• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zjistily jste podle prstýnku v těhotenství, co čekáte?

29. ledna 2014 
Zdravím holky,zjistil Vám někdo podle prstýnku v těhotenství co čekáte a ono se vám to opravdu narodilo?
Mne to jeden znamy rekl kdysi davno a to sem mela uz chlapecka ve 3 letech, tak sem mu rekla at mi zjistí dle prstynku - co budu mit jako
druhe no a treti kdyby nahodou,rekl mi ze v r.2001 budu mit kluka a v r. 2008 holcicku,vse bylo neplanovane a po nejake dobe si uvedomila
ze mi to tak ten znamy i potvrdil,driv nez ultrazvuk,holku jsem chtela a doktor mi pak rekl ze to holcicka bude ,takze vse vyslo,tak jak se vyplnilo
dle prstynku,ted cekam ctvrte ditko a nevim,podle prstynku vychazi opet holcicka tak uvidime,jsem teprve 6tt na zacatku těhu,mnej te se a pište :slight_smile:)
29. led 2014 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
že tomu někdo vůbec věří :grinning: od moji kamarádky maminka s tím pořád otravovala a své vlastní dceři tvrdila, že se ji prstýnek netočí a že nikdy mít děti nebude.... to bylo asi měsíc před tím než neplánovaně otěhotněla a v květnu porodí chlapečka :grinning:
29. led 2014 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
mě vyšlo že budu mít 3 kluky.. už mám doma 2 a doufám že teda třetí nebude :D :D
29. led 2014 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já sice nezkoušela prstýnek, ale byla jsem na masáži na reiky a podle toho bych prej měla mít holku, ale je tem kluk :wink: je to jen o "náhodě" :grinning:
29. led 2014 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenus202 ale zase mě předpověděla holčičku ( byla jsem už těhu, ale ještě jsme nevěděli, co to bude) a taky, že budu mít jen to jedno dítko... a je fakt, že já už další nechci, už od mala jsem chtěla jen jedno, tak uvidíme :grinning: jak se vyplní i tohle a už mě nikdy nikdo nepřemluví na další dítě, tak tomu možná i věřit začnu hihih :grinning:
29. led 2014 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Mě s tím pořád otravovala tchýně, tak jsem se nakonec dala ukecat. Vyšlo mi, že budu mít tři děti - holčičku a dva kluky :slight_smile: Zatím mi to vyšlo, jen teda s tím třetím, nevím, jak to bude, ale já plánovala jen dvě děti. Tak uvidíme, jestli k nám někdy v budoucnu nepřibude další :slight_smile:
29. led 2014 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ano vysla me holcicka a byla to holcicka. Jen mela downuv syndrom, takze porod v 16tt
29. led 2014 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj mě to zkoušeli s jehlou a vyšlo mi dvě holky a kluk.....holčičku už máme a teď prý pravděpodobně čekáme kluka,tak nevím kam se nám ta prostřední holčička zatoulala :slight_smile:...
29. led 2014 ve 21:21  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Můžete někdo, prosím, napsat, jak se to přesně má aplikovat :slight_smile: . Jde to zjistit i na předchozí těhu? Díky.
29. led 2014 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tchynka se tomu trošku věnuje, v době kdy ještě netušila, že jsem těhu mi volala a že prý nás bude u vánočního stolu 6 (normálně 4 dospělí a jedno dítě + ?), no měla jsem co dělat abych se nepodřekla :slight_smile:. Pak mi volala, že to těhu bude holka, její soused to taky někde vyvěštil.. No a zatím mi dr. hlásí holčičku :sunglasses:

a z jiného soudku - se spolužačkami na střední jsme zkoušely prstýnek na niti - jedné vyšlo, že nebude mít žádné dítě - dost jí to tehdy vzalo - má dnes dospělou dceru :slight_smile:

Takže je někdy lepší tyhle věci brát s rezervou... :slight_smile:
29. led 2014 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek