Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mabe
5. pro 2009

Ahoj devcata,

aronku, ja jsem taky slamena vdova. manza je zase na stavbe az do tmy. ja tedka cekam na tatku a budem umyvat okna v celym baraku. jinak uz pecu kure na obidek. vcera jsem tu cockovu udelala s troskou vic pepra a cesneku, snad se to bude dat jest. jinak mala vecer kopala o 106 a rano taky. rano jsem pozorovala jak se me vlni cely bricho. 🙂

aronek
5. pro 2009

mabe, mně taky pořád kope 😀 Alespoň víme, že jsou v pořádku 😉

mabe
5. pro 2009

me prave predevcirem kopala malo a vcera pres den taky. a vecer si to dala. 🙂 vzdycky zacnu byt nervozni, kdyz se ji nechce. ale dneska se bricho vlnilo jedna basen. a tepalo me, asi byla prilepena nahoru.

aronek
5. pro 2009

mně někdy kope tak, že mně probudí 😀 Ale je to supr pocit, vědět, že je v pořádku. Už aby byl venku 😀

katyna6
5. pro 2009

Ahoj holky,přeji pěknou sobotu 🙂
já jsem dnes doma taky sama,sice musím pořádně uklidit,ale budu sem jukat.

všechno jsem to dočetla,ale bylo toho tolik,že si asi na všechny nevzpomenu....

farminku-jak jsem to četla,úplně se mi vrátla vzpomínka na mýho taťku...moc na tebe beruško myslím,ať to jsou opravdu "jen"ty vředy a táta je brzo v pořádku.Je mi líto,že máš chuďátko v těhu pořád nějaký starosti,místo,aby sis to pěkně v klidu užívala... ☹

flair-moc blahopřeji k děvčátku kočko 😉 😉

a tobě aronku k chlapečkovi! 🙂 🙂

na koho jsem zapomněla,omlouvám,se,ale fakt toho bylo hodně.Jinak samozdřejmě těhulkám gratuliji k úspěšným kontrolám,jo a taky šarlotce,že je všechno v pořádku a teď se můžeš v klidu těhulit dál! 😉 🙂

aronek
5. pro 2009

všichni užíváte Mikuláše? Kdepak se touláte?

kerrie
5. pro 2009

Krásnou sobotu přejuuu 🙂

To jsem zvědavá, copak nám všem dnes Mikuláš nadělííí................mohly by přibýt další // 😵 😵 😵 , to by byla paráda.

katyna6
5. pro 2009

aronek-prosímtě jak se jmenuje ten kočárek,co máš v albíčku?Mně se totiž taky hrozně moc líbí 🙂

aronek
5. pro 2009

když zadáš do vyhledávače Q12, tak ti vyběhne, jména si nějak nepamatuju 😉

katyna6
5. pro 2009

aronek-jj,díky moc,už jsem si vybrala a barvu,teď jen mít do něj co dát.... 😉 😉

aronek
5. pro 2009

katy všechno bude 😉 já mám tu šedou - neutrální, chtěla bych ještě alespoň jedno mimčo, tak kdyby se povedla holčička 😀

katyna6
5. pro 2009

aronek-hm,snad jo,ale máme teď doma takovou prima pohodičku,snad nám vydrží a miminku se k nám už bude brzo chtít.Mně se zase moc líbí ta světlejší zelená,ale ta šedá taky není špatná.A cena taky docela v pohodě 🙂

aronek
5. pro 2009

zelená je nádherná, ale já mám zelené všechno a asi by se mi to dost tlouklo 😀 K šedé jde všechno, mám dva fusaky modrý a fialový a do zeleného by to fakt nešlo 😉

katyna6
5. pro 2009

aronek-to jo,moc zelené taky škodí 😉 😀 .No nic,jdu zas něco dělat,ale brzo nakuknu 😉

tercie
5. pro 2009

Ahoj holky, tak jsem dočítala a myslela jsem že se po obědě rozpovídáte, ale asi vládnou předmikulášský přípravy, co? 🙂
Já jsem teprve dala dělat oběd, máme zase kuře, protože měli v akci tak jsem koupila dvě jenže jsem zapomněla že nemám místo v mrazáku 😀 Tak je musím zdělat. Našla jsem zajímavej recept, tak to zkouším, peče se to společně s bramborama, mraženou zeleninou, cibulí, česnekem, hořčicí, gyros kořením... uvidíme jaký to bude.

Holky moc vám to všem přeju abyste už mohly všechny ty kočárky co nejdřív nakupovat 😉

sarlotta
5. pro 2009

kuk🙂 Tak tady se asi chrupká🙂))

U nás už se uklízí a malého asi dáme čertovi do pytla 😠 dacana.... 3dny byl s tatínkem doma a je z něho rozmazlenec vzteklý... uuuu... musím to zase dát do pořádku 😎 😀

mabe
5. pro 2009

ahoj sarlotko 🙂

sarlotta
5. pro 2009

ahoj mabe🙂

mabe
5. pro 2009

tak dostane malej neco od mikulase? moje mamka poslala po tatkovi, tak jsem to schovala a dam nam to vecer za okno 😀

tercie
5. pro 2009

Kuk, tady se nespíííí ale čumákuju jinde, když tady se spí 😀

sarlotta
5. pro 2009

jo táááák terciii🙂))

No dostane nooooo... ale napřed bude muset čertovi naslibovat hory doly

sarlotta
5. pro 2009

Mabe čórla jsem Ti metřík z albíčka ... protože je náááádherný 😎 😉 doufám, že neva ... holky kde to berete 😲 😀

mabe
5. pro 2009

sarlotko neva 😉

mabe
5. pro 2009

ja to taky nekomu slohla. 😀 proste se mi to libilo, tak jsem si to vzala 😀

sarlotta
5. pro 2009

🙂)))

ikopretinka
5. pro 2009

Ahoj 😉

ikopretinka
5. pro 2009

Nakukuju. Mám ale dost práce. Sázeli jsme česnek, teď musím vysát auto, manže mění kola na zimu a umývá, no a pak budu péct perníčky. Ráno jsem pekla tvarohové šátečky a už je jich ani ne polovina 😀 .

sarlotta
5. pro 2009

ahojík Kopreti, tak ty museli být super🙂

Já mám docela problém, než si nachystám jídlo tak mě na něj přejde cht 🤐 😅
A mám takový pocit pnutí v podbřišku...doufám, že je to ok 😒 co těhulky ?

ikopretinka
5. pro 2009

Tak tady nikdo, jdu na to, ale táááák se mi nechce 😒

ikopretinka
5. pro 2009

Sarlotko, to nevím, ale říká se to o tom pnutí, mělo by to být dobré a bude uvidíš. Mě taky bolí podbřišek, teda ráno hlavně, teď jsem to nějak rozchodila a jídlo o tom mi ani nemluv, jen ty šátečky bodly!! 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru