• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
Martinko blahopřeju a přeju vám oběma hodně zdravíčka, štěstíčka a radosti :grinning:
25. lis 2009 ve 20:49  • Odpověz
Tak bylo přede mnou 15 těhulek a už je jich jen 8 :wink: nějak podezřele rychle se šplháme nahoru viď Aronku :grinning:
25. lis 2009 ve 20:51  • Odpověz
:wink: rychlost je veliká, pomalu to máme taky za pár :wink: hlavně to nebrat moc rychle, ještě by tam měli ještě chvilku vydržet :wink:
25. lis 2009 ve 21:03  • Odpověz
tak já se pomalu chystám do pelíšku, koukám, že už tam všechny jste a nepovídáte si. Takže přeji dobrou noc :wink:
25. lis 2009 ve 21:41  • Odpověz
Ahoj berušky...
tohle jsem dnes našla na mojetehotenstvi...a já se ještě pořád tlemim :grinning: :grinning:

http://www.mojetehotenstvi.cz/pro-zasmani-12#comments

ach jooo :grinning: :grinning:
25. lis 2009 ve 22:01  • Odpověz
Koukám, že jsem dorazila pozdě a vy už se chystáte do hajan...

Já už se konečně celkem uzdravuju, akorát mám teď období nějakého nechutenství a cokoliv sním, tak je mi potom celkem špatně...nějak nemám prostě na nic chuť :pensive: ..asi už mimi tlačí někam na žaludek :wink:

Jdu vás dočítat :slight_smile:
25. lis 2009 ve 22:03  • Odpověz
Miraxko............tak to nemá chybuuuu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. lis 2009 ve 22:03  • Odpověz
Posílám velikou gratulaci Martince! :slight_smile: To to uteklo! A Mikulášek je tak krásné jméno :grinning: (no, u nás už holt nebude..nejspíš :wink:
Určitě nám pak napiš, jak probíhal porod a jak se máte!

ahojík kerrie :wink: ...mazec, co? a ještě ta odpověď :grinning:
Jak ti je? Co břich? Já už se nějak kulatím, najednou přestávám být ta lehká a pružná gazela :grinning: :grinning: a to mám před sebou ještě 9 týdnů! I-když porod jsem si objednala už za 7! :grinning: ..tak snad to nějak zvládnu...
25. lis 2009 ve 22:10  • Odpověz
miraxko.................gazela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Já si teď připadám spíš jako hrošík :grinning: Břuch pořád větší a větší a obout si boty,joooo, tak to je věda :grinning: :grinning: Jinak pohoda, akorát mám zvýšený ty hodnoty na těhu cukrovku. Zítra musím dělat glyk. profil a bodat se do prstíčku a v PÁ jdu na kontrolu..........zatím to vypadá, že dieta to srazila, tak snad neskončím s inzulínem.......docela se bojím :pensive:
25. lis 2009 ve 22:19  • Odpověz
AHojte holky,
všem novopečeným těhulkám a maminkám co už mají svá Sluníčka u sebe gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak se jdu pochlubit - konečně to vypadá že se vše obrací k lepšímu - jednak jsem se dnes dozvěděla že už mám novou práci :sunglasses: a navíc jsem byla u svého gyn na ko po první porevizní ms a sám dr byl velmi překvapen pže mi narostla sliznice !!! Kromě PCO mi totiž nerostla vůbec sliznice a teď šup a je tam :dizzy_face: :sweat_smile: :dizzy_face: :sweat_smile: :sweat_smile: dr a ani já jsme nevěřili vlastním očím! Sice PCO je tam pořád,ale to vůbec neva vše postupně, že :grinning: Jinak dost možná je to tím Femigardem ani dr to nevyloučil :grinning:

No nic měla jsem hroznou radost, tak jsem se o ni s vámi chtěla podělit. Tak se zatím mějte papa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. lis 2009 ve 22:38  • Odpověz
m.aa.b............skvělá zprávička..........moc blahopřeju :slight_smile: :dizzy_face:
25. lis 2009 ve 22:40  • Odpověz
Ahojky, přeji dobré ráno a jdu dočíst :wink:
26. lis 2009 v 06:21  • Odpověz
tak jako pružná gazela se taky fakt necítím a to jsem dost za vámi, dnes čerstvě 25tt

maab, moc gratuliji :wink: jestli to budeš mít stejné jako některé, tak ty byly v oráci týden a pak PN se // :grinning:
26. lis 2009 v 06:26  • Odpověz
mirax supr odkaz, tak to má holka smůlu, zase ví prd :grinning:
26. lis 2009 v 06:49  • Odpověz
Dobré ráno,
Martinka76,moc gratuluju k Mikuláškovi.
M.aa.b, taky gratulace k práci a k růstu sliznice. Určo to teď bude jen a jen dobrý.
My jedeme za chvilku na plavčo,tak jdu nás sbalit.
26. lis 2009 v 08:27  • Odpověz
markee už jsme ti to psala ale napsala bys mi recept na ty perníčky od IP moc dík
26. lis 2009 v 08:41  • Odpověz
Holky moc gratuluji k dobrým zprávičkám od dokťů.

Marti veeeeliká gratulace k mimískovi.

K porodu, já měla jen tlaky, tvrdlo mi břicho, cca 10hodin před mi dělala mudra hamiltona nebo jak. Tak sem od 3-4hodin stopovala tvrdnutí, bolestí žádné, bylo to pořád cca po 5ti minutách, tak jsem šla na záchod, odešla hlenová zátka i s trochou krve, šla jsem si dát sprchu, od 5-6 jsem stopovala zase po 5ti, 4 minutách, tak sem volala do porodky že odešla zátka a tak tak prý at jedem, dojeli sme tam v 6,40, manža to vzal fakt hopem. No a za 5min 12 se narodil, byl to fofr a bolest si neuvědomuju žádnou. Snad jen jakobych měla dostat fakt dost hodně silnou mrchu chvílema.

ach jo slzím...
26. lis 2009 v 08:46  • Odpověz
čera dojel manža a bohužel sem ho nepřesvědčila aby dojel dřív už tak ve středu, ptal se proč, tak já jen že nám je tu smutno, nemohla sem říct, že chci pojištovat :slight_smile: ach jo
Jak funguje to IUI ? To se naplánuje ovulka nebo hlídá, a pak se tam spermijky šplíchnou? A to až v ovulce nebo třeba den před? A před tím se musí i sperma nějak vyšetřit? To nevím jestli by manža chtěl, ale možná bych ho ukecala, když je pořád pryč, tak prostě aby to doktoři naplánovali a prostě by dojel na noc. Děkuji za $radu.
Jo a musí to schválit napřed gyndařka? Jsem v tom jaksi amatoš :D
26. lis 2009 v 08:47  • Odpověz
autor
Bobinka .............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76 ....... 19.11. porodila chlapečka Mikuláška
Jitie 38tt....................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 36tt...............................................................................čeká chlapečka
Venuska 36tt .............................................................................čeká holčičku........... Natálku
Kerrie 33tt..................9.12.poradna..............................................čeká holčičku.............Emu
Květinka 31tt..............................................................................čeká chlapečka
Mirax 31tt........1.2.KO,2.2.velký UTZ..............................................čeká holčičku............. Bětušku
Samsa 29tt....................... 3.12.KO
Wergina 28tt......................30.11.KO.............................................pohlaví nechce znát předem
Martinkal 25tt....................26.11KO................................................čeká holčičku.............. Lucinku
Aronek 24tt..................................................................................čeká chlapečka..........
Mabe 24tt......................... 16.12KO..............................................čeká holčičku...........Aničku
Markytaj 21tt......................
Tercie 20tt..........................14.12.KO,17.12 4D UTZ.......................čeká chlapečka
Flair 12tt..................................3.12.NT.......21.12.KO
Farmarska 10tt.......................2.12 KO
Handm .............................. našla //...... blahopřejeme
Sarlotta 27DC
Hanana 26DC
Aja 83 22DC
Maarrtina 19DC
Zlababa 19DC
M.aa.b 16DC...........................................27.11.Pronatal
Ikopretinka 14DC
Markee 12DC..............2.12.KO
Katyna 12DC
Eliss.ka 11DC
Paaja 10DC
Sirella 9DC
Nicollka 6DC
Mari 6DC
Maendy 5DC
If.v nehlídá si DC
Kopa 13DC.................KO 2.12.
26. lis 2009 v 08:47  • Odpověz
kopi, ode dneška jsem 25tt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: už jen 15tt
26. lis 2009 v 08:51  • Odpověz
autor
Bobinka .............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76 ....... 19.11. porodila chlapečka Mikuláška
Jitie 38tt....................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 36tt...............................................................................čeká chlapečka
Venuska 36tt .............................................................................čeká holčičku........... Natálku
Kerrie 33tt..................9.12.poradna..............................................čeká holčičku.............Emu
Květinka 31tt..............................................................................čeká chlapečka
Mirax 31tt........1.2.KO,2.2.velký UTZ..............................................čeká holčičku............. Bětušku
Samsa 29tt....................... 3.12.KO
Wergina 28tt......................30.11.KO.............................................pohlaví nechce znát předem
Martinkal 25tt....................26.11KO................................................čeká holčičku.............. Lucinku
Aronek 25tt..................................................................................čeká chlapečka..........
Mabe 24tt......................... 16.12KO..............................................čeká holčičku...........Aničku
Markytaj 21tt......................
Tercie 20tt..........................14.12.KO,17.12 4D UTZ.......................čeká chlapečka
Flair 12tt..................................3.12.NT.......21.12.KO
Farmarska 10tt.......................2.12 KO
Handm .............................. našla //...... blahopřejeme
Sarlotta 27DC
Hanana 26DC
Aja 83 22DC
Maarrtina 19DC
Zlababa 19DC
M.aa.b 16DC...........................................27.11.Pronatal
Ikopretinka 14DC
Markee 12DC..............2.12.KO
Katyna 12DC
Eliss.ka 11DC
Paaja 10DC
Sirella 9DC
Nicollka 6DC
Mari 6DC
Maendy 5DC
If.v nehlídá si DC
Kopa 13DC.................KO 2.12.
26. lis 2009 v 08:57  • Odpověz
díky moc :grinning: , taky se mi zdá, že to nějak utíká :wink:
26. lis 2009 v 08:59  • Odpověz
autor
Ach jo mluvila jsem se ségrou a čeká druhé dítě :slight_smile: Moc jí to přeji akorát mě vždycky dorazí otázka jestli už taky čekáme.Je mi hrozně,normálně jsem se z toho rozbrečela :pensive: :pensive: Proč někomu to jde a někomu néé?
Příjdu jsi jako neplodná kráva :zipper_mouth: :pensive:
26. lis 2009 v 09:26  • Odpověz
Ahoj Kopííí jsem od včera 26 tt, kdybys ještě kvůli někomu opravovala tabulku. Díky :grinning:
26. lis 2009 v 09:30  • Odpověz
Kopísku, takhle to neber.............vždyť to není pravda.............A s těma problémama, co teď řešíš by to ani nebylo dobrý............potřebuješ mít přece pohodový zázemí, abys mohla být těhulinka a užívat si to. Až dáš vše do pořádku, tak se bude těhulit samo, uvidíš že jo :wink:
26. lis 2009 v 09:31  • Odpověz
kopi, to nesmíš tak brát, jsi mlaďounká a řešíš problémy doma a dítětem se nevyřeší, takže až bude doma klid, bude i mimčo :wink: já se začala o plození dětí zajímat po třicítce a to ty máš ještě daleko :grinning:
26. lis 2009 v 09:34  • Odpověz
autor
no tenhle měsíc to je už třetí cyklus co se snažíme...i když tenhle měsíc u nás nic moc není. :zipper_mouth:
26. lis 2009 v 09:35  • Odpověz
autor
ach jo je mi to líto :cry: :cry: :cry: :cry:
opravdu si příjdu k ničemu :pensive:
26. lis 2009 v 09:37  • Odpověz
Kopí hlavu vzhůru, já čekala (i když na třetí) dítě od svých 30 let a koukni v 39 jsem se ho dočkala. Tím nechci říct, abys vydržela ty do svých 39 :grinning: , ale prostě, když člověk opravdu chce, zadaří se :grinning:
26. lis 2009 v 09:39  • Odpověz
kopi a co doma? Dáváš šance, nebo hledáš bydlení?
26. lis 2009 v 09:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.