Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aronek
1. pro 2009

mirax, ne mitax 😀 už ani nevím co píšu 😉

kerrie
1. pro 2009

Zdravíííím 🙂

Děkuju za uklidnění, holky. Bříško už víc neklesá, tak to bude dobrý........teď bude holt těch změn víc, každou chvilku nějaká..........zkrátka Emička už se pomaličku chystá na transport ven, noooo 😀 😀 😀

Sarlottko................gratuluju k první kontrole 😵 😵 😵

kvetinka7
1. pro 2009

Ahoj holky,
to je zprava velika .. Sarlottka nasla // 😀 tfuj tfuj..hodne stesticka .. drzim palecky 🙂 🙂

tercie
1. pro 2009

Kukuk, jsem se vátila ze zkoušky sboru a myslím si, kolik toho nenačtu a ono nic 😀

farmarska
1. pro 2009

ahoj holky, jsem tu jako obvykle jen na skok. Právě jsem dodělala švestkový tvarohový knedlíky na zítřek,k obědu, mám jich plnou mísu, bo zítra nestihnu vařit, ráno mám kontrolu u gyndaře, pak musím nakoupit a pak maj přijet tchánovci s mikulášským balíčkem pro mladýho..tak už se na ně moooc těším 😅 😅 😅 😝

tercie
1. pro 2009

Farmi švestkáče, mňam, asi přijedu 😀
Na zejtra držím pěsti!!! 🙂 A jdu koukat na ordinaci, tak se tu mějte a pa zítra 🙂

farmarska
1. pro 2009

tak jsem dočetla a taky samozřejmě gratuluju k NEcukrovce a potom šarlotce k tečce 😵 😵 😵

Tercí taky koukám na ordinaci, díky za pěsti a klíďo přijeď, knedlíků je mrtě 😉

m.aa.b
1. pro 2009

Ahojky holky !!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Velikánská gratulace všem těhulkám 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Jinak k vaší debatě o sliznici - minimum pro správné zabydlení mimíska je 7,5 mm (vzhledem k IVF a KETům to vím naprosto přesně 😉 ) - pokud máte 3,5 mm zhruba v půlce cyklu tak je to hodně malinko a není šance na uchycení. Pokud máte problem tak z vlastní zkušenosti doporučuji Femigard. Sliznice mi bez hormonů nerostla a po zhruba měsíčním užívání byl i můj dr velmi překvapen, když 15 DC byla sliznice 8mm coz je super 🙂.

Jinak KO v Pronatalu v pohodě - dr mi rovnou vytelefonoval odběr na genetiku (již nám ji dělali, ale jen na karyotyp a tohle je přesnější) tak teď jen čekáme kdy budou výsledky a dle dr pokud budou ok můžem kdykoliv začít stimulovat na druhé IVF 😉 . Vzhledem k nové práci a k úspěchu s Femigardem jsme se s přítelákem domluvili, že počkáme do jara. Pokud se zadaří přirozeně, tak jedině dobře - chránit se uřčo nebudem 😀 .

Tak se tu zatím zase mějte papa 🙂 🙂 🙂

aronek
1. pro 2009

koukám, že všechny sledujete TV a nepovídáte si ☹ Mně dnes tak natekly nohy, že jsem měla zařízlé ponožky 😠 a to ani není léto 😝

aronek
1. pro 2009

maab, gratuluji k pozitivním zprávičkám 😀

sarlotta
2. pro 2009

Dobré ránko holčičky🙂
Já jsem nějaká vyspaná, nebo co 😀 😉 Vstávám čím dál dřív.

Maab to jsi mě potěšila ... já mám 15mm sliznici 😎

aja.83
2. pro 2009

Čau holčiny!
Jinak k debatě o sliznici - proč mi gyndař nikdy neřekl přesnou míru tý sliznice? Jednou říkal, že ji mám nízkou, pak zas říkal, že je to v pořádku, že je narostlá, tak nevím. Nikdy to nezměřil přesně. 😒

murynka
2. pro 2009

sarlot krásná dálnice 😎 😵 😵

aja.83
2. pro 2009

Maab, taky moc gratuluju k dobrý zprávám! Držím vám palce! 😉

katyna6
2. pro 2009

dobré ráno holky 🙂

maab-blahopřeji k prima zprávičkám 🙂

katyna6
2. pro 2009

sarlottko-čárečky jsou naprosto nádherný a přiznávám-fakt ti je závidím 😉 😉 .Hodně štěstíčka,těhulko!!! 😵

aja.83
2. pro 2009

Sarlottko, jo jo, dálnice jsou úplně ukázkový. Kolikátý DPO jsi měla ten první testík? Já chci tento víkend s manžílkem na romantickém víkendu do sauny a holky z jiné diskuze mi říkaly, že by to neriskovaly, kdybych náhodou byla těhu. Tak bych předtím zatestila, ale zdá se mi to brzy. Bude to jen 8 DPO.

sirella
2. pro 2009

Ahojky holky...dobré ránko 🙂

Velice moc gratuluju šarlotce k první kontrole s výborným výsledkem 😵 a samozřejmě i m.a.a.b 😵

m.a.a.b:strašně moc dík za info o tom jak to s tou sliznicí je...Já si i vyhledala v diáři kdy jsem to u té dr. byla.Bylo to 26/10 pak ještě ultrazvuk u jiné dr.10/11 a vyvolávačka.
Jen by mě teda zajímalo jak rychle dorůstá 😕 To fakt netuším...někde jsem četla že před dalším otěhu je každá MS navíc dobrá tak v tom mám trošku zmatek...

aji...mě dr.nikdy tu sílu sliznice neříkala jen na ko.toho 26/10 (to byla první ko. po revizi) Jinak mi to nikdy neříkala...mohla bys mi prosím písnout až budeš mít chviličku za jak dlouho se ti to tak změnilo???Myslím časový údaj mezi nízkou a narostlou sliznicí.
zajímalo by mě totiž jestli mi fakt budou stačit 3měs čekání(jak mi řekla dr.) a nebo jestli radši dýl.Vím,že pokud bude sliznice furt nízká tak se mimi nebude mít kde uchytit ale ráda bych věděla co nejvíc

aja.83
2. pro 2009

Sirellko, byl to asi měsíc, co jsem nejdřív měla nízkou sliznici a pak už v pořádku. Já myslím, že ty 3 měsíce ti budou stačit, uvidím, jak rychle si k vám pak miminko najde cestu. Tělo bude samo vědět, zda je na to připraveno. 😉

sirella
2. pro 2009

aji...díkas moc za rychlou odpověď 🙂 hodně jsi mě potěšila 😵
pro jistotu asi zkusím ten Femigard jak psala maab...dost to fakt zvažuju...jen tak pro jistotku 🙂
a jináč k té sauně...já bych to bez testíku neriskovala...co kdyby tam něco bylo? 😉 😉 😉

aronek
2. pro 2009

přeji dobré ráno, dnes později, mám odpolední, tak jsme se doteď váleli 😀

aja.83
2. pro 2009

No právě, já tu saunu asi fakt odřeknu. Půjdem jen do vířivky a ne moc horké..Co kdyby, že jo 😉

katyna6
2. pro 2009

aja-krásně si to aji užijte,budete mít takový hezký předvánoční relax 😉

farmarska
2. pro 2009

ahoj holky, už jsem zpátky doma z kontroly...no kontroly..moc to kontrola nebyla ani k mudroj jsem se nedostala, jen k sestře a ta mi odebrala krev, moč, změřila tlak,vypsala ultrazvuky, atd,, a vystavila průkazku 😵 😵

sirella
2. pro 2009

přesně tak aji 😉 to ti schvaluju

aronku ahojky 🙂 ...jak se vede???Válení do půl 10 s manžou bych si dala taky říct 😀

aronek
2. pro 2009

farmi gratuluji k průkajdě 😀
sirel, bylo to supr. Přítel si dal hlavu na břicho a prcek ho kopal 😀

aronek
2. pro 2009

razím do práce, pak juknu 😉

farmarska
2. pro 2009

aron díky 🙂
ted jsem tu měla tchánovce, nechali tu maldýmu balíček na mikuláše, naštěstí se nezdrželi dlouho a já už zase můžu ležet v pelechu 😀 cpu se feferonovým salátem s rohlíkem a je mi je nádherně 😀
jdu vás dočíst 😉

farmarska
2. pro 2009

jůů tak to nebylo moc dočítání 😀 že vy jste všechny chromý a nemůžete ťukat do klávesnice 😀 😀 😀

farmarska
2. pro 2009

no dobře, já si tu sama oťukávat prsty taky nebudu, jdu si dát asi malinkýho šlofíčka 😅 😅 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru