Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aronek
18. pro 2009

Tak se pokouším spát a ono nic 😖 Dostala jsem rýmu, škrábe mně v krku a bolí mně úplně všechno ☹ a to jsem dneska nebyla vůbec venku 😝 Ke mně snad ty choroby lezou klíčovou dirkou 😠

sirella
18. pro 2009

Á ch jo holky...zrovna bych tu někoho potřebovala a tady nikdo...představte si že jsem ustála to že k nám tchyně teda nedojede a Filip pojede podle plánu k našim ale jak ju manža zval mezi svátkama tak tchýńa dostala fakt úúúúžasný nápad 😝 ...že pojede ona,tchán,manžova 1.ségra s manžou a 3 dětma,manžova 2.ségra se 2 dětma a manžou a manžův brácha s přítulkyní a jednou dcerou...jsem na prášky...kam je všechny dám???To mi udělala určo schválně koza jedna...manža pojede v út k nim pro stromek a prý se domluví...vidím to bledě...a to jsem se těšila na Vánoce v klidu...jako obvykle nebudou...ještě tu nejsou a já mám depku jako hrom ☹ 😒 😠

Aronku...tebe je mi holka líto ☹ ...zase nemoc...já bych ji na svátky brala hned...to by byla super výmluva...oni by neriskovali zdraví dětí a seděli u tchýně a ne že je ona vylifruje k nám...a to jsme původně tchýni zvali na oběd...já ale pro tolik lidí nemám hrnce ani nádobí tak jsem manžovi řekla že pokud fakt dojedou všichni tak jim nasypu kýbl chipsů a hotovka...fakt mám po náladě

aronek
19. pro 2009

Ahoj, tak piju třetí hrnek caje a jsem úplně mrtvá ☹ To musím vyklidit lednici a udělat debordelizaci, v poledne dovezou novou, tak aby jí měli kam dát ☹ Teče mi z očí i nosu a nejraději bych byla v pelíšku 😉

sirel, nevypadá to na klidné vánoce 😖 Tak upeč buchty, udělej jim kafe a čaj a hotovo 😉

aja.83
19. pro 2009

Sirellko, no to je nadělení. že jim to není blbý takhle se k vám nakvartýrovat a ještě v takovým počtu! Hrůza, musíš to nějak přetrpět! 😉

aja.83
19. pro 2009

Aronku, marode, tak ať se ti brzy uleví. Lež a odpočívej. ukliď jen to nejnutnější a na ostatní se vyprdni!

aronek
19. pro 2009

Aji, já bych se vyprdla, ale máme malé futra do kuchyně, takže to budou tahat přes pbývák, takže musím vystěhovat půl bytu 😖

aronek
19. pro 2009

obývák, ne pbývák 😀 😀

tercie
19. pro 2009

Dobrý rán ko holky, omlouvám se, že jsem včera zmizla, přijel manža, dva dny jsme se neviděli tak mi vyprávěl co se dělo.
Paaji mrška mě mrzí, ale třeba je opravdu na dlouho poslední 😉

Aronku mě pomáhá na nachlazení kloktat roztok s propolisem, i si ho kapu do nosu, pokud na něj nejsi teda alergická. Ty vincentkový kapky mě vůbec nepůsobily. TAk ať jsi brzo fit 😉

Sireko teeeda, máš super přející příbuzenstvo, když chtějí přijet všichni najednou... to bych manžovi řekla, ať to s nima kouká domluvit nějak rozumně, když už to musí bejt, a ne celá banda najednou, vždyť to je o nervy... a jak píše aronek, s pohoštěním bych si hlavu nedělala, dostanou buchtu a kafe čaj a nazdar...

tercie
19. pro 2009

Dneska asi všechny uklízí, vaří... vy jste pilný, mě se do ničeho nechce 😀

tercie
19. pro 2009

No tak asi teda půjdu taky něc dělat... Papa

pe.martina
19. pro 2009

tercie, já se taky přemlouvám abych šla něco dělat a vůůůůbec nic se mi nechce ............ ve středu je šůrovala a už je zase po celým baráku binčus ☹

sirella
19. pro 2009

Holky ...strašně moc děkuju 🙂
Udělám to jak jste říkaly...kafe,čaj,buchty,nějaké zobání a šlus...prdím víc na ně...nebudu lítat jak urvaná...to mi stačí teď...

A já původně byla tak blbá že jsem říkala manžovi aby pozval jeho mamku s taťkou i na oběd.Mě je totiž jeho mamky vždycky líto,že kolem nás jindy tak skáče...tak jsem chtěla aby si jeden den dáchla...ale jak chce...ať si skáče dál a já nemusím a nebudu.
Už jsem aj přemýšlela kam je posadím....my tolik židlí nemáme.Tak mě napadlo ať si dospěláci sedí v kuchyni (máme rohovou lavku a 2 bobky),přidám jim tam taburety z obýváku a já s děckama půjdu do obýváku na sedačku a budem koukat na TV na pohádky 🙂
Kuchyň a obývák máme průchozí zděným obloukem tak budu v obraze když bude manža něco potřebovat...tak mu pomůžu...v něčem takovém ho fakt nenechám...
A jinak ta TV mě trapná nebude,protože jak jsme u nich byli loni tak jsme seděli u Hrabě Monte Christo...a asi si umíte představit tak to bavilo našeho mladého 😒 Už od oběda bylo aby sme jeli domů a oni mu říkali :Vydrž Prťka vyrž...a řehtali se mu jak volové 😠 ...vyloženě mi ho trápili...proto já tam letos nejedu ani za nic...holt to doma pár hod.vydržím...

Díky moc...spravily jste mi náladu 🙂 Už je líp...já včera byla bezradná...ale už vím jak na ně...díkas 😉

revange
19. pro 2009

ahojky holky, chcte nechte sem musim vlezt. Ve 12tt mi zjistili ZT z 8a9tt. V pondeli jdu na revizi, tak bych vas chtela poprosit o rady jak pokracovat. Bylo to moje prvni tehu po IVF, mame spatny spermouse (malo, spatnej pohyb a morfologie) a v CARu mi rekli, ze na KET muzu az za pul roku. Coz odmitam. Verim tomu, ze se nam zadari prirozene. Ale preci jenom. Uzivali jste nejaky vitaminky nebo tak neco? A nemate zkusenosti s vylepsenim spermousu? Co na ne zabira?

aja.83
19. pro 2009

Ahoj revange, to mě mrzí. Přeju ti, aby příští těhu bylo brzy a úspěšné!
Já po revizi hned začla brát kyselinu listovou. tu si určitě kup. No a na líný spermouše zabírá vitamín E, už jsem ho naordinovala manžovi, je to prý vitamín plodnosti!!! 😉

aja.83
19. pro 2009

Revange, taky si třeba kup sypaný kontryhel a pij z něho čajík, pomůže na zregenerování děložní sliznice a pravidelnosti menstruace.

aja.83
19. pro 2009

Jo a na líný spermoníky je ještě zinek a selen! 😉

sirella
19. pro 2009

ahojky holky...přišla jsem při kafíčku nakouknout a tady nikdo 😕 ...asi všechny uklízíte,pečete nebo se kurýrujete z nemocí...všem přeju jen pohodičku a klídek 🙂 zkusím to tu později 😉 papa
A jinak jak se manža včera vztekal tak dneska je klídek 🙂 ...asi si uvědomil že tolik lidí naráz u nás není moc reálné ustát s klidnýma nervama...snad mu to vydrží a jak pojede na stromek tak se třeba vrátí s tím že jich přijede jen půlka...to bohatě stačí 😖 ...a dokonce mi dnes pomáhá 🙂...jsem spokojená
MAjte sa fajně 🙂

sarlotta
19. pro 2009

Ahojík holčinky🙂
Tady se toho nakecalo.

Paajaa škoda té mrchy... to mě fakt mrzí, držela sem palečky ☹

Revange je mi to moc líto, všechny to tady známe osobně, bohužel. Vypadáš vyrovnaně, tak se drž. Určitě kontryhel jak radí holky na úpravu cyklu a růst sliznice. a manžovi selen +zinek. Pokud by to šlo tak přírodně řeba dýńová semínka. Spermie se tvoří po 72dnech, takže ať začne papat hned🙂 Určitě se Vám brzy podaří.

sarlotta
19. pro 2009

sirell budu držet palec... nemáš to lehké čoveče 😉 já bych se zbláznila z takové návštěvy🙂))
Víš jak se říká doma si jez co chceš a u druhých co Ti dají... takže je to ve Tvé režii🙂

sarlotta
19. pro 2009

Holčinky co sem chodíte a najste v tabulce, kdyby jste chtěli tak napište IP mě nebo Kopince, ju 😉 😎 ať máme přehled, ale samozřejmě účast není povinná🙂))

Jarušenko blahopřeju k těhulení a možná i k zásnubám, coooo ? 😀

sirella
19. pro 2009

Ahojky holky 🙂
U mě to dopadlo tak že já jsem sypala a manža hňoucal těsto na zítra 😀 kurnik...jak ten se snažil 😀 ...umyl co jsem chtěla a dokonce s předstihem umyl zapomenuté futra....což jsem fakt byla ráda 😵 tak mi na zítra zbývají maličkostti 🙂
Holky když budete chtít kecnout o tom co u vás nového tak jsem k dispozici 🙂

Bude tu někdo ponocovat???

Vím že je málo hod....jen bych ráda věděla jestli sem mám chodit kuk a nebo jestli všechny makáte a uklízíte a tak 🙂

aronek
19. pro 2009

sirel, mně dovezli lednici místo ve dvanáct ve čtyři 😠 Já zkouším léčit chorobu, ale nějak to nejde. Tak čekám, že přijde přítel a bude opečovávat 😉

sirella
19. pro 2009

šarlotko,aji,terci ,aronku a já nevím kdo jiný 🙂 ...prostě dostanou to co je normální a pak SNAD po pár hod.vymajznou 😒 ale bude to těžké ...ale vám fakt děkuju 🙂
Tchýňa na mého syna dlabe a proto já s nima nepočítala tak jsem překvapená z toho všeho 🙄
Kašlu na to...jestli dojedou fakt všichni tak někdo postojí...ale můj manža(miláček 😵 )říkal že všichni nedojedou...tak SNAD 😎 Držte mi palce.....budu to potřebovat

zároveň se omlouvám všem holkám co mají fakt starosti 😔 jenže mě obtěžují lidi co si nedají nikdy říct...
Vím,že vedle jiných věcí je to zanedbatelné(Farmi,Mury a pod.) ale u nás to stresuje zdravé lidi a zbytečný stres nepřispívá ke zdraví nikoho...Vám všem holky,přeju,aby se tatínkovi a babičce ulevilo 😉 Vážně...myslím na vás... 🙂 Holky fakt se držte...já mám zas další jiný stres...ale není to o zdraví....držím vám palůšky....fakt ať se tatínek a babičky drží 🙂

sirella
19. pro 2009

aronku....děvčičko...je mi tě fakt líto ☹ ....a klidně bych tvou chorobu brala...mě bylo od ségry řečeno že snad neotvírám zájezdní hostinec a že se na tu tlupu mám vykašlat(myslím ten zájezd od tchýně 😝 )Bylo mi na hov.o a fakt jste mi tu pomohly....už mám plán 😵 😵 😵 a ti se budou divit

sirella
19. pro 2009

aronku...jen ať se snaží 😀 ...lidské teplo je nejlepčejší 😉 ať se tulííííí 🙂

murynka
19. pro 2009

ahojky holky

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

mrkněte naše modelka 🙂

sirelko ty jsi tak hodnáááá nedočítám ale přečetla jsem poslední příspěvěk jsi hodnááá moc 😵 😵 😵

sirella
19. pro 2009

ahojky murynko 🙂 ty fotečky mi připadají jakoby sofinka plavala 😵 ...to je ale bobiška 😵 a jak pase koníčky už jsem taky viděla 🙂 ááách jo....závidím 😎 ale v dobrém...fakt....mi začínáme se snažením ne že až na štědrý den....ale až mi skončí 2.porev.MS...což bude cca v neděli 😎

a jak se máte ,holky??

markee
19. pro 2009

ahojky holky,
Murynko, Sofinka je krásné miminko.
Sirr,vy budete plodit už po téte MS ? Téda moc a moc přeju,aby to hned vyšlo. Kouzlo Vánoc 😉

murynka
19. pro 2009

ahojky sir četla jsem že jsi měla nějakou depku jsem ráda že už je líp 😉

my se máme dobře večer hezky prodlužuje krmení takže se už i vyspím 😀 a ráno spinkáme třeba do 9 😎
dneska jsme ozdobili mega stromek 😀 ale napůl chybí mi háčky a máme málo světýlek 😅 ale krásně tu voní 😵
měli jsme tu kamarády tak jsme dali svařáček a je mi fajn

tobě se blíží snažení 😵 😵 to je super moc držím palečky 😎

sirella
19. pro 2009

markeee:včera to nevypadalo.....ale dnes už se manža ptal kdy budu mít konec MS...ještě včera by se na vše vybodnul...byl na mě nasrán...kvůli tchýni....ale to ty znáš...tak to je staré.....A už zkoumá od kdy vyrábíme 😀 A jak se máš ty???????Je to lepčejšíííííí????

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru