• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
vendul to jo ale i kdyby nebyla cena je skvělá :wink:

kopi šup šup pojistit at jsou brzo // :dizzy_face: :dizzy_face:

bobi :grinning: tedy obdivuji tě já mám v kočárkách hokej :grinning: :grinning:

miri ty jsi také hubená :fearful: :fearful: :slight_smile: ale bříško už vykukuje :slight_smile:
7. črc 2009 v 09:57  • Odpověz
autor
Mirax ty hubenoure vy můžete s Murynkou založit klub :grinning: :grinning: :grinning: ale bříško je krásnš vidět :dizzy_face:
Bobinko ahoj :slight_smile:
7. črc 2009 v 09:58  • Odpověz
venuska ahoooj, no mám se celkem fajn....byla jsem se v sobotu koupat v LA....bylo to super, až na to že jsem se teda spálila jak vepř:slight_smile: ale bříško jsem měla zakryté.....a co ty jak se máš??
7. črc 2009 v 10:00  • Odpověz
Kelly: tak bacha na to bříško…abys si nespálila mimíse. Já se mám dobře. Nevolnosti kromě bolení hlavy a občas bříška už jsou snad za mnou. Tobě ty týdny taky letí, to je neuvěřitelné. Jak dlouho jsi měla pobolívání bříška?
7. črc 2009 v 10:02  • Odpověz
venus letíííí jo? mě teda připadá že se to táhne :grinning: :grinning: :grinning: Ty abych pravdu řekla, mě to bříško pobolívá ještě teď, mám někdy pocit jako bych to právě dostala...
7. črc 2009 v 10:07  • Odpověz
Kelly, na to pobolívání jsem se ptala doktora, a říkal, že je to normální, že jak se mimčo zvětšuje, tak se stále napínají ty vazy a bolí to…Tak se toho asi nezbavíme. Já jsem dneska byla u doktora, jelikož mam ten vodový výtok, tak jsem se bála, zda mi neodtéká plodovka, tak mi udělal ultrazvuk a prý je vše v normě, a že mam zvětšenou sekreci, a že se čiští tělo...tak nevím. Ale už jsem klidnější.
7. črc 2009 v 10:12  • Odpověz
venus to mám taky, hlavně večer když ležím tak ze mě teče voda....taky jsem se ptala, dělal mě aji testy na plodovku a prý v pohodě, tak uvidíme no....
7. črc 2009 v 10:24  • Odpověz
Kelly, když já si pak připadám, že jsem se¨počůrala. Bez imtimky ani krok. Tu budu nosit asi celé těhu. Jinak bych měla snad i mokré kalhoty.
7. črc 2009 v 10:27  • Odpověz
venus no to mám taky tak, připadá mě že neudržím moč chvilkama :slight_smile:
7. črc 2009 v 10:32  • Odpověz
Ahojky, tak když jsem tady, tak mnikdo, pak jdu chvilku pracovat a jsou dvě stránky :angry:
Farmi taky pápá, ale ty už tu zase nejsi :cry:
7. črc 2009 v 10:38  • Odpověz
holky hezký den jedu k memce na oběd a tak mějte se :dizzy_face:
7. črc 2009 v 10:58  • Odpověz
mury, tak dobrou chuť
a zase tu nikdo nezbyl :angry:
7. črc 2009 v 11:10  • Odpověz
Ahoj holky,
nějak nestíhám dočítat, tak jsem snad neprošvihla nějaké důležité info

Mirax: ty jsi hubená :astonished: , ale říško už je hezky vidět

Farmi: držím palce, aby to mimi všechno dohnalo

Mury: ty už jsi téměř v půlce- to snad není možné, jak ty týdny letí. Ani se nenadějeme a ty budeš rodit. :wink:
7. črc 2009 v 11:24  • Odpověz
autor
Holky a tady je to dneska jak po bitvě :grinning:
Já jsem si ted byla po obídek tak papám párečky mnamka
:slight_smile:
7. črc 2009 ve 12:06  • Odpověz
Ahoj kopi, dobrou chuť, já jdu taky něco lovit :grinning:
7. črc 2009 ve 12:08  • Odpověz
autor
Ahoj Aronku,
jak to jde v práci?
7. črc 2009 ve 12:11  • Odpověz
Kopi, jde to ale dře to. Teď jsem se utrhla a snídám, ráno jsem stačila jen kafe :frowning2:
7. črc 2009 ve 12:13  • Odpověz
autor
Aronku tak to jo,já dneska lepím štítky na šanony a připravuji předávací protokoly,takže to jde.Mám změnu že furt neúčtuji :grinning:
Já ráno taky nestíhám jen čaj :sweat_smile:
7. črc 2009 ve 12:19  • Odpověz
kopi, tady žádná změna není, jen občas nějaký průšvih navíc :grinning:
7. črc 2009 ve 12:30  • Odpověz
autor
Aronku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: teda obdivuji tě v té práci.
7. črc 2009 ve 12:39  • Odpověz
Kopi, neboj, už plánuji minimálně tři roky doma, abych si odpočinula
7. črc 2009 ve 12:40  • Odpověz
autor
Aronku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Já taky plánuji :grinning: sexujem od pátku několikrát denně :sweat_smile: :grinning:
7. črc 2009 ve 12:46  • Odpověz
Kopi, koukala jsem, že jsi v plném snažení :grinning: .Přítel povolil, nebo už sehnal práce?
7. črc 2009 ve 12:47  • Odpověz
několikrát denně se mi může jen zdát :frowning2: , ale ono stačí jednou a jen se trefit :grinning:
7. črc 2009 ve 12:51  • Odpověz
autor
Přítelák povolil :wink: práce stále není :unamused: Tak uvidíme jak se to vybrví,tky nemusím otěhu hnedka a nebo zas přítelák za týden změní názor :sweat_smile: :pensive:
7. črc 2009 ve 13:07  • Odpověz
Kopi:slight_smile:)) tak to se přítelákovi nedivím, že ob týden stávkuje...dyť Ty ho úúúplně vyždímeš:slight_smile:))))))))))))))))))))) :grinning: :grinning: :grinning: a nic si z toho nedělej...u nás drahý taky sem tam prudí, že už druhé nechce...ale to je jen pohodlnost, až bude tak bude rád:slight_smile:))) Malého miluje a ten zas tatínku sem a tatínku tam:slight_smile:)))

Dala sem do albíčka nějakou fotku z narozenin :wink:
7. črc 2009 ve 14:20  • Odpověz
Kopi, za týden již mohou být //, takže změna názoru mu bude prd platná :grinning:
7. črc 2009 ve 14:33  • Odpověz
přesně tak, oni jsou chlapi strašně pohodlní, mají rádi svůj jistej klídek a pohodu :sunglasses: ala až mimís bude, tak se pro něj i rozkrájí :grinning:
sarlot moooc hezká oslava! malej si to pěkně užil vid :wink:
7. črc 2009 ve 14:55  • Odpověz
autor
Sarlott ahojky,
už jsem ho asi vyždímala,večer byl celkově unavenej,ale podal ještě dva výkony :sweat_smile: :grinning: Taky si myslím,že až zase jednou zjistí že jsem těhule,že bude rád :dizzy_face:
Jinak fotky oslavy moc hezké,malej si to užíval vid?

Aronku to je možné,že třeba za týden budou //,ale jak říkám s ničím už nikdy nepočítám :sweat_smile:

Farmíku přesně tak :grinning:
7. črc 2009 v 15:06  • Odpověz
Kopi: ty jsi poctivá sběračka spermijáků :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Sarlott: krásné fotky z oslavy. Jste krásná rodinka. :wink:
7. črc 2009 v 15:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.