• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
mirax, ne mitax :grinning: už ani nevím co píšu :wink:
1. pro 2009 v 18:05  • Odpověz
Zdravíííím :slight_smile:

Děkuju za uklidnění, holky. Bříško už víc neklesá, tak to bude dobrý........teď bude holt těch změn víc, každou chvilku nějaká..........zkrátka Emička už se pomaličku chystá na transport ven, noooo :grinning: :grinning: :grinning:

Sarlottko................gratuluju k první kontrole :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. pro 2009 v 18:38  • Odpověz
Ahoj holky,
to je zprava velika .. Sarlottka nasla // :grinning: tfuj tfuj..hodne stesticka .. drzim palecky :slight_smile: :slight_smile:
1. pro 2009 v 19:03  • Odpověz
Kukuk, jsem se vátila ze zkoušky sboru a myslím si, kolik toho nenačtu a ono nic :grinning:
1. pro 2009 v 19:59  • Odpověz
ahoj holky, jsem tu jako obvykle jen na skok. Právě jsem dodělala švestkový tvarohový knedlíky na zítřek,k obědu, mám jich plnou mísu, bo zítra nestihnu vařit, ráno mám kontrolu u gyndaře, pak musím nakoupit a pak maj přijet tchánovci s mikulášským balíčkem pro mladýho..tak už se na ně moooc těším :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. pro 2009 ve 20:08  • Odpověz
Farmi švestkáče, mňam, asi přijedu :grinning:
Na zejtra držím pěsti!!! :slight_smile: A jdu koukat na ordinaci, tak se tu mějte a pa zítra :slight_smile:
1. pro 2009 ve 20:14  • Odpověz
tak jsem dočetla a taky samozřejmě gratuluju k NEcukrovce a potom šarlotce k tečce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Tercí taky koukám na ordinaci, díky za pěsti a klíďo přijeď, knedlíků je mrtě :wink:
1. pro 2009 ve 20:32  • Odpověz
Ahojky holky !!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Velikánská gratulace všem těhulkám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak k vaší debatě o sliznici - minimum pro správné zabydlení mimíska je 7,5 mm (vzhledem k IVF a KETům to vím naprosto přesně :wink: ) - pokud máte 3,5 mm zhruba v půlce cyklu tak je to hodně malinko a není šance na uchycení. Pokud máte problem tak z vlastní zkušenosti doporučuji Femigard. Sliznice mi bez hormonů nerostla a po zhruba měsíčním užívání byl i můj dr velmi překvapen, když 15 DC byla sliznice 8mm coz je super :slight_smile:.

Jinak KO v Pronatalu v pohodě - dr mi rovnou vytelefonoval odběr na genetiku (již nám ji dělali, ale jen na karyotyp a tohle je přesnější) tak teď jen čekáme kdy budou výsledky a dle dr pokud budou ok můžem kdykoliv začít stimulovat na druhé IVF :wink: . Vzhledem k nové práci a k úspěchu s Femigardem jsme se s přítelákem domluvili, že počkáme do jara. Pokud se zadaří přirozeně, tak jedině dobře - chránit se uřčo nebudem :grinning: .

Tak se tu zatím zase mějte papa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. pro 2009 ve 21:43  • Odpověz
koukám, že všechny sledujete TV a nepovídáte si :frowning2: Mně dnes tak natekly nohy, že jsem měla zařízlé ponožky :angry: a to ani není léto :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. pro 2009 ve 22:10  • Odpověz
maab, gratuluji k pozitivním zprávičkám :grinning:
1. pro 2009 ve 22:10  • Odpověz
Dobré ránko holčičky:slight_smile:
Já jsem nějaká vyspaná, nebo co :grinning: :wink: Vstávám čím dál dřív.

Maab to jsi mě potěšila ... já mám 15mm sliznici :sunglasses:
2. pro 2009 v 06:48  • Odpověz
Čau holčiny!
Jinak k debatě o sliznici - proč mi gyndař nikdy neřekl přesnou míru tý sliznice? Jednou říkal, že ji mám nízkou, pak zas říkal, že je to v pořádku, že je narostlá, tak nevím. Nikdy to nezměřil přesně. :unamused:
2. pro 2009 v 07:53  • Odpověz
sarlot krásná dálnice :sunglasses: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. pro 2009 v 07:54  • Odpověz
Maab, taky moc gratuluju k dobrý zprávám! Držím vám palce! :wink:
2. pro 2009 v 07:55  • Odpověz
dobré ráno holky :slight_smile:

maab-blahopřeji k prima zprávičkám :slight_smile:
2. pro 2009 v 08:53  •  snaží se  • Odpověz
sarlottko-čárečky jsou naprosto nádherný a přiznávám-fakt ti je závidím :wink: :wink: .Hodně štěstíčka,těhulko!!! :dizzy_face:
2. pro 2009 v 08:55  •  snaží se  • Odpověz
Sarlottko, jo jo, dálnice jsou úplně ukázkový. Kolikátý DPO jsi měla ten první testík? Já chci tento víkend s manžílkem na romantickém víkendu do sauny a holky z jiné diskuze mi říkaly, že by to neriskovaly, kdybych náhodou byla těhu. Tak bych předtím zatestila, ale zdá se mi to brzy. Bude to jen 8 DPO.
2. pro 2009 v 09:13  • Odpověz
Ahojky holky...dobré ránko :slight_smile:

