• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
Marti klid, zatím to nehrozí :grinning:
11. pro 2009 ve 20:23  • Odpověz
Tak jsem upekla domácí veky a udělala masovou pomazánku-teď to s Míšou cpeme do huby :grinning: Je to fakt moc dobrý.
11. pro 2009 ve 20:25  • Odpověz
jinak tercíku, né že vám bych nevěřila, ale prostě jen o trošku víc v tomdle věřím miraxce :grinning: :grinning: ale jen o jeden milimetřík :grinning: tak si to zas tak neber :grinning: :grinning: a věř, že kdybych se třeba s váma bavila o pavoucích, jak na ty stvůry, tak to bych zase víc věřila tobě :wink: :grinning: To víš, každá jsme expert na něco jinýho :sunglasses: :grinning: :grinning:
11. pro 2009 ve 20:25  • Odpověz
markee potvůrko ty mi děláš chutěěě!!!!!! :confused: :confused: :confused: :confused:
11. pro 2009 ve 20:28  • Odpověz
MArkee nedělej mi chutě, mě stačila včera Farmi s kyselejma rybama a mám na to chuť ještě dneska a emůžu to ničím přebít .-D A jakou děláš tu pomazánku? :wink:

Farmi Hau vár jú exprt? Cooooo, jakej prd? Já niiiiic :grinning:
11. pro 2009 ve 20:30  • Odpověz
markee jak děláš masovou pomazánku??? já umím jen vajíčkovou a rybí :sweat_smile: :sweat_smile:
11. pro 2009 ve 20:30  • Odpověz
hergot já tu markee zastřelím, já ted kuli ní vyloženě trpím! já mám tokovou chuť na tu její veku s pomazánkou! to jsou muka! :grinning: :grinning: :grinning:
11. pro 2009 ve 20:31  • Odpověz
tercí no ted tu zrovna markee kárám :grinning: já už jsem totálně v háji, mám na ní chuť a nevím co bych ted do tý huby strčila, aby mne ta slina pustila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
tý jo to je stejně prdel jak jsme obě přes to žrádlo, jak jsme se na markee vrhly s těma otázkama, jak děláš pomazánku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. pro 2009 ve 20:33  • Odpověz
Holky,já měla upečené vepřové maso a už jsme nechtěli jíst knedlík,špenát a to masíko.Takže jsem vše zamrazila,ale to maso rozsekala v robotu,pže mlýnek nemám a udělala podle tohohle receptu http://www.recepty.cz/recept.asp?id_receptu=JNGMMRINI3&id_kategorie=JNLPMMG3
a recept na veku jsem si našla na MMB,ale M.aa.b. mi taky dávala na ní receptík :grinning:
11. pro 2009 ve 20:34  • Odpověz
tercí ty prd, já prd :grinning: :grinning: :grinning:

markee kde jsi s tím receptem, já už tahám maso z mrazáku a ty nikde :grinning: :grinning:
11. pro 2009 ve 20:36  • Odpověz
Jinak do té pomazánky jsem samozřejmě spíš přidávala víc těch lžic ingrediencí než píšou.
Zítra jede Míša k mým příbuzným na výlov, mě se tam nechce,ale plány na trh v Táboře padaj,pže má namrznout déšť. No bojím se cesty,takže spíš dojedu na ten výlov.
11. pro 2009 ve 20:36  • Odpověz
11. pro 2009 ve 20:37  • Odpověz
Jooo Farmíku to máš za ty kyselý ryby :grinning:
11. pro 2009 ve 20:37  • Odpověz
s vekou se mi dělat nechce..mám ručičky dozadu :grinning: tu si koupím ale tu pomazánku, na ní se klepu, tu musím odzkoušet! :grinning:
tercí omlouvám se ti za rybky, ted vidím jaký jsi zažívala muka :grinning:
11. pro 2009 ve 20:40  • Odpověz
Farmy,kup si pekárnu a máš veku hned :wink:
11. pro 2009 ve 20:41  • Odpověz
markee no jo tak si místo jmelí přivezeš domů kapříka :wink: :slight_smile:
jmelí bud mít taky. Strejda ho vždy sundavá ze stromu a rovnou nám ho tam dělí :wink: ani jeden rok jsme nekupovali.
markee už jsem nad ní přemejšlela :slight_smile: jenže nemocenská nepřichází, tak si spíš brzy koupím tak leda jeden rohlík a to ještě včerejší :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
11. pro 2009 ve 20:42  • Odpověz
jůůů tak to je hezký :dizzy_face:
11. pro 2009 ve 20:44  • Odpověz
dnes mi kamarádka dala odkaz na masáže,pže jsem sháněla kdo byl už v tom tawanu na thajských. Jenže asi nikdo. Takže jsem si pročetla ten odkaz a až budu těhu,tak půjdu na tohle http://www.studio-dotek.wbs.cz/Ajurvedska_masaz_pro_tehotne.html fakt musím,chci se nechat rozmazlovat.
11. pro 2009 ve 20:44  • Odpověz
Koukám na LÁSKA NEBESKÁ. Já ten film hrozně miluju(no miluju jich víc a většinou u všech bulim).
11. pro 2009 ve 20:47  • Odpověz
jéé já bych se taky nechala rozmazlovat :slight_smile: naštěstí tuhle funkci sem tam plní manžel :wink: a tomu nemusím ani platit :sweat_smile:
tý jo ale to co tam čtu zní nádherně :dizzy_face: jestli přijde ta nemocenská a budu v balíku, tak se snad rozšoupnu :wink: :grinning:
11. pro 2009 ve 20:49  • Odpověz
Markee tak z pečenýho vepřovýho děláme taky, a jde to i z vepř. konzervy, rozemlít nebo rozmačkat do toho nadrobno cibulku a je to šmakózní s chlebíkem, čerstvým :slight_smile:
Farmi z toho si nic nedělej, já jsem na to taky líná jak vandrák v červenci, a než bych to pekla si to radši koupím :grinning:
Berušky dneska balím, jdu dělat manžovi večeři a zejtra jedem na otočku do Domažlic, tak nakouknu večer a nebo až v neděli :wink:
Papíček :slight_smile:
11. pro 2009 ve 20:50  • Odpověz
Já jdu taky od PC,jsem unavená. Tak se mějte hezky. Dobrou noc.
11. pro 2009 ve 20:51  • Odpověz
já ted taky skoro u všeho bulím, nebo mám alspon na krajíčku :sweat_smile: ¨
kruci já furt musím myslet na tu pomazánku.. :angry: jdu prohledat co máme doma a co by mi zacpalo hubu :grinning:
tak zatím čus bus
11. pro 2009 ve 20:52  • Odpověz
hehe holčinky zežrala sem kyselé ryby v remuládě a ještě si asi udělám popcorn :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses: stejně mi bude ráno šoufl tak jak tak :grinning:
11. pro 2009 ve 21:30  • Odpověz
Ahoj holky,tak jsem se na vás na chvilku přišla podívat a jdu dočíst
11. pro 2009 ve 21:35  •  snaží se  • Odpověz
Markét, Sofinka je opravdu nádherný ježíšek :grinning: Moc jí to sluší :grinning: Hezký dáreček :grinning:
11. pro 2009 ve 21:38  • Odpověz
farminko moc moc gratuluji ke kontrole a je moc dobře,že můžeš být zase o něco klidnější! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Jinak já jsem dnes měla den nic moc.Přítel si jel na víkend pro malýho a já se uvolila řídit a i když jezdím docela dlouho,150km na jeden zátah a ještě kam to neznám,jsem jela poprvé.Do toho dnes přišla mrcha,tak jednak jsem byla smutná,že zase nic,i když jsem s tím víceméně počítala a aby toho nebylo málo,v půlce cesty mi moje nejlepší kámoška volala,že má novinku-stane se maminkou....super zpráva ve 120km/hod...chvilku jsem snad ani neviděla na cestu.Hrozně jí to přeju,ale...však ten pocit znáte....
11. pro 2009 ve 21:46  •  snaží se  • Odpověz
katyna... neboj brzo bude kamošce volat Ty :wink: já mám taky spostu těhu-kamošek... a taky sem to vždycky obulela.. tak to prostě je.
11. pro 2009 ve 21:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.