• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
A teď by byla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: když je z toho Sofinka :grinning:
21. pro 2009 ve 21:39  • Odpověz
Holky díky! Posílám každé z vás kousek toho mého dnešního štěstíčka pod stromeček! :slight_smile:

Já vlastně ani nevím, kdy jsme si na mimíska zadělali, už je to nějaký ten měsíc. :grinning: :grinning: :grinning:

Jo jinak začínám zase špinit (mám termín MS), no jestli zase ještě přijde mrcha, tak už mě vodvezou, ale dr. to nevyloučil. Já se jí nezbavím ani v těhu. :grinning:
21. pro 2009 ve 21:41  • Odpověz
Mirax..děkuji za pochvalu stromečku :slight_smile:
Jarusenko...neboj MS či špinění brzy odezní :slight_smile:
21. pro 2009 ve 21:42  • Odpověz
jarus, chlapi jsou hrozné drbny :grinning:
zrovna jsem vyhrála lehátko na Aukru :grinning:
21. pro 2009 ve 21:45  • Odpověz
Aronku hoď sem na něj odkaz, ať se můžem podívat.

Venus dobrou!
21. pro 2009 ve 21:46  • Odpověz
jarus, je v albu :grinning:
21. pro 2009 ve 21:48  • Odpověz
jarus děkujeme :slight_smile: já své štěstíčko mám v náručí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: také jsem mega štastná od porodu :dizzy_face: :dizzy_face:

dnes je nám 7t :dizzy_face: :dizzy_face:

vendul dobrou noc :dizzy_face:
21. pro 2009 ve 21:48  • Odpověz
Já jsem mimoň. :grinning: Moc hezký, kolik stálo?
21. pro 2009 ve 21:49  • Odpověz
ar gratulace k hezkému lehátku :sunglasses:
21. pro 2009 ve 21:49  • Odpověz
jarus i s dopravou vyjde na 890. Ještě v záruce v originál krabici :grinning:
21. pro 2009 ve 21:51  • Odpověz
Tak to je paráda! Asi se tam budu muset taky začít rozkoukávat. :slight_smile:

Murynko, Sofinka je kouzelná, moc gratuluji k takovému štěstí!
21. pro 2009 ve 21:54  • Odpověz
Holky, tak přítel je doma, tak pa a dobrou noc. :slight_smile:
21. pro 2009 ve 21:56  • Odpověz
jarus také se dočkáš ani se nenaděješ a s čím jsi tenkrát potřebovala poradit že jsi nakoukla sem :fearful:
21. pro 2009 ve 21:56  • Odpověz
neříkej mu to vánoce jsou za chvíli :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. pro 2009 ve 21:57  • Odpověz
Mury, ještě rychle, no mě se nějak podezřele zvětšilo břicho, tak jsem řešila jestli můžu být těhu. :grinning: :grinning: :grinning: Viz fotka v albu, pak jsem si v pondělí koupila testík. :slight_smile: A už jsem pryč. :slight_smile:
21. pro 2009 ve 21:58  • Odpověz
autor
Jarus obrovská gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
To je opravdu nádherná zprávička :dizzy_face:

Já už chci taky :grinning: :grinning: :grinning:
21. pro 2009 ve 22:04  • Odpověz
autor
Stromek už mám hotový :grinning: zítra totiž jdeme na túru,ve středu jdeme koupit naky dárky,na štědrý den jezdíme do Ústi do Zoo a 25 jdeme ke tchýni.
21. pro 2009 ve 22:06  • Odpověz
autor
a už budu mít trošku čas udělám si zas albíčko.Mám naké nové bodýčka :grinning: tak vám je ukáži :slight_smile:
Jinak u nás všecko v pohodě,vypadá to,že krize je zažehnána :slight_smile:
21. pro 2009 ve 22:08  • Odpověz
kopi, takže najíždíte do dalšího kola snažení?
21. pro 2009 ve 22:13  • Odpověz
autor
Aronku ano :slight_smile:
ted to bude 4 kolo :slight_smile: Psala jsem minule dotaz na porodnici a doktor mi odpověděl,že by to byl zázrak otěhotnět po 3 měsících :sweat_smile: a že spermie dozrávají po 3dnech,tak mi poradil milovat se mimo plodné dny jen jako zábava a v plodných dnech několikrát denně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a přítelák se taky snaží normálně včera nic nebylo a dneska jsem ho musela donutit :slight_smile:
Měla jsem zase pochybnosti kvůli tomu duphastonu :sweat_smile: :pensive: ale už jsem se rozhodla,nechám to dávkování stejně.Nejsem doktor abych to takhle měnila,ještě bych si s tím zbytečně ublížila a když to nepůjde třeba ještě dva měsíce,pak se objednám k dr na konzultaci.
21. pro 2009 ve 22:18  • Odpověz
autor
myslím,že mi budeme zdraví,snad po všech stránkách.Když kolem nás všichni mají děti.takže aspon v tomhle jsem v klídku :wink:
21. pro 2009 ve 22:19  • Odpověz
leni jsem moc ráda že už je u vás vše o.k :dizzy_face: :dizzy_face:

těším se až bude hezky se srazíme a půjdeme třeba do Zoo :dizzy_face:
21. pro 2009 ve 22:23  • Odpověz
dobrou noc holčiny :dizzy_face:
21. pro 2009 ve 22:29  • Odpověz
autor
Markét zrovna jsem nad tím přemýšlela,že se sejdeme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. pro 2009 ve 22:31  • Odpověz
autor
jdu taky spát,at jsem zítra svěží na tůru :grinning:
21. pro 2009 ve 22:32  • Odpověz
Krásný večer, holky :slight_smile:

Tak jsem nakoukla, že vás aspoň dočtu, než půjdu do hajan, ale musím ještě moooc pogratulovat Jarusence. To je opravdu úžasná zprávička a ten nejkrásnější dárek pod stromeček...............a taky povzbuzení pro všechny naše snažilky.............zázraky se dějí a na každou určitě taky čeká :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. pro 2009 v 00:07  • Odpověz
Ahoj holky, moc gratuluju Jarusence! To jsou mi teda věci, 2 ms v těhu! To bych taky chtěla, aspoň bych měla první trimestr v nevědomosti za sebou. :wink:
22. pro 2009 v 08:20  • Odpověz
ahoj holky,,moc gratuluji nove tehulce,je to krasny darek k Vanocum.......................
Ja minule nasla // na Stedry den,to byl ten nejkrasnejsi darek , co jsem kdy dostala
22. pro 2009 v 09:06  • Odpověz
nikde nikdo??
22. pro 2009 v 09:07  • Odpověz
Ahoj cajori, já tu jsem! Jak se vede? Co přítel? Už je klid? :wink:
22. pro 2009 v 09:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.