Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

venuska
30. lis 2009

Aronku, tak to ti závidím. 🙂
Ohledně handm mě to moc mrzí, to jsem nevěděla. 😢 😢

Flair, blíží se to nějak moc rychle, až se toho začínám bát. Jééé, ty už jsi ve 13tt, to opravdu tak letí....doufám, že je u tebe vše v pořádku.

venuska
30. lis 2009

Aja, už se na ní moc těším, jelikož už sotva funím. Ujdu kousek cesty a musím se zastavit, abych se vydýchala....už je malá těžká a zabírá dost místa.
Uvidíš, taky se brzy dočkáš...moc ti to přeji 🙂

Dneska mi přišel fusak do kočárku + teplé punčošky, tak zase kus doma...zítra nebo ve středu jedeme pro kočárek, už se na něj moc těším. 🙂

venuska
30. lis 2009

Holky, už zase na mě padá únava, půjdu se natáhnout, jelikož večer mi zase nenechá malá spát 😝
Fotky jsem dala do albíčka....

sarlotta
30. lis 2009

Ahojky holky.

Handm je mi to moc líto, drž se .... příště se to podaří uvidíš. myslím na tebe a vím jak Ti je. Buď silná...ach jooo. ☹

sarlotta
30. lis 2009

Aja... no jistě, že jsi na řadě🙂)))))))))))))))) tak šup šup

sarlotta
30. lis 2009

Farminko držím palůšky na zítřejší kontrolu 😉

Venusko jen si odpočiň, za 3týdny se tu budem kochat mimískem 😎

Holky jinak malý je nemocný, má antibiotika.... no ale aspoň že mu je dal. kašle hnusně, má teplotu 😠 ... aspoň že ho neléčí kapkama od kašlu.
Tak sme se dneska s manžou vystřídali ve 3 doma a on jel odpol do práce.

aronek
30. lis 2009

tak mně dneska prcek pořád kope 😀 zkusím na chvulku zalehnout 😉

tercie
30. lis 2009

Venusko za pááááár, viď? 😉

Farmi jde zítra na kontrolu? Tož to já též držím pěsti 😉 Farmi hlavně pak dej vedít jo? 😉

Šarlotko ať je Kryštůfek brzo zdravej, hlavně se nenakaž ty, teď by to nebylo to pravý ořechový... kdyžtak jukni na vlaštovky, psala jsem tam, co jsem vyčetla na netu ohledně toho jak se bránit chřipkám...

murynka
30. lis 2009

handm to mě moc mrzí ☹ ☹

holky malá váží už 3100g a má 49cm 😀 😀 kus ženský a vše v pořádku 😵

flair
30. lis 2009

Aji, Venusko u mě vše ok. Strach z potratu už je menší. Teď jsem napjatá, jak dopadne ve čt NT. Pak si trochu vydechnu.
Šarlotko, ať se prcek uzdraví! A ty se opatruj!
Murynko, paráda, Sofinka je šikulka 😅 😵

tercie
30. lis 2009

Mury 😵 😵 😵

Flair už 13tt tyjo to letí 🙂 ve čtvrtek budu moc držet palce!!! Určitě to bude v pohodě a navíc si krásně prohlídneš bobečka 🙂

murynka
30. lis 2009

sarlot at je malému Krýšovi lépe 😉 a brzy se uzdraví......ty na sebe bud opatrná 😉

vendul ty odpočívej protože pak se třeba nevyspíš vůbec 😝 😀

flair dopadne to dobře 😵 jak jinak 😵

tercie
30. lis 2009

Jojo Venusko, je na tom asi velkej kus pravdy, co píše Murynka, mě každá mamina, co potkám nabádá, ať jen co nejvíc odpočívám, že pak už se nikdy pořádně nevyspím 😀

Holky kde jste všechny, Ulice ještě není😉

murynka
30. lis 2009

tercí mi koupali malou je napapaná a uložená v postýlce 😵 koupali jsme v nové koupelně a super za chvíli tam zaplujeme s manžou my 😀

a co ty 21tt to to letí 😉

venuska
30. lis 2009

Holky, tak jsem se trošku prospala....je mi jasný, že pak už se určitě tolik nevyspím.
Malá ale děsně kopala, takže jsem spala a nespala 😕 A teď znovu, to zase bude noc.

Už je to za pár...to máte pravdu.

Markét, tak Safinky už je opravdu kus, koukala jsem i na fotečky v albu....je to princeznička 🙂

Satlotko, tak ať se z té nemoci brzy malý dostane...chudinka 😕 Teď to hodně řádí, proto raději moc nevylézám ven, abych něco nechytla 😝

Tercie: Tobě ty týdny taky pěkně letí...je to neuvěřitelné.

Flair: NT dopadne určitě na jedničku. Hlavně v klidu a bez stresu, mimčo to dost vnímá....vše bude určitě v pořádku. Držím palečky 😀

venuska
30. lis 2009

Markét, jak se těšíš na konec šestinedělí....???? 😀 😀 😀 To se asi zachvěje baráček v základech, co??? 😀 Ani se ti nedivím....já bych to asi nevydržela...to budou pro mě muka...to šestinedělí. 😝

murynka
30. lis 2009

vendul tam mi měli muka celé těhu 😀 😀 😀 hele za chvíli jdem do té vany tak kdo ví 😀 😀 😀
hele kopání je slabý odvárek plakajícího miminka 😅 😵
také budeš mít princeznu ty holčiny jsou roztomilé 😵 😵

venuska
30. lis 2009

Tak nebudeme zdržovat od koupání 🙂 Hezky si to užijte.
Já mam popravdě v těhu pořád chuť na sex....takové to nebylo ani v netěhu 😀

Já vím, že jste měli celé těhu muka, tak si to teď hezky vynahradíte 😅 😅

Věřím, zatím si užívám kopance a pak to přijde... 😵

murynka
30. lis 2009

nezdržujete ještě se to tam vyhřívá 😎
a já juknu ještě na ulici 😉

malá dneska nějak vedle kecá 😵 snad brzo usne 😒

venuska
30. lis 2009

Tak to budou lázně...zapal svíčky, dej olej do vody a šupky na koupání 😀

To musí být roztomilé, když si takhle povídá 😅 😅

murynka
30. lis 2009

no roztomilé to moc není nemůže zabrat ale už je klid 😵 😵

tercie
30. lis 2009

¨Holky no já se sama divím, jak to utíká, do toho cca 123tt se to děsně vleklo... Ještě pozejtří na to srdíčko a pak už nic zásadního nečekáme, tak už bude snad jenom dobře 🙂

Mury první koupání ve vaně, to si užijte, nám se to teda děsně líbilo, i když chybí ještě doteď pár dlaždiček, ale stejně to je super, vlastní, čis´tounká veliká vana 😉

aronek
30. lis 2009

není nad to si chvilku lehnout a vzbudit se večer ☹ a to jsem ani moc nespala, buď čekám fotbalistu nebo baleťáka. 😀 Vanu bych si dala taky, ale už jsem tam jednou uklouzla a nevylezla, takže smůla. Koupu se jen když je doma přítel a ten má odpolední 😖

markee
30. lis 2009

Tak jsem udělala ještě jeden adventní věnec pro tetu,ale asi je nejhezčí z těch třech co jsem dělala.Nojo no,co se dá dělat. Líbil se jim ten pro babičku,tak chtěli udělat taky.Ale mě to těší,aspoň je vidět ,že nejsem lempl.
Jinak jsem se nevybrečela,jen jsem si lehla a četla si. Míša spravuje světýlka na stromečky,pro obec,takže všude tu jsou rozloženy a rozsvěcí,opravuje,smotává,no mazec.Je toho moc a moc.
Nakonec jsem se zeptat na tu uklízečku nebyla,nevim,jsem prdlouš 😖

aronek
30. lis 2009

markee, jen se vybreč 😢 Chodíš ještě k té psycholožce? Tak se na tu práci jdi zeptat zítra 😉

kerrie
30. lis 2009

Ahojda holčinky 🙂

Potřebovala bych poradilt............nevíte, prosím, od kdy je normální, že klesá bříško? Mám dojem, že ho mám nějak níž a i manža si toho všimnul................mám strach, aby se malý nechtělo ven nějak dřív..... 😔 Jiný problémy nemám..........sem tam nějakej poslík, ale to je snad v poho.....

aronek
30. lis 2009

kerrie, tak to netuším, čekám první ☹ Jestli ti je jinak dobře, tak by to nemuselo nic být. Kdy jdeš na kontrolu? Že by ses mohla zeptat 😉

kerrie
30. lis 2009

Aronku..........na kontrolu jdu příští týden a byla jsem minulou středu........nechce se mi nijak plašit.......snad to bude v pohodě.......... 🙂 Ještě aspoň 3 týdny musím vydržet pohromadě 😀

aronek
30. lis 2009

vlastně ty už máš kontoly často 😀 neboj, vydržíš 😉 já si taky odškrtávám týdny a sleduju pravděpodobnost přežití a možnosti postižení 😖 prostě prdlá 😅

markee
30. lis 2009

Aronek,nebyla jsem tam měsíc,prostě to nevyšlo.Vždy když jsem mohla,tak jsem neměla auto.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru