• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
autor
Markee tak to budeme spolu v tabulce :sweat_smile: :sweat_smile: hnedka dole :sweat_smile: :grinning: Já to totiž fakt dostanu,žádnej těhu příznak,nic :sweat_smile:
Tak dobrou noc Markee :dizzy_face:
10. pro 2009 ve 21:48  • Odpověz
autor
Tercíku ty jso to šla dočítat vid??? :grinning:
10. pro 2009 ve 21:50  • Odpověz
autor
tak já už jdu taky spát,jsem strašně moc,moc unavená.
10. pro 2009 ve 21:51  • Odpověz
Nééé jsem tu a už mám dočteno :wink:
10. pro 2009 ve 21:59  • Odpověz
Tak jsem to zas nestihla co?

Já holky včera čumákovala asi do dvou, v šest přijel manža tak jsme chrněli asi do jedný do odpoledne, pejsky nechal v práci a pršelo, tak nešel ani dělat ven, tak jsme si udělali válecí den, koukali jsme na filmy, pak jsem usmažila bramboráky, protože jsme seděli, a jenom si povídali o tom, co bysme si dali a dělali si navzájem chutě :grinning: Tak jsme se přejedli, pustili si další film, u něj si dáchli a manža pak jel na další noční a já zverbovala švagrovou a jely jsme do tesca na nákup a přijeli jsme těsně po ordinaci... já na ní úplně zapomněla a teďka nevim, co tam bylo novýho... :grinning: straaaaašná tragédie, ale kdybyste mi napsaly co se dělo zásadního, budu vás všude chválit!!! :wink:
10. pro 2009 ve 22:03  • Odpověz
jéé terci to jste měli hezkej den :dizzy_face: taky to přesně takhle někdy praktikujeme :wink: většinou o víkendech, ve třech :wink: ale na žádný sprosťárny nemysli..ve třech jako s naším prckem :grinning: :grinning:
hele takže v ordinaci nebylo nic moc zásadního.., ale možná se mi to zdá pro to, že jsem na to koukala jen po očku :wink:
takže mazl s magdou se dostali zase do pořádníku na dítě, ale magda dostala šanci přes hrušku, jít v německu na nějakou operaci a ta kdyby se povedla, tak by mohla mít své vlastní.
Potom matka od týny nabídla tomu doktoroj prachy, aby si týnu vzal, ale ten jí samozřejmě vyhodil a když se to dozvěděla týna, tak se někam vypařila a v dalším díle jí asi budou hledat..
jo a ta co měla lejšku tak ta už zase ordinuje
10. pro 2009 ve 22:28  • Odpověz
a navíc si ted už nevzpomínám :grinning:
10. pro 2009 ve 22:29  • Odpověz
jinak holky nevíte co na žáhu? mě skoro pořád pálí :stuck_out_tongue_closed_eyes: denně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
můžu na to sodu?
10. pro 2009 ve 22:30  • Odpověz
Jéééé Farmíček nezklamal, děkuju, tak už mě neštve že jsem to neviděla...tolik moc :grinning: Dííííky máš to u mě jak ve špárkase :slight_smile:
Mě na žáhu pomáhá mlíko, nebo ty tabletky rennie, a když jsem neměla po ruce ani jedno ani druhý tak přišla na řadu soda a taky v pohodě :wink: Taksi bych začla tím mlíkem :wink:
10. pro 2009 ve 22:35  • Odpověz
díky :slight_smile:
10. pro 2009 ve 23:04  • Odpověz
Není zač :slight_smile:

Hele a že mě tu dneska nenecháš samotnou? :wink:
10. pro 2009 ve 23:13  • Odpověz
Tak to vypadá že jsem tu opět sama :grinning: Dámy zítra nejspíš opět až k večeru, tak papa :slight_smile:
10. pro 2009 ve 23:39  • Odpověz
No kočky, dneska jsem si to protáhla :grinning: Ale už jdu spát.
Ale jsem tady dneska prvnííííííííí :grinning: aspoň jednou :sunglasses:
11. pro 2009 ve 04:20  • Odpověz
Ahoj, přeji dobré ráno, dnes tedy druhá :grinning:
11. pro 2009 v 06:36  • Odpověz
tak jsem dočítala a spíš než testění plánujete všechny padání v tabulce :frowning2:
11. pro 2009 v 06:44  • Odpověz
Čauky! Holky, že by tu zas řádila mrchoviróza? No toto :astonished:
11. pro 2009 v 08:25  • Odpověz
autor
Dobré ránko :slight_smile:
jojo to bude mrchoviroza :grinning: :grinning: já budu hlásit o víkendu :grinning:
11. pro 2009 v 08:26  • Odpověz
dobré ráno holčiny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. pro 2009 v 08:28  • Odpověz
autor
Ahoj Markétko :dizzy_face: :dizzy_face:
11. pro 2009 v 08:28  • Odpověz
copak je tu nového??leni co budeš testit?? :dizzy_face: :dizzy_face:
11. pro 2009 v 08:30  • Odpověz
autor
Markét já testit asi nebudu :sweat_smile: :sweat_smile: nemám žádnej těhu příznak :sweat_smile: :sweat_smile: když bych to o víkendu nedostala,tak bych testla v pondělí.Ale pochybuji....
musím jít pracovat :unamused: ,zatím papa
11. pro 2009 v 08:32  • Odpověz
Ahoj Mury, Sofinka je krásná prďolka :wink: . Hezké fotečky.
11. pro 2009 v 08:37  • Odpověz
leni moc držím palečky :slight_smile: :sunglasses:

aja děkuju :dizzy_face:
11. pro 2009 v 08:37  • Odpověz
ahojky,
tak mě spadla teplota, na testu sněžka, takže dnes nebo zítra spadnu i v tabulce :pensive: A to mám nalitá prsa, že jsou tak o číslo minimálně větší, tprosakuje mi z nich průhledná tekutina a nevlezu se ani do podprdy, žaludek na vodě, nic nemůžu jíst a když jím tak takové divné věci co běžně ani nejím. Břicho mě taky pobolívá, no já to tělo nechápu. Sugerace to ale není i manža se toho bujného poprsí zděsil :grinning:
11. pro 2009 v 10:05  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

teda tercí, ty jsi si to pěkně protáhla! :grinning: :grinning:

kopretinko, to je pech s tou sněžkou a teplotou :cry: ale tak naděje umírá poslední :sweat_smile:
jinak k těm příznakům, slyšela jsi někdy o falešné březosti :grinning: :grinning: naší feně se taky udělaly cecíky a teklo z nich mlíko :grinning: Na porod se připravovala..i pelíšek si nachystala.. a ště'ňata nikde :grinning: :grinning: :grinning:
tělo a hlavně mozek je strašnej sviňák, dokáže člověka (a nejenom člověka) tak dokonale mást :cry:
ale neházej flintu do žita, třeba to není tvůj případ! :wink: :slight_smile:
11. pro 2009 v 10:16  • Odpověz
holky jinak já jdu dnes na jednu hodinu k doktoroj, tak na mne myslete, :wink: už od rána jsem nervozní jak pes, bojím se, aby bylo všechno v pořádku :sweat_smile: :sweat_smile: taky si sebou chci vzít usb, prej mi nahraje mimi, tak doufám, že se zadaří, že mi ten ultrazvuk udělá a že bude všechno jak má :slight_smile:
11. pro 2009 v 10:18  • Odpověz
Farmi, držím ti palce a ť je to dobré a určitě bude!!! :wink: :wink:
JO to jsem slyšela :grinning: , třeba je to ono, aspoň se nesedřu u porodu, když nebude co tlačit :grinning: :grinning: :grinning: , ale já spíš mám podezření , že se mnou zatočil ten femigard. Beru ho teď druhý cyklus. Na mě totiž bylinky působí až moc. Když to přeženu třeba i jenom s blbým zeleným čajem a vypiju ho třeba litr, tak mám na mě divné účinky. Motá se mi hlava a všemu se chlámu. Já jsem prostě divná Farmi :grinning:
11. pro 2009 v 10:33  • Odpověz
kopreti tak to máš náhodou dobrý, se ožereš i počaji, ani žádnej alkohol, nebo mariánu na náladu nepotřebuješ :grinning: :grinning: :grinning:
holky tak já se jdu chystat, musím ještě předtím na jeden uřad :stuck_out_tongue_closed_eyes: , odpoledne se tu ukážu...doufám,. že s dobrejma zprávama :wink: :slight_smile:
11. pro 2009 v 10:53  • Odpověz
autor
Farmi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: at žije falešná březost :grinning: :grinning: :grinning:

Kopretinko třeba to vyšlo :sweat_smile: :sweat_smile:
11. pro 2009 v 10:57  • Odpověz
autor
Farmi držím palečky na kontrolu :slight_smile: :wink:
11. pro 2009 v 10:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.