• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
autor
Farmí ty tam máš uplnej ranč né?
Teda a ta fretčí voliera je dost,dost luxusní to někdy přijedem na návštěvu a všechny zvířátka jsou moc krásnééé :dizzy_face: ještě že jsi to nafotila,díky.
Už más zajemce o fretky a nebo si je necháte?
4. črc 2009 ve 20:29  • Odpověz
Tak ještě naposledy nakukuju...taťka už pak zalehne a net bude nedostupný...

Kopi, vždy jen na jedné? :sweat_smile: No, tak jako tak ,když tě píchá tak šup ..no teď mě napadlo jen to slovo před tak s t na konci :grinning: :grinning: :grinning: ...jejda já jsem blbá :grinning: ..
jdu radši od netu :grinning:

Dávají Titanik, znám to nazpaměť, půjdu asi taky chrnět a řipravit se na ráno.
tak zítím pa
4. črc 2009 ve 21:08  • Odpověz
autor
:grinning: Mirax :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Vždy je na jedné straně :sweat_smile: na druhé to nikdy nepíchalo :sweat_smile: :grinning:
4. črc 2009 ve 21:12  • Odpověz
ahojky holky

jaký byl den? :confused:

my byli na točníku a žebráku moc krásný výlet :dizzy_face: :dizzy_face:
ale jsem utahaná jak kočka docela náročné :stuck_out_tongue_closed_eyes: na výšlap :grinning: :grinning:

pak jsme byli u kámošů na pokec a ted koukáme na telku :slight_smile:
4. črc 2009 ve 21:20  • Odpověz
Dobré dopoledne holka,tak co dnes podnikáte?
Já zatím úklid,možná mi přijede kamarádka,nevim zda upéct bublaninu,se bojim,že jí budu moc jist a přiberu :sweat_smile:
5. črc 2009 v 09:44  • Odpověz
markee , jen si dej... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ja valim dneska na koncert, doufam ze nebude takovy hnusny vedrov :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. črc 2009 v 10:03  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile:

tady je dnes zataženo ale teplo :dizzy_face: pro mě ideální :grinning: :grinning:

hana užij si koncert :wink: :wink:

jinak dnes už jsme byli pro materiál na baráček a odpoledne nevím co podnikneme :sweat_smile:
5. črc 2009 v 10:31  • Odpověz
5. črc 2009 v 10:42  • Odpověz
ahoj holky! :slight_smile:
to já vím co budu dělat, obstarám zviřenu a rodinu a budu ležet :slight_smile:
včera jsem to asi s prací na zahradě přehnala a večer ai od devíti mne tak strašně začlo píchat v podbřišku na levé straně :confused: Tak už jsem pak jen ležela.vždycky každou chvilku mne bodlo, až do usnutí :fearful:
Ráno jsem ale vstala a už naštěstí ok. , ale raději se budu víc šetřit :sunglasses: když mě to vždycky nedá :stuck_out_tongue_closed_eyes: nejsem zvyklá nic nedělat nebo se válet :confounded: ale dnes budu!!! :dizzy_face:
5. črc 2009 v 10:51  • Odpověz
meerkee hezky papej :wink:

hani na co jdeš? užij si to ! :slight_smile:

Mury no co by jsi dělala, odpočívej :grinning:
5. črc 2009 v 10:52  • Odpověz
kopi jsem ráda že se ti fotky líbily a já mám konečně jeden rest z krku :grinning: :grinning:
5. črc 2009 v 10:53  • Odpověz
farmi mě odpočívat neba :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: jsme ted nabitá energií a potřebuji mezi lidi jak jsem doma :grinning:

ty kiukej hezky odpočívat :sunglasses: at mimísek hezky roste!!v tomhle týdnu mi bylo zle a jen jsem spala :sweat_smile: takže ět obdivuji :sweat_smile:

fretky jsou úžasný ale čuníci mě dostali :grinning: :grinning: :grinning:
5. črc 2009 v 10:55  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Farmı, jak pokracujete rustu? Ustalilo se to v dobrem?
Tı cunıcı na gaucı fakt nemajı chybu. To ukazat memu manzelovı.tak ho odvezou :grinning:
Mury, ja mam vylety tak hrady taky rada :slight_smile:
Kopı, ja mam ovulaci taky jen vzdy na jedne strane. Vubec to neva :slight_smile:
5. črc 2009 ve 12:45  • Odpověz
kveti ahojky jak bylo na dovče?povídej a jak se máte??
5. črc 2009 ve 12:46  • Odpověz
Jo, dostala jsem prukazku.. a taak osklıvou. V lednu jsem mela nachystanou peknou s medvidkem a ted mam jen poskladanou ofocenou karticku.. jeste jsou tam hloupe komunıstıcke rady s narodnım vyborem.
Ası sı nekde koupım svou vlastnı a prepisu sı jı :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. črc 2009 ve 12:48  • Odpověz
kveti :grinning: :grinning: gratuluji k řidičáku :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. črc 2009 ve 12:49  • Odpověz
My jsme jeste porad na dovce :slight_smile: Ale mam abstak po novınkach z CR,tak brouzdam po netu a zjıstuju ınformace,co noveho na konıkovi :slight_smile:
Dovca celkem dobra,ale nıc extra.. spıs takova odpocınkova..
na 3 hodky denne chodım plavat..obcas nejaky vylet.. jınak jsem schovana ve stınu.. zadne sportovnı aktıvıty se nekonajı
5. črc 2009 ve 12:50  • Odpověz
kveti aha a kdy se vracíte :confused: mě přijde že jste tam nějak dlouho?a kde vůbec jste :confused: jsem to zapoměla :grinning: a jak jsi mohla dostat průkazku když jsi na dovče :sweat_smile: :confused:
5. črc 2009 ve 12:51  • Odpověz
my jsme odletali 24.6. ve 12 h a v 7 rano jsem byla na ko u dr. Hned mı soupla prukazku,protoze jako tehule nmuzu prochazet bezpecnost.detektory kovu na letıstı, tak aby mı verıli.
My jsme bylı na 3dny v Istanbulu,ted jsme na pobrezı Cerneho more a pak se vracıme.
Nejelı jsme s cestovkou.
5. črc 2009 ve 12:56  • Odpověz
kveti aha :sweat_smile: :sweat_smile: už chápu :grinning: :grinning: tak si to ještě hezky užívejte :dizzy_face: :dizzy_face:
5. črc 2009 ve 12:57  • Odpověz
Manzelova neter z nejakeho 2.kolene ma ası 2roky a dalı jı moc pekne jmeno- Eleanor. :slight_smile:
5. črc 2009 ve 12:58  • Odpověz
Farmi jdu na Take That.... snad to bude super, a ty se radsi setri, nic nedetej
5. črc 2009 ve 14:07  • Odpověz
ahoj holky tak jsem vás poslechla a celej den se válím :sweat_smile: odpoledne jsem si moc pěkně schrupla :grinning:

kvetinko jé taková dlouhá dovolená! to si s manžou pěkně užíváte! :slight_smile: Jméno moc pěkné :slight_smile: Květi a co dělá mimís v bříšku, nezlobí?? :wink: Moje pořád trošku jo :cry: tak musím v týdnu na krev a v pátek opět na ultrazvuk :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. črc 2009 v 17:56  • Odpověz
holky na chvíli jsem vstala a pustila se alspon fo uklidu kuchyně a už mne zase začlo píchat v tom podbřišku :confused:
tak už zase ležím :sweat_smile:
nevíte co to je? to asi není normální co :sweat_smile: no u mne vlastně není nic normální :rolling_eyes:
5. črc 2009 v 19:03  • Odpověz
helééé kde jste vůbec všechny?? :confused:
zas přijdete a ž já tu nebudu co :grinning: :grinning: :grinning:
5. črc 2009 v 19:04  • Odpověz
a pořád nikde nikdo jo?! :rolling_eyes:
5. črc 2009 ve 20:10  • Odpověz
Dobré ráno,téda vy jste tu včera nekecali :grinning: To je divné.
Dnes tu máme slunečno,tak snad to vydrží celý den,aby jsme se ještě mohli koupat ve vyhřátém bazénu.Zítra pojedu s kamarádkou a našemi dítky směr Plzeň,tak jsem zvědavá zda to zvládneme. Do Plzně určitě,ale v Plzni jsem nebyla tak 11 nebo 12let.
6. črc 2009 v 07:58  • Odpověz
markee nekecali že jo :angry: a já bych zrovna kecala, bo jsem měla válecí den, ale nikdo se ke mně nepřipojil :grinning:
hlásím že u nás taky hezky :slight_smile:
tak ať se v Plzni nestratíte a když, tak at se zase rychle najdete :grinning: a užíjte si vejletek! a dej na sebe pozor! :dizzy_face:
6. črc 2009 v 09:00  • Odpověz
Farmy já taky když mám čas a náladu,tak bych tu kecala,ale vždy nikdo není :grinning:
No jsem na tu Plzeň zvědavá. Manža kamarádky koupí mapu,tak pak to snad půjde. Do Plzně se dostaneme,pak určo budou ukazatele na dinopark a ZOO.Ale prostě člověk tam jede po dlouhé době,tak se bojí.
Pak zajedeme za další kamarádkou z diskuse,co má stejně starou holčičku co já i moje kamarádka. Tak snad i počasí bude dobré.
6. črc 2009 v 09:07  • Odpověz
Jé vy jedete do dinoparku! :slight_smile: My tam byli v loni :dizzy_face: ale ve Vyškově u Brna. Moc se mi tam líbilo i našemu malýmu :slight_smile: ale je fakt, že kdybychom tam jeli už o rok nebo dva dříve, mohlo to bejt pro něj vůbec hezčí..ted už byl přeci jen trošku odrostlejší a nemohli jsme ho "drakama" strašit :grinning:
Tý jo, taky hrozně nerada cestuju někam sama, kde to neznám. S manžílkem je to v poho :slight_smile: veškeré starosti házím na něj :grinning: tak se pak nemusím stresovat jestli se stratíme nebo ne :grinning: :grinning:
6. črc 2009 v 09:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.