Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sirella
5. pro 2009

casi:měj se krásně 🙂
a to že jste tlustí neveřím...koukla jsem do albíčka a moc vám to s manžou pasuje 😉

sirella
5. pro 2009

kopi ahojky...jsi hodná s tabulkou 🙂 Já se tam tak ráda vidím už s číslem DC 😀

A tobě moc moc držím palůšky aby přítelák už poslouchal,nezlobil a pořádně se snažil 😉
A je fajn že se na tu pipinu vybodl 🙂 Je teda jen dost hnusné jakým způsobem ale tu pipku litovat nebudu ani za nic 😠 Je to koza blbá...

pe.martina
5. pro 2009

sirella, tak to je škoda, já si radši všechno nechávám posílat do práce a nebo na mamču do práce .......... manža je mooooc zvědavej a vždycky všechno vyšťoural

ale zas máš parfémek a pod stromečkem bude nové překvápko

pe.martina
5. pro 2009

sirella ......... jsem blbka, ale co je DC??? 😀

kerrie
5. pro 2009

Zdravííím a vítám u nás novou smutnou dušičku 😔 Pe.marti.........dobře jsi udělala, že jsi se přišla sem k nám vypovídat...........pamatuju si, jak mi to tu tenkrát taky moooc pomohlo. Jsme tu jedna parta a když má někdo smuténkovou, tak ho dlouho plakat nenecháme..........Drž se a posílám spoustu síly do začátku. Jináč Ti musím říct, že my jsme si mimíska taky přivezli v bříšku ze svatební cesty............takže moříčko doporučuju 😉

sirella
5. pro 2009

pe.marti:No právě...já jsem spokojená 😀 Já šťoura nejsem ale za toto jsem fakt nemohla...on manža i další dárky co pro mě má nakupoval po netu ,ale všude už dopředu hlásil aby tam nic nelepili 😀 😀

Blbka nejsi...je to den cyklu...myslím menstruační cyklus...Např.já ho měla 28 dní a při 14-15 jsem měla ovulaci.To jsem si ale vyčetla na netu...pokud to chceš vědět jak to fachčí u tebe tak je dobré měření bazální teploty...na to máš sice ještě čas ,ale podle mě by bylo dobré to sledovat abys věděla jak jsi na tom s cyklama.Já osobne to nikdy nedělala-vždycky jsme tomu nechali volný průběh a mimi si nás našlo (vždycky 3.cyklus...což je podle mě akorát)

pe.martina
5. pro 2009

kerrie, děkuju ....... moc mi holky pomohly a je dobře si vylejt srdíčko, sdílená starost poloviční starost

já už si toho mimíska od mooooře tak nějak v duchu plánuju 😎 😎 ještě musím ukecat manžu abysme jeli aspoň na 14 dní a budeme se mooooc snažit 😀

pe.martina
5. pro 2009

sirella aha tak to jo, já si to taky nikdy nehlídala a tak nevím jak to mám, asi si to začnu hlídat až dostanu první MS ........... asi si začnu psát nějaký "deník" všechno si to asi pamatovat nebudu 😖

sirella
5. pro 2009

pe.marti:já si našla starý diář co jsem měla původně na něco jinšího a do toho si píšu všechno co kdy a jak a co...i to co jsem kdy zobla...nevím jak tvůj dr. ale mě ihned doporučila zobání listovky...nevím...asi jsem se jí zdála nějaká urputná,ale ono to prý neublíží a když je to pro mi mi tak se klidně uzobu 😀

sirella
5. pro 2009

ách jo...marti...taky jsem sama...manža odešel za kamošama na karty...vymaloval co jsem chtěla,hodil sprchu a je fuč...potvora 😀

pe.martina
5. pro 2009

sirella jo to jsem četla, že se listovka bere už preventivně .......... já jsem tímhle nepolíbená 😀 😀

pe.martina
5. pro 2009

sirella, jojo to bohužel znám, ale někdy je to fajn mít chvilku pro sebe ......... já manžu neviděla od úterka a tak se na něj už strašně těším, přijede zítra po obědě 😉

sirella
5. pro 2009

pe.marti:Tak to teda zobej...zobej 😀 Já kdysi nakukovala do albíček a našla jsem u aji fotku listovky super...a když jsem se jí na to ptala tak prý je fakt dooost dobrá...Já se prostě jen zasekla a chci udělat pro mimi co nejvíc...ještě by to chtělo shodit nějaké to kilčo 😒 Ale to cosi nejde...Po revizi jsem zhubla 7kg za týden a už mám všechno zpátky 😠 tož nevím...no

sirella
5. pro 2009

marti:to těšení znám 🙂 ...občas se na toho mého těším taky 🙂 Jenže my máme příští rok 10 let od svatby...tak proto říkám že se těším OBČAS 😀
Jináč on je zlato...ale někdy fakt na zabití 😀
On když vymajzne tak si dám nohy do škopku na pedikúru,udělám si nehty,masku a pod...a jak tu psala farminka:A on tě pak nepozná 😀 Tak fakt...někdy si přijdu jak nový člověk

pe.martina
5. pro 2009

no já bych se taky chtěla trochu hodit do formy, hlavně zpevnit břicho a záda abych od nich měla pokoj 🙂 snad mi to nadšení vydrží 😝

to asi byly nervíky ....... i když tělo asi samo ví kolik kilo chce, já kdybych byla živa jen ze vzduchu a kapky rosy nikdy nebudu vážit míň než 57kg, to bylo moje minimum po střevní chřipce 😀

pe.martina
5. pro 2009

sirello my jsme manželé půl roku, ale už předtím jsme spolu 8 let chodili a žili, tak se taky OBČAS těším 😀 😀

pe.martina
5. pro 2009

hmmm mám zvýšenou teplotu 😒 myslíš, že si můžu vzít panadol nebo to mám nechat do rána a uvidím???

sirella
5. pro 2009

žít ze vzduchu a kapky rosy 😀 😀 😀 To mě fakt pobavilo 😀 To já jsem teda o nějakou tu třídu výš 😒 Jenže před prvním synem jsem vážila víc a bylo to v poho tak jsem si říkala že to třeba nevadí...jenže tehdy jsem 25 a teď 35 což už je kurnik rozdíl...

A i když vím že po střev.chřipce je váha fakt na minimu...nevíš o něčem solidním na zhubnutí???Já rotopedím,občas aerobic u TV a kalanetiku...občas dělená strava(ale to fakt jen občas 😅 )),ale ta na mě osobně zabírá...jen ji nevydržím držet dlouho.Nevím si se sebou moc rady...uvažovala jsem o nějakém cvičení ve skupině ...někde...ale asi bych se moc styděla

pe.martina
5. pro 2009

asi ti neporadím na mě nezabírá nic ☹ zkusila jsem i tabletky ale bylo mi z toho divně /pocení, malátnost/ i když jsem pár kilo zhubla, ale je to sajrajt 🤐

já se snažím občas doma o pilates, ale chybí mi vůle vydržet, jinak občas orbitrekuju, ale nehubnu 😖

sirella
5. pro 2009

týýýýýýý joooo 😕 😕 😕 Kolik je ti???Jestli to teda není tajné....ono tak dlouhá doba je krásná 😵 U nás teda někdy na zabití...ale fakt je to hezké

Já se o bolestech po revizi tady bavila v maendy (to je zdrav.sestřička)a ta mi radila že si klidně můžu dát paralen...panadol jsem měla taky ale ten se mi zdál slabší...podle mě určitě ju...v nemocnici mi bylo řečeno že volně prodejné léky na bolest můžu tož nevím 😕

sirella
5. pro 2009

jestli ti je zle tak tě tu nechci zdržovat...vem si prášek a běž si lehnout...ono je to přeci jen hodně brzy od zákroku...a pokud budeš mít náladu tak se zase stav...já tě tu fakt nechci zdržovat.Teď se musíš opatrovat 🙂

kerrie
5. pro 2009

pe.marti............radši se teď vyprdni na nějaký pečení a uklízení a dej si pár dní pohov a klídek, ať se dá tělíčko do pořádku. Já vím, že to není jednoduchý...............prací se aspoň zaměstnají myšlenky...........jenže přece jen je to zásah a ten odpočinek teď moc potřebuješ 😉

sirella
5. pro 2009

já prášky brala taky...jen mě zarazilo že když jsem šla do lékárny tak mi bylo řečeno že byly zrušené kvůli vedlejším účinkům...od té doby bych si to svinstvo nezobla 🤐 ...a to jsem to měla na recept

pe.martina
5. pro 2009

ne není to tajný, je mi 27.5 s manžou jsem si začala hned po maturitě a už jsme spolu zůstali............i když někdy to vypadalo na rozchod, ale ustáli jsme to ................ spousta lidí na nás koukala už divně když jsem říkali že spolu jsme 8 let, tak jsme si řekli, že by bylo na čase to zlegalizovat 😀 a jsme manželé .......... ale nějak si na to nemůžeme oba zvyknout, manža mě nazývá přítelkyní a já se musím zamyslet když o něm někde mluvím, že je to už manžel 😀 😀

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
pe.martina
5. pro 2009

sirella, ne je mi dobře jen mi bylo trochu vedro tak jsem se změřila a mám 37.2 tak to je myslím v poho ne???

jsem si říkala jestli moc netopím 😀

pe.martina
5. pro 2009

ahojda kopa, díky ......... je mi tady s váma moc fajn 🙂

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
kerrie
5. pro 2009

Kopiiiii, třeba budou // 😵 😵 😵

pe.martina
5. pro 2009

kerrie, jojo dneska jsem si udělala akorát obídek a zapla myčku a to bylo všechno...........už večer mě bolelo břicho a nepřešlo to ani přes noc tak jsem si dala pohov 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru