16  •  snaží se  • Odpověz
Ahoj Katy!! :slight_smile:
ty jsi cestovatelka tedy :slight_smile: chvilku tu a zase pryč a zas dokola :slight_smile:
23. lis 2009 v 15:23  • Odpověz
koukám kopi,že máš pořád o čem přemýšlet....tolik společných let nejde jen tak vymazat z hlavy,ale víš,co všechno ti provedl a teď už si to ta hlava asi musí všechno srovnat....moc ti přeju,aby to tvoje konečné rozhodnutí bylo správné a nikdy jsi toho nelitovala.Mmch-já se s přítelem taky seznámila na netu,nevím,jestli jsem ti to už nepsala... :grinning: :grinning:
23. lis 2009 v 15:23  •  snaží se  • Odpověz
handm-jak je,mamino? :wink: :wink: :wink:
23. lis 2009 v 15:25  •  snaží se  • Odpověz
Katy, no je tak nějak normálně :slight_smile: Kdyby mě občas nepíchlo v podbřišku a sem tam nebolely prsa, tak ani nic nevím :slight_smile: Je pravda, že mám výtok, ale nešpiním, což je super.. to mě minulé těhu hodně trápilo..
Teď tady si pro sebe řeším, kdy jít k doktorce... nějak se mi tam nechce.. posledně jsem v 6TT srdíčko měla a v 8TT netlouklo, tak... :frowning2: jsem z toho taková rozpačitá...
23. lis 2009 v 16:01  • Odpověz
Ahoj holky, jůůu tady se to hemžilo // :dizzy_face:

Handm, Katy ahojte, jak je? Handm, teď si ani nevzpomínám, jestli sjem ti gratulovala :sweat_smile:
23. lis 2009 v 16:13  • Odpověz
Ahoj, žlabi!! jojo, gratulovala!! :slight_smile: Díííky, ale každopádně! :slight_smile:
23. lis 2009 v 16:54  • Odpověz
Tak to nejsem zas taková ostuda :sweat_smile: NA tvůj dotaz, kdy jít k dr: pokud bude všechno v pořádku, tak bych asi nespěchala, s těmi kontrolami jsem to měla posledně přesně tak. Ale zas na druhou stranu, každá dobrá zpráva potěší a uklidní, tak se asi zařiď dle toho, jak se sama cítíš. Držím palce, kočko :dizzy_face:
23. lis 2009 v 17:04  • Odpověz
Ahojky vsichni,
velka gratulace k pozitivni testikum.. uz zbyva jen drzet palecky na dlouhy maraton :slight_smile:
Gratulace tez k velkemu sikulakovi Farmikovi :slight_smile:

Zlababi, a co vy? Testujete spolu s doktorama,co bylo podvakrate spatne? :frowning2:
23. lis 2009 v 17:21  • Odpověz
handm-no já taky přemýšlela,kdy jít k doktorovi,až budu těhu,ale asi půjdu co nejdřív.Jednak ať vím,jestli je všechno ok a pak taky říkal,že mi dá něco na lepší udržení těhu.Ono,když se něco má pokazit,tak se to pokazí s doktorem i bez,ale já bych asi byla klidnější.
23. lis 2009 v 17:22  •  snaží se  • Odpověz
Kveti, testujem, testujem, genetika jeok a teď momentálně čekám, až budu mít příslušný DC na hormonální profil a v lednu ještě hysteroskopie, pže prý mám v děloze asi myom anebo prý vnitřní endometriozu. Co jsem tak ale vyčetla (ach ten internet :grinning:), tak ta se ale prý stejně takhle přes uzv diagnostikovat nedá (pochopila jsem, že je to jen hypotéza), takže v lednu budu vědět víc a do té doby se snažením máme stejně utrum :confounded: Řekla jsem si totiž, že tentokrát toho mudra poslechnu, aby se případně nemohl ohánět tím, že to bylo moc brzy.
23. lis 2009 v 17:32  • Odpověz
To je velice pozitivni zpravicka, ze genetika je Ok :slight_smile: .. ten myom muze zpusobovat potraty,ale kdyz je vetsi a v pozdejsich fazich tehu a endometrioza spise prekazii v otehotneni.. v tom vy problem nastesti nemate :slight_smile:
takze jeste ten hormonalni profil ..anebo treba bude pricina jako u Farmule a zvladne se to rychle .. :slight_smile:
drzim palecky :slight_smile:
23. lis 2009 v 17:42  • Odpověz
ahojky kveti jak je těhulko?? :slight_smile:
23. lis 2009 v 18:12  • Odpověz
Farminko, moooc gratuluju ke kontrole, je to šikulka ten prďola :dizzy_face: Mě čeká kontrola zajtra, bojím, bojím :confused:
Haník, vítám tě a gratuluju ke //. Teď to jen dotáhnout do zdárného konce, hodně štěstí :dizzy_face:
Handm, na kontrolu bych šla nejdříve 14 dní po vynechání MS, pokud nebudou nějaké problémy. Myslím, že to zas nemá cenu ani moc natahovat, budeš stejně nervozní :sweat_smile:
Zlabi, super, že je genetika ok, to je vážně bezva :wink:
Květi, ty už jsi 32 tt!! Super :sweat_smile:
23. lis 2009 v 18:28  • Odpověz
tak jsem dočetla :wink:

