Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sirella
18. pro 2009

momentíček...jdu na to kuk a hned ti písnu 😉

tercie
18. pro 2009

No to je prááávě, že věrnost dokázat nejde... Taky mě napadlo, že se oprostím od předsudků, a napíšu jí třeba na icq, že bych chtěla pokecat, poznat jí, když se teda kámoší s manžou, abych zjistila co je zač a co má za lubem... jenže taky nevím, jestli to je zrovna dobrej nápad...

sirella
18. pro 2009

teda tercinko...já myslím že o nic nejde 🙂 Já bych v těch fotkách žádný skrytý smysl nehledala...přijde mi to spíš taková ta informativní stránka pro lidi co by je třeba zajímalo jak to na soutežích a cvičeních chodí...já v tom teda nic nevidím...myslím nic závadného...a kdyby tam byla vyfocená s mým manžou tak by mi to absolutně nevadilo...jen teda popisek "po výkonu" a tak ...to mě rozesmálo...přišlo mi to takové trošilinku ironické vzhledem k tomu z čeho je podezříváš...i když vím,že jde o výkon psa 😀 Myslím že se nemáš čeho obávat 😉 Já bych byla fakt v klidu...a to že jsi o té stránce nevěděla bych na tvém místě brala tak že ti manža nechtěl přidělávat zbytečné starosti

sirella
18. pro 2009

tak to je přesné...já kolikrát vyběhnu...přes den(v noci jsem srab) a tam nikdo...a je zajímavé že nejlíp se cítím v místnosti kde umřel a nejhůř ve fulgl nové...on ten barák je celý překopaný...skoro všechny příčky šly pryč a všechno je nové...tak nevím no

sirella
18. pro 2009

to myslím,že by měl když tak zorganizovat manža...já osobně bych za jeho zádama nic takového nedělala...on by mohl být rád kdyby se z vás staly kamošky a ty bys byla totálně v klidu...na tom že byste se někde sešli(třeba ze začátku ve 3) nevidím nic zlého...aspoň bys viděla co a jak...kdyby náhodou něco tak to možná poznáš...to si netroufnu posoudit...to jen já si myslím,že bych to poznala tak proto 😀

sirella
18. pro 2009

ona není vdaná nebo zadaná???

tercie
18. pro 2009

No asi jsem potřebovala slyšet nezaujatej názor, já už vidím "vše za vším"😀 a on ty samý fotky má i jeho kolega na těchhle stránkách a tam mám přístup normálně. Akorát mě štve že to ostatní je zaheslovaný, a tam má taky akce kde vím, že manža byl... No zkusím se ho zeptat na to heslo.

Fuj strašidla, já mám z těchhle věcí respekt... Ale fakt zkus zapálit někdy tu svíčku, a třeba i na toho kohosi promluv, že teď tam bydlíte vy a ať odejde, nebo tak něco...

sirella
18. pro 2009

jej...já bych si asi přišla jako pošuk...ale někdy je to fakt o strach...ale o tomto radši dost...nechci tě strašit...jen jsem si na to vzpomněla jak jsem psala o nočním klídku u PC

No to ostatní by mě zajímalo teda taky ...nenapadá mě důvod zaheslování...ono možná každý nechce vystavovat všechno.A manža to heslo zná???

tercie
18. pro 2009

No s tou první jsem to poznala, jak jsem je viděla pohromadě... byl hlavně manža roztržitej, a nervozní, a s touhle když jsem je viděla spolu se mi to prostě taky nezdálo, i mě jí představil, ona si nesundala ani slun. brejle a vůbec mi připadala děsně arogantní.
Co já vím tak je svobodná...

sirella
18. pro 2009

svobodná=nebezpečná...já se proto ptala...ale zas pozor každá svobodná holka není chtivice a nežene se do zadaného(nebo ženatého) chlapa...nerada bych je házela všechny do jednoho pytle

A k tomu že ti připadala arogantní...to mě by přišla každá co by se mi nepozdávala 😀 Ono každý se projevuje jináč...možná kdybys měla šanci s ní být dýl tak by se to změnilo...a nebo se tak chovala protože na tebe žárlila...to mohlo mít hodně důvodů

tercie
18. pro 2009

Já tam taky mám fotky, ale zaheslovaný mám všechno, jsou to soukromý věci který jsem potřebovala někam uložit aby mi nezabíraly místo v pc, tak třeba to má taky tak... no prostě zas jen domněnky a spekulace, jistota žádná. To heslo nevím jestli zná... on nějak pc nemusí, myslím, že nemá ani mail, na pc to neumí, jemu to nic neříká. No ale za zeptání nic nedám, ne?

Mě nestrašíš, v pohodě 🙂 O tom by ti mohla v yprávět tchýně, ona je taková čarodějnice a dost na tyhle věci věří... klikrát jsem ji poslouchala a říkala si, jestli není praštěná 😀
To jsme jednou seděly u nás v obýváku s těhotnou švagrovou, a v noci jsme si povídaly o satanistický bibli a tak, ale jako ze srandy, a ona mi vyprávěla, jak nějaká její kámoška četla že spatříš sama sebe jak stárneš když se o půlnoci podíváš do kulatýho zrcadla a máš zapálenou svíčku... no děsně jsme se tomu tlemily, jenže to bylo zrovna na čarodějnice, no a vprostřed týhle debaty najednou vylít proud, my se lekly, zařvaly, krve by se v nás nedořezal 😀 no a od tý doby povídá tchýně, že jsme něco probudily a že jim začaly praskat žárovky a tak podobně. Ale my přitom nic nevyvolávaly, jen jsme si o tom vyprávěly. No mazec 😀

tercie
18. pro 2009

No já spíš se snažím sama sebe přesvědčit, že manža je vůl a snaží se jí pomáhat asi se psama, z těch stránek jejích jsem pochopila že ona to dost žere, a ona je ta potvora, možná se jí asi líbí, a dělá jí to dobře že se kámoší s policajtem... co si budem povídat, třeba mě uniformy vždycky imponovaly...

sirella
18. pro 2009

jejda...terci...tak to má určitě taky tak jak ty...to bych taky pochopila...to je přesně to jak jsem psala že nechce třeba všechno ukazovat...ale chápu že červíček zahlodá

Jejda...ta tvá tchýně je dobrá 😀 😀 😀 já bych se po..... strachy 😀 Fakt...já třeba včera měla pocit že je s nama někdo v ložnici..hm...tak jsem ve 4 rožnula a ono samozřejmě nic...manža byl samozřejmě vykulený co se děje a já na to že se mi něco zdálo tak že jsem se lekla...nechtěla jsem vypadat jako blbec...no a v 5 jsem ho budila znovu,protože jsem slyšela klepání na zahradě...fakt mi šibe
S tou svíčkou to ale asi příště zkusím za to nic nedám...ale nikoho odhánět nebudu...co kdyby mi někdo odpověděl že nikam nejde 😀 😀 😀 Zkusím ju třeba zapálit a třeba to bude dobré...Bydlíme tu už 5 let a tak si říkám že kdyby něco fakt tak už by si toho všiml i manža...takže je to podle mě jen blbý pocit...víc nic

sirella
18. pro 2009

jejda...tak to já taky byla vždycky na policajty...na uniformy taky ale nejvíc na policajty...nikdy jsem žádného neměla ale vždycky se mi líbili...fakt...tak to ju chápu...a pokud žere ty psy(nemyslím doslova 😀 ) tak by to dávalo smysl...když tvůj manža to s nima tak umí

jejda...a taková pilotská uniforma...mňam 😵 Uniformy fakt mají něco do sebe

tercie
18. pro 2009

Třeba jsi jenom senzitivnější a vnímáš co manža ne... ale docela si nedovedu představit, kdyby mi někdo odpověděl, že nikam nejde, to bych se asi pos...la strachy 😀
Akorát tohle ještě furt jde, jako kdyby mi měly někde samy bouchat dveře, cinkat skleničky, lítat knížky a co já vím, tak to bych se asi bála opravdu...
To mášvagrová taky, že se v noci vzbudí a má pocit že tam není sama, a pak začne praskat plov. podlaha v místě, kde to dělá jen když na něj někdo stoupne... fuuuuj 😀 Taky rozsvicuje...

sirella
18. pro 2009

blééééé...týýýý jo...ani nevíš jaká mi naskočila husina 😀 Sakriš to jedivné téma...honem pryč

nejdeš ještě spát???Mě už se zavírají trošku oči...jen mám strach že neusnu...dneska spím zas obýváku(to je to kde on umřel)...mě se po včerejšku do ložnice vůbec nechce...ale fakt vůbec...manža mi ani nechtěl podat peřiny,že prý na mě čeká...no dnes se asi učekal 😀 😀

tercie
18. pro 2009

No já měla uniformu doma odjakživa, protože taťka byl taky u firmy, odešel teprve před rokem, a nějak prostě tu uniformu k životu potřebuju nebo co 😀 A jestli se jí to tak líbí tak ať si pořídí nějakýho volnýho policajta pro sebe a mýho mi nechá laskavě napokoji 😀 Páč nepůjčuju a ani se nehodlám dělit 😝
Jsem si jí představila jak žere psy a hned se mi nějak ulevilo 😀
To mi někdo říkal, když budeš mít vztek na někoho, tak si ho představ na záchodě, když má totální zácpu 😀 A fakt to funguje 😀

tercie
18. pro 2009

Jůůů no fakt toho necháme, mě se hlo dříví v krbu, fuj rachot, jsem se lekla 😀

sirella
18. pro 2009

😀 😀 😀 jej...to je dobrý nápad

sirella
18. pro 2009

To jsem fakt nechtěla ☹ Pardon

tercie
18. pro 2009

Tak zejtra zkus v ložnici tu svíčku, a zejtra mi povíš, jestli ten divnej pocit zmizel, jo? 😉
Asi taky půjdu do hajan, budu si chvíli číst, abych se uklimbala. Akorát se budu asi tročku bát 😀 Divnej pocit, okna úplně nízko, plot nemáme, kolem baráku si může chodit kdokoliv... radši nemyslet... sice tu mam brokovnici, ale ani nevim, jestli to je nabitý nebo co, abych se někomu nestrefila do zadnice 😀

tercie
18. pro 2009

Nééé v pohodě to se neomlouvej, však je to sranda 😀

tercie
18. pro 2009

Strašidla totiž nejsou, ne? 😉

sirella
18. pro 2009

jasnajda...prubnu to a řeknu ti.

