• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
tak mladej už si počítá příklady a já si ještě chvilku polenoším :sweat_smile: před tím než začnu uklízet a chystat na oběd

ak to je dobrý kopi, nakonec na ní budete nadávat spolu :grinning: :grinning:

aron já to mám s tou zeleninou taky! je mi po ní zle, nebo i dokonce se mi na ní stačí kouknout a už je mi zle :grinning: :grinning: zato takovej hamburgr! :grinning: a je divný, že tam v něm mi ta zelenina nevadí :grinning: no tak co bych neudělala pro mimi, se objetuju a budu se cpát hamburgy, jak to půjde, aby mimís měl alspon trochu tý zeleniny v sobě :grinning: :grinning: já už mu domlouvala, že já si nechám ten hambáč a on ať papká tu zeleninu, že je to zdravé :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning:
25. lis 2009 v 10:17  • Odpověz
jo katy a bodová dietka je fakt supr! :grinning: jsem ani nevěděla, že dietuju...bo takhle já už dietuju pěkkně dlouho :grinning: :grinning: :grinning:
25. lis 2009 v 10:35  • Odpověz
Ahoj holky!! jsem tu jen na skok, budu odpo, za chvíli mažu na masáž, co jsem dostala poukaázku od manžela k narozkám.. jupíííí, povolí mi krk :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Děkuju moc všem včera za uklidnění.. Už je líp a snažím se zas myslet pozitivně! :slight_smile: někdy se holt vystresnu... sama :slight_smile: magor, no....

jo a myslíte, že mam brát taky utroš?? mám doma nějaký zbytek a k dr jdu až 7/12...
25. lis 2009 v 10:40  • Odpověz
A... k váze já se nevyjadřuju.. radši... :( :frowning2: :frowning2: :frowning2: :angry: :angry:
25. lis 2009 v 10:41  • Odpověz
kopi-já beru ten Utroš,ale až od 16DC,aby už bylo po ovuli,pač jinak ji prý blokuje.Před prvním otěhu jsem ho taky tak brala a zadařilo se,tak snad to klapne i teď.Ale ten Duph.asi není úplně stejnej,tak nevím,jak nejlíp ho brát.

handm-jééé,já ti tak závidím,taky bych hned šla. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Pěkně si to užij,porelaxuj a ať máš v hlavě samý pozitivní myšlenky! :wink: :wink:
25. lis 2009 v 10:44  •  snaží se  • Odpověz
Katy!! :slight_smile: Děkuju!! Já se s nima musim domluvit, co se může případně.. kdyby mi pak chtěli dělat celý záda nebo nevim, jestli to nějak nevadí... :slight_smile:
25. lis 2009 v 10:44  • Odpověz
handm-takhle ze začátku by neměly vadit ani záda,na bříšku ležet můžeš,tak jít by to mělo.Ale za zeptání nedáš nic,to je fakt.A co dnes nálada,už lepší? :slight_smile:
25. lis 2009 v 10:51  •  snaží se  • Odpověz
handm-a podle mě tím Utrogestanem nic nepokazíš.I mně dr.říkal,ať přijdu hned,jak budu těhu,že mi ho stejně nasadí,jako pojistku. :wink:
25. lis 2009 v 10:54  •  snaží se  • Odpověz
Handm,pěkně si masáž užij. Hned bych šla taky,ale nemám penízky. Chtěla bych zkusit s těmi lávovými kameny.
25. lis 2009 v 10:55  • Odpověz
tak masáž bych si taky dala říct. Záda někdy už dost bolí :wink: , ale musím si nechat zajít chuť :frowning2: Na břichu to fakt nepůjde a asi ještě dost dlouho :confounded:
25. lis 2009 v 11:05  • Odpověz
Aronek,já v těhu uvažovala nad thajskou pro těhulky.Prý je to hodně příjemný,jen mě odradila ta cena. Myslím,že byla kolem 1500Kč za jednu masáž :frowning2:
25. lis 2009 v 11:12  • Odpověz
markee, tak to je dost, ale zase budou vánoce, tak bych jí mohle dostat pod stromeček :wink: Otázka je, kde jí dělají? Abych tam ještě půl dne nejela :wink:
25. lis 2009 v 11:14  • Odpověz
no já na to narazila,jak Míša dostal ty UNIŠEK +,tak jsem sháněla kde je utratit a tam u nich je reklama na thajské masáže,tak jsem najela na jejich stránky. Pochopila jsem to,že to dělaj ve městě od nás vzdáleném 35km,tak to nebylo tak daleko. Třeba tam u vás je taky něco.
25. lis 2009 v 11:24  • Odpověz
AAAAAAAAAAA tady se obědvá :slight_smile: TAk přeju dobrou chuť a jdu zatím dočíst :wink: Kecalky :slight_smile:
25. lis 2009 ve 12:08  • Odpověz
ahoj holky, moc nestiham tak aspon pozdravim a gratulace Farmince a Flair ke kontrolam. a du pokracovat v docitani :sweat_smile:
25. lis 2009 ve 12:18  • Odpověz
terci, tady jsme již po obědě :wink: A jsme krásně přepapaní :grinning: A kupodivu nám to zůstalo v bříšku ani to nechce ven :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. lis 2009 ve 12:19  • Odpověz
markee, nemáš ještě odkaz na ty stránky?
25. lis 2009 ve 12:19  • Odpověz
Holky, tak jsem tady..............a jsem tak kráááásněěě vláááčnááá :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
úúúplně jsem se pomalu blahem roztekla :grinning: :grinning: :grinning:

Katy, ptala jsem se pani, těhulenský - když už je pupík - dělaj na boku, ale takhle když to je a můžu ležet na bříšku, tak to nevadí, jen tolik netlačila oblast beder atd.. jinak ale hrozná úleva!! :slight_smile:
MArkee, kameny nevím, mě dělala nějaký olejíčky, aromatický trochu a nahřívání takovým bahnitým polštářkem...:slight_smile: A s těmi poukázkami bys to měla super!!! Já to naštěstí neplatila...
25. lis 2009 ve 12:22  • Odpověz
Kuk, dočteno :slight_smile:

Flair mooooc gratuluju ke kontrole, jen tak dál :wink:

Holky taky bych si dala líbit nějakou masáž, jééééé ....

Aronku to se máš, já teprv oběd páchám. Teda on se páchá sám, polívka se vaří a zapečený brambory se pečou, samy takže u toho nemusím stát :slight_smile:
25. lis 2009 ve 12:30  • Odpověz
handm-to je dobře,že jsi v takové príííma náladičce.Prcek si takhle určitě vrní blahem! :wink: :grinning: :grinning:
25. lis 2009 ve 12:33  •  snaží se  • Odpověz
tercie-já jsem sama doma,tak se to taky teprve vaří.Přítel si přál pečený jelítka,tak už se dělají.No a pak mám hudnout...? :grinning: :grinning:
25. lis 2009 ve 12:35  •  snaží se  • Odpověz
terci, já začala chodit v práci na obědy, takže to mám bez práce :grinning:
25. lis 2009 ve 12:49  • Odpověz
Katy hmmm, jelítko pěkně s brambůrkem a kyselým zelím, to bych si taky dala :slight_smile: My budem mít jen pečený brambory s česnekem :slight_smile:

Aronku zlaaaatý závodky, co já bych teď za to dala :grinning:
25. lis 2009 ve 12:57  • Odpověz
terci, vzhledem k tomu, že mám jídelnu naproti kanceláře, tak je to supr. Vybíráme ze třech jídel, takže se většinou dá :wink:
25. lis 2009 ve 13:00  • Odpověz
holky nutně potřebuju pomoct se cvičením dvě v českým jazyku..

zadaní : Utvořte věty se slovy příbuznými ke slovu "být" . Věty napište.

holk napadá vás něco, já už mám v hlavě docela vygumováno :sweat_smile: :sweat_smile:
25. lis 2009 ve 13:54  • Odpověz
tak kde jste? mě nenapadá snad ani jedna :sweat_smile: jen snad já být čech jak poleno :grinning: :grinning: :grinning: ale to by se úče asi nelíbylo :grinning:
25. lis 2009 ve 13:58  • Odpověz
Farmi jak příbuzné?! ke slovu být?
Jakože byla jsem mimo?! :slight_smile: anebo jakože být bydlet obyvatel byt..
?? :slight_smile:
25. lis 2009 ve 14:01  • Odpověz
no mě to právě taky ty jejich debilní dotazy nejsou jasný... učej se vyjmenovaná slova po B a ve cvičení dvě má právě utvořit věty se slovy přbuznýmmi ke slovu být. Tak nevím jaký jsou k tomu být slova příbuzná..
mě napadá jen jediná věta doma musím být hodný :sweat_smile: asi si musím dát pohov už mám v hlavě šlichtu :grinning:
hele a co slovo bylo-nebylo..to je snad taky příbuzný k tomu být ne?? :sweat_smile:
25. lis 2009 ve 14:11  • Odpověz
Farmi přesně, slova příbuzná ke slovu být...

Dnes jsem byl ve škole.
Zítra budu spát u babičky.
K obědu byly špagety.
Počasí bylo teplé.
:wink:
25. lis 2009 ve 14:19  • Odpověz
ahojky holky...jen jsem nakoukla a vidím že má farminka podobné problémy jako já :grinning: Zkusila jsem do googlu dát : slova příbuzná ke slovu být a vyhledalo to hafec odkazů...zkus to taky tak.Narazila jsem např. na toto:
http://www.cestina.com/test1.php a nebo si zkus prolézt google...Mě kolikrát přijde že učitelky zkouší rodiče...děcka jsou jen vykulené a rodiče přemýšlí....Nemám moc času tak víc nepomůžu...jen občas nakouknu
25. lis 2009 ve 14:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.