flair na zítra držíme se Sofí pěstičky :wink: určo se ti prcek ukáže v celé kráse :dizzy_face: :dizzy_face:

handm na kontrolu bych šla co nejdříve...ale tak za tich 14 ní od vynechání MS jak píše flair :wink:

zlab jsme ráda že u vás genetika dopadla dobře :dizzy_face: :dizzy_face: ted už nic nebrání snažení a určo se brzo dočkáte toho štěstíčka :dizzy_face: :dizzy_face:

kopi co říct :frowning2: nevím já bych ho kopla do prde... :angry: a na sex bych s takovým nemyslela už jednou jsme nakažená byla..mysli i na toto :unamused:
23. lis 2009 v 18:36  • Odpověz
Holky díky, zrovna jsem se přesvědčila a zavolala tam.. a sestřička mě objednala na 7/12, což je zhruba za 14 dní a tedy 3 týdny po vynechání.. i když jsem jí říkala, že jsem měla MA
Tak to vyřešila za mě...
uvidíme! a samozřejmě, že kdyby prý byly nějaké problémy, mam přijít dřív.. :slight_smile:
a flair máš pravdu, jsem z toho nervozni... :angry: ale snad to brzy přejde..

Mury, ta vaše princezna krásně prospívá!! Jen tak dál! :slight_smile: Je krásná!! :slight_smile:
Flair, taky držím palce!!! :slight_smile:
23. lis 2009 v 18:42  • Odpověz
Murynko a Sofinko, děkuji za držení pěstiček :dizzy_face:
Kopi, já taky docela obdivuju, že můžeš sexovat s někým, kdo se vrátil od nějaké cizí ženské... Holka, dobře to všechno zvaž..
23. lis 2009 v 18:44  • Odpověz
handm děkujeme je to zlatíčko :dizzy_face: :dizzy_face:

neboj se sestřička ví co dělá kdyby byli potíže šup do nemocnice nebo k němu ale určo ti nic nebude :wink: smůlu máme vybranou :wink: nervozní budeš už asi pořád :sweat_smile: na to se připrav ani po narození toho prcka se to moc nezmění :sweat_smile:

flair no právě on to strká jinam fuj :angry: :angry: :angry: ani velde bych si nelehla....jo když to někdo neví to je něco jiného
23. lis 2009 v 18:49  • Odpověz
uf tak jsem prospala, uklidila, udělala klukům puding a večeři (br.kaši s uzeným) a konečně jsem si zase mohla dát nožky nahoru :wink:
holky nebudu to tu jednotlivě vypisovat, takže prostě hromadně všem mooooc děkuju za gratulace :slight_smile: :slight_smile:

tak a já jdu dočítát co nového :wink:
23. lis 2009 v 18:51  • Odpověz
farmi, koukám, jak jsi pilná, já nějak nejsem schopná, ještě že máme navařeno od maminky :wink:
23. lis 2009 v 19:04  • Odpověz
tak a dočteno :slight_smile:
pájí uděláš dobře, ž e zkusíte ten spermogram a třeba vám doporučí i ještě nějaká jinaká vyšetření.. já vím, že to co mám já (že jako má imunita utočí na plod), že je ještě něco i velmi podobného, že jako útočí už přímo na ty spermoně, a pak se nemůže otěhu.., ale jde to léčit, taky těma práškama co mám já! :slight_smile: tak třeba to je zrovna váš případ, tak jen aby se na to brzy přišlo a problém se vcukuletu vyřeší a ty si budeš brzy těhulíkovat :dizzy_face: budu moc držet palečky!!! :dizzy_face: :dizzy_face:

falir ty se neboj zítra bude všechno jak má!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

murynko, moc vám to se Sofinkou sluší !!! :dizzy_face:

hadm tak za tři týdny bude oslava ju? :wink: tak to už by opravdu na ultrazvuku mohlo bejt něco pěknýho vidět :dizzy_face: ještě jednou mooooc gratulíkuju :dizzy_face: :dizzy_face: ¨

zlabi, fakt by to mohlo bejt, jak píše květinka.. :confused: no hlavně že je genetika v pořádku, tak doufám, že se brzy dořeší i zbytek :slight_smile:
23. lis 2009 v 19:08  • Odpověz
farmi a kde je fotečka vašeho prdolky???? :confused: :dizzy_face:
23. lis 2009 v 19:11  • Odpověz
květi, jak se vede v 32tt ? :wink: už se to krátí co :grinning:

katy co novýho v blázinci? :wink:

kopinko, ach to srdíčko vid... :cry: mozek neposlouchá a tělo dělá kraviny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: no hlavně si dej dopořádku všechny ty penízky, ošefuj si byteček, at už tendle nebo jinej, ať máš klidek a záruku, pojistku, nebo třeba tomu říkejme zadní vrátka, ...kdyby ten prevít zase začal dělat psí kusy :angry:

aron jak to válčíš v práci?? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak gratuluju a vítám nově příchozí Hanku :dizzy_face:
23. lis 2009 v 19:13  • Odpověz
farmi chci foto :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. lis 2009 v 19:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.