Velice moc gratuluju šarlotce k první kontrole s výborným výsledkem :dizzy_face: a samozřejmě i m.a.a.b :dizzy_face:

m.a.a.b:strašně moc dík za info o tom jak to s tou sliznicí je...Já si i vyhledala v diáři kdy jsem to u té dr. byla.Bylo to 26/10 pak ještě ultrazvuk u jiné dr.10/11 a vyvolávačka.
Jen by mě teda zajímalo jak rychle dorůstá :confused: To fakt netuším...někde jsem četla že před dalším otěhu je každá MS navíc dobrá tak v tom mám trošku zmatek...

aji...mě dr.nikdy tu sílu sliznice neříkala jen na ko.toho 26/10 (to byla první ko. po revizi) Jinak mi to nikdy neříkala...mohla bys mi prosím písnout až budeš mít chviličku za jak dlouho se ti to tak změnilo???Myslím časový údaj mezi nízkou a narostlou sliznicí.
zajímalo by mě totiž jestli mi fakt budou stačit 3měs čekání(jak mi řekla dr.) a nebo jestli radši dýl.Vím,že pokud bude sliznice furt nízká tak se mimi nebude mít kde uchytit ale ráda bych věděla co nejvíc
2. pro 2009 v 09:24  • Odpověz
Sirellko, byl to asi měsíc, co jsem nejdřív měla nízkou sliznici a pak už v pořádku. Já myslím, že ty 3 měsíce ti budou stačit, uvidím, jak rychle si k vám pak miminko najde cestu. Tělo bude samo vědět, zda je na to připraveno. :wink:
2. pro 2009 v 09:27  • Odpověz
aji...díkas moc za rychlou odpověď :slight_smile: hodně jsi mě potěšila :dizzy_face:
pro jistotu asi zkusím ten Femigard jak psala maab...dost to fakt zvažuju...jen tak pro jistotku :slight_smile:
a jináč k té sauně...já bych to bez testíku neriskovala...co kdyby tam něco bylo? :wink: :wink: :wink:
2. pro 2009 v 09:30  • Odpověz
přeji dobré ráno, dnes později, mám odpolední, tak jsme se doteď váleli :grinning:
2. pro 2009 v 09:36  • Odpověz
No právě, já tu saunu asi fakt odřeknu. Půjdem jen do vířivky a ne moc horké..Co kdyby, že jo :wink:
2. pro 2009 v 09:46  • Odpověz
aja-krásně si to aji užijte,budete mít takový hezký předvánoční relax :wink:
2. pro 2009 v 09:47  •  snaží se  • Odpověz
ahoj holky, už jsem zpátky doma z kontroly...no kontroly..moc to kontrola nebyla ani k mudroj jsem se nedostala, jen k sestře a ta mi odebrala krev, moč, změřila tlak,vypsala ultrazvuky, atd,, a vystavila průkazku :dizzy_face: :dizzy_face:
2. pro 2009 v 09:48  • Odpověz
přesně tak aji :wink: to ti schvaluju

aronku ahojky :slight_smile: ...jak se vede???Válení do půl 10 s manžou bych si dala taky říct :grinning:
2. pro 2009 v 09:48  • Odpověz
farmi gratuluji k průkajdě :grinning:
sirel, bylo to supr. Přítel si dal hlavu na břicho a prcek ho kopal :grinning:
2. pro 2009 v 10:02  • Odpověz
razím do práce, pak juknu :wink:
2. pro 2009 v 10:07  • Odpověz
aron díky :slight_smile:
ted jsem tu měla tchánovce, nechali tu maldýmu balíček na mikuláše, naštěstí se nezdrželi dlouho a já už zase můžu ležet v pelechu :grinning: cpu se feferonovým salátem s rohlíkem a je mi je nádherně :grinning:
jdu vás dočíst :wink:
2. pro 2009 v 10:22  • Odpověz
jůů tak to nebylo moc dočítání :grinning: že vy jste všechny chromý a nemůžete ťukat do klávesnice :grinning: :grinning: :grinning:
2. pro 2009 v 10:30  • Odpověz
no dobře, já si tu sama oťukávat prsty taky nebudu, jdu si dát asi malinkýho šlofíčka :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
2. pro 2009 v 10:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.