• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
Dobré ranko, holky! Teda vy jste zase ponocovaly! I když já včera taky dlouho vydržela, abych viděla výsledek superstar. No jo, Chodúr, bylo to jasný, ale Šmajda se myslím taky neztratí.
21. pro 2009 v 07:00  • Odpověz
dobré ránečko :slight_smile:

Ahojky aji...taky jsi koukala což???Mě to včera už bylo jedno...já fandila Leoně Šenkové...no ale pubošky rozhodly...ale ten Chodúr byl hlasově nej...i když to není mé gusto

a jak se jináč máš???
Já jsem jak přejetá vlakem...asi ještě chvilku zalezu...ty jsi v práci?
21. pro 2009 v 08:00  • Odpověz
Ahoj Sirellko, jo jo, jsem v práci, bohužel. Ale už jen zítra a ve středu konečně volno! To budu ještě dodělávat poslední věci, plnit cukroví, dělat bramborovej salát a zdobit stromek. A pak už se budu jen válet! :wink:
21. pro 2009 v 08:16  • Odpověz
:grinning: taky se na to válení těším...dneska dodělávám drobnosti,zítra poslední nákupy a zajet pro prcka k našim...ve středu šolíchání domečku a pak už jen klídek :slight_smile: už aby to bylo...já se děsně těším na pohádky :slight_smile: no jako malá :grinning:
21. pro 2009 v 08:18  • Odpověz
Taky se těším na pohádky! K Vánocům to prostě patří! :wink:
21. pro 2009 v 08:18  • Odpověz
přesně tak :slight_smile: Já už včera čučela na Koloběžku první :grinning: Po obídku jsem na chvíli lehla a koukala...
jsem jakási fakt přejetá...jdu se ještě chvilku válet k TV...ale jinak teda práce mám ještě hafec

Zatím se měj krásně aji..a ať ti to v práci utíká :wink: ....ještě určitě nakouknu...ale spíš až tak za hod.nebo 2 :grinning: Manža má dnes florbiš tak mám se vším do večera času dost...zatím papa
21. pro 2009 v 08:24  • Odpověz
Tak jo, zatím pa. Já jdu dnes odpolko na masáž, už se těším, včera jsem si v bazénu nějak moc narovnala záda a docela mě bolí!
21. pro 2009 v 08:31  • Odpověz
Ahojda cholky :slight_smile:

tak hlásím 1DC .... nedočítala jsem tak nevím co nového, ale až dočtu tak písnu :grinning:

mějte se tu krásně předvánočně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

prosím prosím Kopinku o zapsání do tbulečky :slight_smile: moc děkuji

papa
21. pro 2009 v 09:55  • Odpověz
Ahojky holčinky:slight_smile:

Nedočítááááám... to se nedáááá:slight_smile:)))
byla jsem nakoupit a mám aji kapříka... ještě sem dostala druhou hlavu zadarmiko a mlíčí... mňááám. se těším na polévečku:slight_smile:))
Tak ho půjdu vykuchat a uklidit :wink:
Pak musím pobalit dárečky. Těch pár dnů do Vánoc už letí šíleně rychle:slight_smile:))
21. pro 2009 v 10:56  • Odpověz
Ahoj, tak já pořád na dovolené a chorobou. Doufám, že to přejde samo a nebudu muset zase marodit :frowning2: Jinak jsem dočítala, jak se tady zase ponocovalo :grinning:
21. pro 2009 v 11:21  • Odpověz
Hoooolky kapr se mi plácá v dřezu...uuuuuuuuuu :astonished: nemá hlavu, je vykuchaný a mele sebou.... šmááárjáááá. :grinning: :grinning: :grinning:
21. pro 2009 v 11:36  • Odpověz
sarlot, to jsou jen nervy :grinning: Hlavně že nebude utíkat z talíře :wink:
21. pro 2009 v 11:49  • Odpověz
ufff... hotovka.... :sunglasses: já vím aron:slight_smile: nedělám to poprvé...ale je to děs-jak se to třepe pod rukou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. pro 2009 ve 12:30  • Odpověz
Holky krásný pondělí přeju...

Tak jsem čekala že budu mít mail od socky kdymi pošlou prachy, a nic... tam fakt když se nevyhrožuje, tak se prostě nic neděje.
A já nemám na vánoce připraveno lautr vůbec nic, to nevím, jak to všechno budu stíhat, fakt, to bude děsný. Do toho mám ještě zkoušky se sborem a koncerty. To budou vánoce :frowning2:

Jdu dočíst :wink:
21. pro 2009 ve 12:38  • Odpověz
sarlot, já pamatuji, jak sousedovi utekl kohout bez hlavy :grinning:
terci, pořád nepřišly penízky? :frowning2:
21. pro 2009 ve 12:45  • Odpověz
Aronku pořád ne, už jsem na prášky :frowning2:
21. pro 2009 ve 13:11  • Odpověz
Pane jo, Šarlotko, to bych asi nemohla takhle opracovávat mrskajícího se kapra! :grinning: To mi kupujeme už pěkně vykuchaného a připraveného! :wink:
21. pro 2009 ve 13:16  • Odpověz
Ahojky holky,

tak jsou nazdobila stromeček, pak vyfotím a dám do albíčka :slight_smile: Ale byla to fuška s tím břichem, uffff :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Byla jse se projít a na nákupu, je tam opět moc hezky...to sluníčko načerpává energii :grinning:

Holky-maminy, myslíte si, že pití toho maliníku nějak zvlášť zabírá?

Šarlotko....takže kapříka, hmmmm, já už ho mam naporcovaného v mrazáku, ale nevím zda na něj dojde :slight_smile:
Tak doufám, že už má tu vraždu za sebou... :frowning2:
21. pro 2009 ve 13:19  • Odpověz
Já taky radši když mi ho hned zabijou a vykuchaj, protože jsem ráda, když ho doma pak odšupiním, odštípám ploutve a naporcuju :stuck_out_tongue_closed_eyes: U nás doma to vždycky byla taťkovo starost, ale tady rybu nikdo nejí, jen já, tak si to musím obstarat sama...
21. pro 2009 ve 13:21  • Odpověz
Tak to včera vyhrál Chodúr, moc jsem mu to přála...ten Šmajda se mi nelíbil. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tercie, tak s těmi penězi je to opravdu na mrtvici...jim se to řekne, když mají peněz dost a hlavně každý měsíc, ale tohle je fakt hrůza. A volala jsi tam?
21. pro 2009 ve 13:22  • Odpověz
To je vražda, napsala :grinning:

Venusko taky už máš nachystáno... holky já vám tak závidím, mě to ty čúzy z čccz teda pěkně kazí, tu atmosféru, a já se tak na letošní vánoce těšila, poprvé v novým domečku. Kreténi pitomí.
Pardon, mám z toho už nervy naranc.

Farminka má dneska kontrolu,Farmi moc držím palce a posílám hodně síly ať to vše zvládneš!!!
21. pro 2009 ve 13:24  • Odpověz
Venusko, volám, a píšu maily ale houby platný... Si tam dělaj stejně co chtěj, max mi řekne že to přednostně!!! předala k nějakýmu schválení nebo ke kontrole, jenže už mi to takhle schvaluje měsíc...
21. pro 2009 ve 13:25  • Odpověz
Tercie...ano už mám nachystáno....ale dalo to záhul, to ti povím.
Tomu věřím, že ti to ty pipky z čccz kazí...jen nechápu co jim tak dlouho trvá. To by nesměli vyhuovat a pít kafe jedno za druhým, nány pitomý :rolling_eyes:

Farmi, taky přeji všechno dobré při kontrole. Já jdu 23.12, tak jsem zvědavá, co mám řeknou :slight_smile:
21. pro 2009 ve 13:27  • Odpověz
Venusko teď mi došlo, že máš stejný termín jako moje švagrová před dvěma lety :slight_smile:
21. pro 2009 ve 13:29  • Odpověz
Venus tak aspoň máš přípravy a teď už jen budeš odpočívat a čekat na příchod Ježíška a Natálky :slight_smile: to je fajn!!
21. pro 2009 ve 13:31  • Odpověz
Holky musím končit, mažu do kostela na zkoušku, ozvu se pak, papáááá :slight_smile:
21. pro 2009 ve 13:32  • Odpověz
ahojky
ta mám po kontrole jsem v pořádku :dizzy_face: :dizzy_face: napsal mi HA :grinning: :grinning: a ptal se na co :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dnešní noc super budí se mi po 4-5 hod :slight_smile:

jo a mám dárečky :dizzy_face: :dizzy_face: už i pro manžela v tescu bylo praky lidí :angry: :angry:

jo a malé jsem koupila dvoje rozkošný šatičky v tescu měli slevy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ted dočtu
21. pro 2009 ve 13:50  • Odpověz
vendul nevím já maliník nestihla :grinning: :grinning: už máš stromek v albu :fearful: :fearful:

tercíku ta socka mě mrzí :frowning2: :frowning2: to jsou idioti fakt :angry: :angry: vůbec si neuvědomují že ty peníze jsou potřeba :rolling_eyes: :rolling_eyes:

sarlot :grinning: :grinning: v dřezu :grinning: já bych ho živého nemohla přinést :sweat_smile: :pensive: bylo by mi ho líto :zipper_mouth:

kdepak je kopinka :astonished: :astonished: a ostatní :astonished: :astonished:
21. pro 2009 ve 13:53  • Odpověz
Hoooolky... ale já si ho nechala zabít a vykuchat:slight_smile:)) a on se právě mrskal v dřezu bez hlavy :astonished: jak jsem na něj pustila vodu, tak skákal 30cm nahoru :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. pro 2009 ve 14:01  • Odpověz
Sarlot, ucejtil vodu a chtěl zpátky do rybníku :grinning:
21. pro 2009 ve 14:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.