ty umíš aj střílet???Manža tě naučil???Já mít doma brokovnicu tak jsem v klidu(teda pokud bych ji uměla použít)...Já se občas sama doma bojím...jenže my jsme kousek od lesa . A já každou noc prostě do rána svítím...jenže já jsem zblblá z kriminálek a z hororů...já vím,že se vždycky budu bát a co myslíš že si pusím do videa když jsou kluci na rybách???No zas horor...jsem prostě tydýt no 😀 😅 A nedám si říct a nedám si říct

sirella
18. pro 2009

nejsou...já nevěřím na to co nevidím 😉
A strašidel se fakt nebojím...jen mívám blbý pocit...no a manža ho nemá protože je od rána do večera v práci a já jsem věčně sama doma a tak slyším kde co...manža to vysvětluje tím že si barák "sedá" a zatím ještě "pracuje" a je v klídku tak já budu taky 🙂

tercie
18. pro 2009

Ty tydýte 😀 Já se taky ráda bojím, ale spíš než horory mám ráda tajemno... ne když tam stříká krev v gejzírech, to mě nebere...
Střílet... no možná bych se tak asi střelila do nohy 😀 Nemám ty správný návyky při manipulaci se zbraní, protože to nedělám denně... umím nabít, odjistit, natáhnout... vystřelit a i se trefím 😀 říkal manža že mě to radši moc učit nebude, abych to jednou nepoužila proti němu 😀 Já jinak ke zbraním moc vztah nemám, spíš respekt... Ale s brokovnicí to neumím, je těžká a ztuha se natahuje, nabít taky neumím...máme takovou tu americkou, co jí používají ve filmech, navíc děsně kope, a taky jsem z toho vždycky tejden hluchá 😀

sirella
18. pro 2009

tajemno já taky ráda 🙂 ...no a pak se mnou doma není k vydržení 😀

Já se zbraní bojím...kdysi jsem zažila strašnou "srandu"...to myslím fakt ironicky 😒 ...když jeden hňup si půjčil od bráchy pistoli...já se v tom nevyznám co to bylo a vzal to na bigbít a tam to odjistil a mířil po lidech...mezi nima aj na mě...ožralý jak prase...od té doby to moc nerada vidím...já s ním tehdy chodila...okamžitě jsem s na něj vykašlala a jela dom stopem....strašný hňup

Ale já bych se doma cítila bezpečněj...jenže kolikrát člověk vidí co se všechno může stát tak bych si na to netroufla.

A teda brokovnice...to teda musí být řacha...já zvládnu tak vzduchovku a to je maximum 😀

tercie
18. pro 2009

No takovýhle hrátky teda taky nebereu, to je o průser... kdyby se blbec aspoň trefil do sebe, když je pitomej, ale takhle by to akorát odnes někdo nevinnej. To ne,to bych brala kramle taky okamžitě. Flinty nejsou na hraní.
A ještě jako brácha mu pistoli půjčil jen tak, jo?

sirella
18. pro 2009

jo...prý jo...ale podle mě se ožral a sebral mu to...On teda ten brácha je taky vůl ale ne až takový...
Fakt není nic moc příjemného když ti někdo něčím podobným míří na břicho...a fakt nametený...já ale nevím co to bylo...to fakt nevím.Napřed jsem si myslela že si dělá pr..l ale až mu to kluci sebrali tak mi řekli o co go...hodně mě vytočil...od toho bigbítu jsem ho už neviděla...jen jsem mu pokaždé položila telefon

nezlob se terci ale mizím už opravdu do postele...už na oči nevidím...v 6 stávám tak snad budu použitelná.Díky moc za pokec...uběhla mi další noc co jsem nemohla spát...a na ty fotky se opravdu vyprdni...bude to ok...fakt bych tomu věřila...jak jsi prve psala o těch fotkách tak se přiznám že jsem čekala bůhvíco...tohle je podle mě v pohodě 😉

tercie
18. pro 2009

Jasný, taky půjdu, už jsem tě zdržela dost... ty jo ty vlastně za 3 hodiny vstáváš... tak doufám, že mě zítra nebudeš proklínat 🙂
Taky moc díky za pokec 🙂 Dám na rady 😉 Dobrou noc!!!! 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru