Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
8. pro 2009

stejně mrcha dorazí 😠

farmarska
8. pro 2009

kopi bodejď, jak se daří? co přítelák, seká latinu 😉 je na tebe hodnej? po jinech nekouká? práci si hledá? jste spokojený? 😕

farmarska
8. pro 2009

jo kopi to máš pravdu, já taky nejdřív brala jen jeden a pak mi řekl, kdyby něco tak mám brát ráno i večer, čili dva 🙂

farmarska
8. pro 2009

kopi a nezkusíš ho brát třeba ještě tři dny a pak testnout? 😅 a podle toho se zařídit? 😕 jestli jste se pářili v pravej čas, třeba to zrovna už klaplo a ty budeš vozit nastejno se švagrovou 😉 🙂

kopa
autor
8. pro 2009

Farmi a Markét,
přítelák seká latinu,je hodnej,papá vitamínky a dokonce bych řekla,že po těch vitamínech je to dole o dost lepší 😅 😀 😀
Akorát dneska šel hrát šipky s kámošem-já vím že s ním šel,ale to víte trošku to hlodá 😅 ale kdyby měl ženskou tak by se dneska oholil,a vzal si to nej oblečení.Navíc jak jsem psala tak dotyčná už mu nepíše ani nevolá...navíc stejně bydlí v Ostravě 😅 což je dost z ruky.tak doufám,že to bude o.k.¨
Psal bráchovi,že jim blahopřejeme mimi a že nám se nedaří vzhledem k posledním situacím...

kopa
autor
8. pro 2009

Farmíku já ho minulý měsíc brala od 14DC-25DC.Tenhle jsem ho nasadila od 15DC-25DC.Nechci to zase brát dlouho,víš?

kopa
autor
8. pro 2009

farminko,takové štěstí mě určitě nepotká,že bych vozila se švagrovkou.vydím vše furt černě 😔

venuska
8. pro 2009

Ahojky holky,

jak se máte?

Markétko, Sofinka si hezky hoví s manželem 🙂 🙂 To je opravdu pohodička. A krásně roste...je to šikulka. 🙂

Mě už zase 2 den bolí břicho na jednom místě. Vždycky, když mě kope pořád do stejného místa, tak to mam snad okopané, nebo nevím. A schválně mě do toho malá celý večer kopala a dneska celý den...už je to dost bolestivé...je to potvůrka. Už, aby se jí chtělo ven 😕

venuska
8. pro 2009

Markét, ten koberec na těch schodech vypadá pěkně... 🙂 Takové moderní a útulné 🙂

Farmi: tak to bude asi super dnešní noc 😀 To asi budete mít ráno deky u stropu 😀

murynka
8. pro 2009

holky my koupali krmili je uložená a řve 🙄 🙄 🙄 takže tam chodím dávám dudana a nic ☹

murynka
8. pro 2009

chuděrka měla ještě hlad 😅 takže vypila 140ml 😲 😲

tercie
8. pro 2009

Kuk kočky, jsem tu 😉 jdu dočíst!!

tercie
8. pro 2009

Kopi však neházej flintu do žita, regulerně jsi říkala že se snažíte teprv třetí cyklus, to není žádná tragedie 😉 Kdyby mi to nešlo rok, to už bych se znepokojovala, ale takhle buď pořád ještě v klidu 😉 Švagrovou ještě doženete 🙂

Farmi viď, proto asi manža pozval na večeři tchánovce i se švagrovou a dětma.. a to jsem se těšila na první společná vánove ve dvou 😝
Ale dneska mi oznámila "kolegyně" ze sboru, co spolu chodíme občas trénovat k nám do kostela, že pán co bude pořádat půlnoční mši by chtěl, aby tam něco zahrála a zazpívala, a prej ať vezme mě,že mám krásnej hlas, tak jsem se tetelila blahem,taaaakovýho uznání se mi ještě nedostalo 🙂 je to příjemný a bylo by to už od deseti tak aspoň bych tu s nima nemusela trávit celej večer 😀 Jupííjou 😀

katyna6
8. pro 2009

ahoj holky,jsem tu jen na moment,jdu si užívat příteláčka,ale mám prosbu na kopinku-hodíš miá sem prosím znovu odkaz na to pudingové cukroví?Moc díky

jinak samo všechny zdravím,takhle při večeru 🙂

farmi-děláš mi radost,že ji ti už ok 🙂 🙂 🙂 🙂

katyna6
8. pro 2009

murynko-ten koberec tam fakt vypadá moc pěkně,dnes jsem koukala,jak jste postupně dávali do kupy ten váš domeček a vážně jste si pěkně mákli,jste fakt dobří!

kopi-nesmutni,my se sice snažíme pořád,ale taky to teď asi nevyjde,myslím,že se ti v so.nebo v neděli zahlásím 😠

kopa
autor
8. pro 2009

jsem tu 🙂
katy odkaz zde:http://ekucharka.net/pudinkove-cukrovi-cokoladove

kopa
autor
8. pro 2009

Tercíku já vím třetí cyklus,je to málo.Ale ted bych fakt toho mimíka potřebovala,pro klid duše 😅 😅 bojím se že mě zase skolí depky 😅 😒 už od neděle brečím každej den 😅

Katynko já taky budu hlásit o víkendu 😔

kopa
autor
8. pro 2009

prostě nevím kde si ty naši drobečeci loudají 😠 😠 😠 oni snad chodí po houbách či,co??? 😀 😀 😀

katyna6
8. pro 2009

kopinko- moc díky 😉

katyna6
8. pro 2009

kopi-na houbách??V takovým nečase?To ať radši honem rychle šupajdí k nám do bříška do teplíčka! 😀 😀

kopa
autor
8. pro 2009

tak já ti nevím,tak chodí někde po horách 😀 😀 😀 že k nám nejdou do bříška.
Já až budu mít u sebe své mímo,nikomu ho aspon 14dní nepůjčím 😀 😀 😀 😀

kopa
autor
8. pro 2009

Tak kde se nám touláte?????kde jste mimískové 😢 😢 😢 😢 😢 😔 😔 😔

katyna6
8. pro 2009

já zas holky jdu,máme na večeři pečené masíčko,zelí a bramb.knedlík.Tak si ten pupík aspoň nacpu,když už tam není mimi,bude tam aspoň prima bašta,tak papa

tercie
8. pro 2009

Na houbách v takovým deští? To šustěj igelitem na celý polesí, a musej bejt fakt prd houby, ne? 😀

Holky hodila jsem do alba tu naší jídelnu, snad to přijde brzo, už se nemůžu dočkat 🙂 Tak mrkněte kdo chcete:
http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/tercie/albu...

paajaa
8. pro 2009

Ahoj holky,
doufám, že nebude vadit, že jsem lezu z obří depkou, ale dnska mi moje kamarádka (34) napsala, že našla // ( po 3 měs snažení), já jí to moc přeji, ale zas mě to srazilo na úplné dno a nemám chuť se z něho zvedat 😢 😢 😢 . Už nevím jak dál. Nechci slavit žádné vánoce a mít žádný strom. Chci jen čekat zdravé miminko, což mi bohužel nejde splnit.

kerrie
8. pro 2009

Paaji.........ahojík.........to je dobře, že jsi přišla sem za náma...............od toho jsme přece všichni dohromady jedna parta. Moc mě mrzí, co prožíváš.......ale nevzdávej to, prosím. Já věřím tomu, že i na Tebe mimísek čeká, jen si dává na čas. Vím, že je to strašně nespravedlivý................ten, kdo o děti nestojí jich má kupu a človíček, kterej má lásky na rozdávání musí takhle trpět.......................ale bude líp, URČITĚ! Posílám spoustu sil do dalšího boje.........hlavu vzhůru, kočko a drž se!!!!!! 🙂

paajaa
8. pro 2009

Kerrie: moc děkuji za hezká slova, ale je to těžké a nefér. Třeba u nás najdou nějaký problém a my budeme bůhvíjak dlouho běhat po doktorech a pak možná někdy to vyjde. Ta nejistota a zda a kdy mě ničí. 😢

kerrie
8. pro 2009

Páji.............no právě nejhorší je ta nejistota, to je fakt..................a vy jste objednaný někam na konzultaci a vyšetření?

aja.83
8. pro 2009

Paajinko, nebuď smutná a depku pošli pryč! mně je taky smutno, neboj, loni, když jsem vysadila antiko, říkala jsem si, jak letos na vánoce už budeme s mimčem. no, ani ve snu by mě nenapadlo, co budem prožívat za problémy. Je to pro nás všechny těžké, ale tím, že se budem trápit, si nepomůžeme. Nezbyde nám než čekat...Hlavu vzhůru, paaji.... 😉

kopa
autor
8. pro 2009

Paajinko 😔 😢 já mám taky mega depku 😢 😢 😢 😢 taky tu sedím a pláču 😔 😔 😔 mám chut se na všecko vykašlat a zmizet 😔 🤐

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru