• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
Ahojík holky:slight_smile:
teda tady se kecá jen o žrádle :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

Farmi--- my byly normal v obchodě... v jednom jsou samé čokolády z Belgie a v druhém sýry:slight_smile:)) tam může každý:slight_smile:
27. lis 2009 v 18:35  • Odpověz
Jééé, tady je to dneska nějaký vybydlenýýý :grinning: :grinning: :grinning:

Já se teď vrátila ze cvíča pro těhulky............příští týden už jdu naposledy :wink:

Holkyyy, zítra se chystám na adventní trhy..............já se už tak těšííííím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. lis 2009 v 18:57  • Odpověz
aji, budem hlavně okukovat a pokud se nám něco zalíbí, tak juknu na internetu na ceny, abych věděla kde to vyjde levněji :wink: Ale hlavně se těším, že budem chvilku spolu :grinning:
27. lis 2009 v 18:58  • Odpověz
kerrie já se taky moc těším na trhy... ta atmosféra a pohodička... většinou nic nekupujem jen tak chodíme a okukujem:slight_smile:))
27. lis 2009 v 19:01  • Odpověz
Aronku........to budete mít hezký den...........jen si to nakupování pořádně užij :wink:

sarlottko.........přesně tak............žádný nákupy, jen nasávat tu krásnou atmosféru
:dizzy_face: A taky svařáček....................ale letos ho nahradím čajíkem :wink:
27. lis 2009 v 19:04  • Odpověz
kerrie, já jsem jak malá. Minulý víkend jsem byla pryč, v týdnu se míjíme, tak se hrozně těším, že budem spolu :wink: i kdyby jsme byli jen doma, tak budu spokojená :grinning:
27. lis 2009 v 19:08  • Odpověz
také vyrazíme na trhy už s malou :dizzy_face: :dizzy_face: v půli prosince končíme šestinedělí tak hurá hurá
a svařáček si dám :grinning: :grinning: :grinning:

aronek užijte si nákupy :dizzy_face: :dizzy_face:
27. lis 2009 v 19:11  • Odpověz
Aronku..........přesně vím, o čem mluvíš...........manža pracuje v Praze a teď je tam třeba 6 dní v kuse. V neděli přijede a já už se taky těším, jak mrňous na Ježíška :wink:

Mury...........to bude parádička............pěkně procházka i s kočárkem a ještě svařáčeeek............. :dizzy_face: :slight_smile:
27. lis 2009 v 19:16  • Odpověz
jo jo také se mi stýská po manžovi když je v práci a to se vidíme denně i když jen třeba chvilku...ale vidíme nevidět ho třeba 3 dny to bych asi nevydržela :sweat_smile:

ker ty zase s bříškem a čajíčkem :dizzy_face: :dizzy_face: to bude také krásné :dizzy_face:
27. lis 2009 v 19:18  • Odpověz
Mury............Ty už máš aspoň Sofinku u sebe, tak Ti není bez manži tak smutno :wink: :slight_smile:
27. lis 2009 v 19:24  • Odpověz
ker právě že je a ještě víc :frowning2: má být s námi a ne v práci :angry: :grinning:
27. lis 2009 v 19:25  • Odpověz
koukám, že jsme stýskavci všechny :grinning:
27. lis 2009 v 19:29  • Odpověz
Mury..........to je fakt.........na co chodit do práce? :grinning: :grinning: :grinning: No jo, jenže s tím, jakou nám přidělili mateřskou, tak ti naši chlapi se musej pěkně otáčet, abysme se měli dobře :sweat_smile: :slight_smile:
27. lis 2009 v 19:32  • Odpověz
ker to mi povídej jen co dáme za tu Um pro malou to je palba :sweat_smile: takže jsem ráda že tu práci má a hlavně jak placenou snad tam bude dlouho :sweat_smile:
27. lis 2009 v 19:35  • Odpověz
ahojky,
jsem tu jen na skok.Dnes jsem byla na pracáku, nenabídla mi nic,jen mluvila o práci,kde už jsem před 14dny dávala životopis,takže nic nového mi nepověděla. Znovu tam jdu 28.12.,do té doby určo zas nic nenajdu. Nojo,nemám vejšku,neumim účetnictví a jazyky,takže jsem v háji. Klasický středoškolák a těch je mraky.
Jinak plodné dny u mě probíhaj opět bolestivě,ale aspoň vím,že funguju. Mimčo neplodíme,i když bych ho klíďo brala.Ale počkám si.
Jinak jsem dnes zadělala těsto na perníčky a zítra je s malou upeču. Přijede mi kamarádka a bude tu do neděle. Míša bude v práci a tchýně jede pryč a vrátí se až v pondělí,takže pohoda.
Mám hotové oba adventní věnce-pro nás a pro babičku. Ještě jsem dělala vypichovaný věnec na dveře a taky se povedl.Aspoň něco se mi v životě podaří.
27. lis 2009 v 19:36  • Odpověz
markee, s tou prací je to všude stejné. Já když hledala práci po škole, řekla jsem, že mám dve VŠ a žádnou praxi, tak mně taky nikde nechtěli :frowning2: Kdy plánujete snažení? Čekáte ještě nějaké výsledky?
27. lis 2009 ve 20:01  • Odpověz
Aronek,snažení prostě někdy v příštím roce,opravdu zatím neřešíme kdy.Nechám to na Míšovi,kdyby mi to přišlo dlouhé,tak už se mu ozvu,co jako bude,ale teď určo nic nebude.
Výsledky jsem myslela z té pitvy,že už konečně,ale to bylo jen ze zvědavosti,co by jako to miminko mělo.Jinak vlastně by jsme vše měli už mít,takže 2.12. jdeme na genetiku a snad už budeme řešit co kdy a jak ohledně budoucího těhu.
27. lis 2009 ve 20:06  • Odpověz
markee, takže za chvilku budete vědět co a jak :grinning: A jak se tváří manžel? Na kdy to vidí?
27. lis 2009 ve 20:10  • Odpověz
Aronek,myslim,že to vidí až budu mít práci.Takže to je ve hvězdách,kdy to bude.
27. lis 2009 ve 20:15  • Odpověz
plodit by šlo bez práce, hlavně by jsi už nemusela hledat :wink:
27. lis 2009 ve 20:19  • Odpověz
markee děkuji za ten recept :wink: pak poreferuješ jak jste to upekli a jaké jsou ju :sunglasses: ??
to je fajn že poznáš plodné dny :wink: to bude hračka pak to trefit :wink:
snad toho 2.12 vyřešíte vše....moc držím palce

a s tou prací mě to přijde divné najít si práci a třeba hned otěhotnět???to bys neměla nárok na mateřskou atd ne???
27. lis 2009 ve 20:21  • Odpověz
Murynko,já nemám nárok na mateřskou už teď,takže se nic nezmění.Jen bych mohla být na neschopence a mít penízky. Pže od pracáku je budu mít jen do dubna a pak absolutně nic. Tak prostě jen kvůli tomu. Abych měla nárok na mateřskou,tak bych musela odpracovat 27O dní(což je kalendářních dnů rok a měsíc :frowning2: ). Jinak na rodičák a porodný nárok má každá :wink: Přídavky stejně nedostávám.
Já vím,že jde plodit i bez práce,ale prostě nechci nic plánovat,radši :frowning2:
27. lis 2009 ve 20:29  • Odpověz
Jo o perníčkách poreferuju,zatím to těsto bylo moc voňavé a mňamozní :grinning:
27. lis 2009 ve 20:29  • Odpověz
markee, ale když nenajdeš práci, tak máš stejně smůlu a kdyby jsi byla těhotná, tak dostaneš nějakou sociálku, ne?
27. lis 2009 ve 22:41  • Odpověz
koukám, že všichni hajáte, či užíváte pátečního večera, tak jdu taky :wink: tedy spát, ne užívat :confounded:
27. lis 2009 ve 23:00  • Odpověz
Tak jsem zas dolezla když už jste pryč... Zejtra za vámi asi nestihnu a neděle je meganabitá, možná večer, a nebo pak v pondělí. Zkusím ještě kousek dočíst a jdu taky do hajan, dneska byl náročnej den. Tak páááá :slight_smile:
28. lis 2009 v 00:10  • Odpověz
Dobré ránko holčinky:slight_smile:

Jéžiš taky bych měla něco napéct :astonished: :sunglasses: malý se na to těší celý rok:slight_smile:
Asi něco spácháme zítra dopoledne. Dneska večer udělám těsto. :wink:
Za chviličku valím do práce na výsadbu zahrady. se těším- budem kůrovat u moc fajn lidí:slight_smile:
Mrcha zatím nikde :wink:
28. lis 2009 v 07:05  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím Vás. No já budu péct asi taky zítra, ale říkala jsem si, jestli to není brzo. Chci dělat perníčky, plněné košíčka a takové pudinkové sušenky. jenže jinej víkend už do Vánoc nebudu mít volnej, tak uvidíme. Dnes jdu na adventni trhy, těším se, že si koupím adventní věnec a nějakou výzdobu na balkón.
28. lis 2009 v 08:16  • Odpověz
sarlotko to je super :dizzy_face: :dizzy_face: moc držím palce a věřím že ty // nahlásíš :sunglasses: :dizzy_face:
28. lis 2009 v 08:17  • Odpověz
Krásné ráno :slight_smile:

Sarlottko.................moc moc držím palečky, aby mrcha mrchovatá nedorazila :dizzy_face: Kdy budeš testíkovat?
28. lis 2009 v 08:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.