Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aronek
16. pro 2009

farmi 😢 😢 😢 drž se

markee
16. pro 2009

Farmy,tak to je mi moc líto. Nemáš toho málo teda. Holka je mi to fakt moc a moc líto.
Letošního roku už mám fakt dost ☹

farmarska
16. pro 2009

Holky i já 😢 těsto uklízím a nepeču 😢 ach jo, proč hodný lidi umíraj a darebáci tu strašej 😔

hanana
16. pro 2009

farmi je mi to moooc lito , drz se mysli na mimiska ☹

markee
16. pro 2009

Jo Farmy,přesně to si říkám taky. Proč hodný lidi musí pryč dřív a zlý tu jsou,když jim i ten čas navíc nenapoví,že jsou šmejdi a měli by se změnit 😠

farmarska
16. pro 2009

holky jdu si uvařit kafe. Normálně jsem ho ted asi tři měsíce nepila, ale dnes mám na něj po dlouhý době chuť 🙄 a taky na panáka 😖 ale toho si odpustím 😔 tak zatím, mějte se tu, nakouknu zas k večeru, za chvíli budu muset jet k našim.

katyna6
16. pro 2009

Hezké odpoledne holky 🙂 jdu dočíst

katyna6
16. pro 2009

farminko-je mi to tak líto!!!!Sotva to vypadalo,že už konečně budeš mít lepší náladu,tak taková smutná zpráva...Ty si to holka snad vybíráš i za několik dalších lidí a moc mě mrzí,že si to tolik očekáváné a chtěné těhotenství nemůžeš v klidu vychutnat.A jestli to aspoň trošku funguje,posílám to moc síly!!!A to IP si nevšímej,já si až pak přečetla to zbytek,tak na to kašli,není to až tak důležitý.Drž se farmi,ty i miminko!!!

sarlotta
16. pro 2009

Farmísku ☹ ☹ ☹ ouvej, to je mi moc líto... chjooooo. Drž se myslím na Tebe moc.

venuska
16. pro 2009

Farmíku: jojo letí to jak blázen 😝 Už sotva funím, tak bych byla ráda, kdyby to bylo každým dnem. Už se na malou moc těšíme. Jinak se cítím neohrabaná, všechno mi padá z rukou, a hlavně unavená 😕 ale to k tomu zkrátka patří.
Tobě ty týdny taky pěkně letí 🙂 🙂 jen tak dál. 🙂

Sarlot: už máme vše nachystané, jen ta malá nám tady chybí 😕 A co ty, jak se cítíš?

Přidala jsem fotečku bříška ve 38tt do albíčka, nevím kam ještě porosteme 😅

venuska
16. pro 2009

Farmísku 😢 tak to je mi se strejdou líto 😢 Drž se....

sarlotta
16. pro 2009

Venus, teď už bude spíš klesat dolů🙂
No odpočívej a spi, když to půjde... po narození prďolky se nevyspíš 😉

Já se mám ,,těhotně" ráno bléééé a odpol lepší, a večer ok 😉

venuska
16. pro 2009

Farmíku, to je hezké od toho T-mobilu, co je to za tu Nokii?

venuska
16. pro 2009

Sarlot: už klesla dost dolu, nemůžu pořádně ani chodit, jak už jí cítím dole 😕
Já vím, ale já odpočívat asi neumím. Pořád něco dělám. Večer si jdu lehnout a ve 3hod se probudím a do rána se už jenom převaluji a ke všemu mě dost brní ruce.... 😝

Ty těhu stavy, to jsou muka, ale uvidíš, bude lépe 😅

sarlotta
16. pro 2009

Holky u nás konečně sněžííííííííí... první letošní sníh 😎 😎 😎 😎 malý bude nadšený 😀

aja.83
16. pro 2009

Farmi, teda to je jedna rána za druhou! Je mi moc líto strejdy! Drž se, snad bude brzy tohle špatný období za vámi!

murynka
16. pro 2009

farmi ☹ ☹ ☹ ☹ je mi to moc líto!!!

murynka
16. pro 2009

jsem také v depce ☹

ani jsem vám to nechtěla psát ale už nemůžu 😢

moje mamka se léčí má začínající depresy 😔 za celý rok toho na ní bylo moc změna práce můj potrat ted dřívější porod autoškola......a takto dopadla vůbec nejedla nemohla do sebe nic dostat dostala léky 😔
a ted mě srazila na kolena další věc 😢

babička má rakovinu je to zhoubný jsem totálně na dně 😔 strašně se bojím že nechci to ani říct říká se že když se někdo narodí někdo odejde ☹ ☹

prominte ale musela jsem to říct

mateta888
16. pro 2009

Ahoj zdravím ve spolek 😵
Už jsem tu párkrát byla a jdu pro radu. V srpnu jsem přišla podruhé o mimi zamlklé po 28 první a poslední ms. Nasadili mi utrogestan a kyselinu listovou. Dneska jsem byla na screenigu v prvním trimestru, mimnko krásně prospívá, má 10,7cm vše jak má být i srdíčko jsme slyšeli no paráda. 😀
No nic méně mi pan dr řekl, že mám nějakou ''rohovou dělohu'' 😕 , že je to možná i důvod těch mých dvou potratů. Vím že mám obrácenou dělohu, už se pomalu otáčí zpět, ale paní dr (moje)mě hlídá, ale utz mid ělala vnitřně tak jsem zvědavá co mi na to řekne. máte s tím někdo zkušeonost prosím.

aronek
16. pro 2009

mury, je mi líto, že máš takové starosti 😢 drž se

mateto, netuším co to je. Mně taky vždycky dr něco řekne a ja pak zjišťuji jestli je to tedy dobře nebo špatně 😉

markee
16. pro 2009

Murynko,to je mi moc líto co se taky u vás děje.
NO mě minulý týden taťka potěšil. Volal,že byl na kontrole na onkologii a rakovina se vytratila. Ale samozřejmě nemá vyhráno. Já nevím kolik je kritických let,když se to nevrátí,tak teprva maj vyhráno. Včera mi volal znova,že ho dali na plný invalidní důchod na dva roky. No ale říkal,abych vůbec ty dva roky vydržel. Je to fakt smutný čím si musíme všechny procházet ☹
Tak my máme upečené rohlíčky-dávala jsem prvně mandle(jinak dělám z lískových oříšků) a vykrajovala jsem je,nedělala jsem je prostě letos jako obvykle. Samozřejmě,že teda vykrajovala malá a já dávala na plech. Pak jsem udělala košíčky,ty budu den před Vánoci plnit. Ještě jsem zadělala extra linecké,pže malá chce vykrajovat prasátko a kytičky a tak,takže za chvíli se vrhneme na to.
Ještě mě štve barák, nemůžu ho nějak vyhřát,jak jsou ty mrazy venku. No snad se kotel umoudří a začne fairovat 😀

sarlotta
16. pro 2009

Murynko☹ to je mi moc líto, takové bolístky.... ☹ ☹ ☹ Maminka bude za měsíc dobrá, uvidíš, je dobře že má léky... to se prostě stane, stejně jako dostaneš chřipku, tak můžeš podlehnout i depresi, v dnešním světě ni nemožného.
Babičky je mi moc líto, mě umřela minulý měsíc a druhá před 2 lety... je to smutné, ale máš čas se rozloučit a povykládat si. Bohužel jak stárnem bude těchto smutných věcí přibývat. Buď silná.

aja.83
16. pro 2009

Murynko, je mi to líto! Mamka bude brzy v pořádku, dneska už je deprese nemoc jako každá jiná. Dá se to krásně léčit. Moje mamka se taky léčila, trvá to déle, ale už je zase fit. Mně taky umřela babička, před 2 měsíci a vidíš - nikdo se u nás nenarodil! Takže to zase tak platit nemusí. Jak říká Šarlotka, čím budeme starší, tím bude takovýchto věcí u nás přibývat. Tak se drž!!!

aja.83
16. pro 2009

Holky, dneska je něco ve vzduchu! Samé špatné zprávy! Tak už něco veselého by to chtělo! 😉

aronek
16. pro 2009

aji, nevím jestli je to veselé, ale mám zážitek z rána.
Vstávám, jako vždy na poslední chvíli, jít na WC. V noci mi nějak kleslo břicho a jak startuji z postele, tak jsem si do něj kopla. Chudák malý byl zrovna dole a typla bych, že hlavou, tak doufám, že až se narodí, tak nebude praštěnej 😀 A jak je břicho nízko, tak ho chudáka okopávám celej den jak běhám po schodech 😝

farmarska
16. pro 2009

tak už jsem zpátky. Je mi už trošku líp, už jsem se s tím jakš takš smířila..je to moc smutný, ale nic s tím boužel stejně nikdo nenadělá 😔 jen nás to hrozně všechny zaskočilo, bylo to tak naráz.. furt si neumím představit, že už ho nikdy neuvidím 😔
holky je moc blbé když nepůjdu na pohřeb??? Já se na to fakt necejtím 😖 jako strejdu sem měla moc ráda, byl to dobrý člověk, já na něj budu vždycky vzpomínat, ale ten pohřeb mám pocit, že nedám 😔 Nesnáším pohřby za normálních okolností, ale ted když jsem těhu, mám fakt uplně fobii tam jít. Já se tam nechci hroutit 😅 Myslíte, že to někdo pochopí?? Navíc mám od doktora zakázáno chodit někam, kde se shlukuje víc lidí, protože beru ten prednison a tam hrozí to rychlé nakazení se nějakou infekcí..
Poraďte 😅 😅 😅
mury taky to nemáš kočko vůůůbec lehké ☹ drž se, posílám veliké obejmutí 😔

markee ty jsi ale šikulinka pracovitá!! 😵 😵

mateto to ti taky neporadím, bo s tímdle vůbec nevím.. 😕

sarlotko je to přesně jak píšeš, zrovna jsem nad tím před chvílej myslela, že čím je člověk starší, tím víc lidí kolem něj postupně ubejvá 😢 je to smutné 🙄

aja.83
16. pro 2009

Aronku, jejda, chudák malej. Ale zas je asi pozitivní, že je hlavou dolů, ne? 😉

aja.83
16. pro 2009

Farmi, myslím, že to všichni pochopí, když na pohřeb nepůjdeš. Není to povinnost, můžeš se potom za strejdou přijít rozloučit sama, na hřbitov, až trochu smutek přebolí. Nikdo tě nemůže nutit a nic proti tomu říct. Já taky nebyla schopná jít před pár lety prababičce na pohřeb, v jednom kuse jsem brečela a asi bych se tam zhroutila. A ještě když máš ten prednison...

sirella
16. pro 2009

farmi...já nebyla mému dědovi na pohřbu taky a nikdo to neřešil...já tehdy byla cca.v 6 měs.těhu a bylo mi strašně zle...prostě bych to nezvládla.Já se za ním dojela rozloučit až sama s manželem a už i s miminkem.Prostě v klídku...mě ani nenapadlo že by to někomu mohlo vadit.Děda by to pochopil...já tehdy chytla aj strašné zažívací problémy tak to fakt nešlo.Myslím si že je to tvoje věc a že bys měla dělat podle toho jak se cítíš a pokud si netroufáš tak nemusíš

farmarska
16. pro 2009

já si taky myslím, že strejda by to pochopil a i mamka mi řekla, že pokud se na to necejtím, at nechodím, že když tak mne před ostatními omluví, že jsem na rizikové těhu.. On boužel nepůjde ani můj taťka, protože ten by to kuli svému zdravotnímu stavu taky nezvládl, by tam asi ani nedošel. Tak snad si všichni příbuzní a celé okolí nepomyslí, že jsme rodina bezbožníků nevychovaných 😅 😅
No co, ještě to tak řešit.. to už opravdu nebudu 😝

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru