Změna intenzity pohybů. Stalo se vám to?

Ahojky děvčata,

jen jsem se chtěla zeptat, zda se vám nestalo, že jste někdy celý týden cítili pohyby méně. Jsem teď v 25tt a už celý týden se mimčo nějak málo hýbe a když, tak spíše směrem dolů. Předtím kopalo i hezky dopředu, že už byly vidět na bříšku bouličky. Máme ho z IVF a jsme za něj šťastni, protože jsme si docela počkali, tak bychom neradi něco zanedbali. Budu moc ráda za jakoukoliv radu. Díky pa
ygreen
20. srp 2010
@evcaarta neboj, mimčo se moho otočit, takže kope směrem k páteři, nebo se už přetočilo hlavičkou dolů. A je úplně normální, že třeba dva dny necítíš skoro nic a pak den kope jak zblázněné. Jasně že jsou případy kdy mimi přestalo kopat se špatným koncem, ale na to nesmíš myslet, však proč zrovna u tebe by měl být problém;o)
evcaartaautor
20. srp 2010
Díky za uklidnění. Mě je to právě divné, protože se tam takhle mimčo vrtí už přes týden a předtím kopalo někdy doleji a někdy do břicha, bylo to krásně cítit, ale teď je to jen takové vrtění a ještě méně častěji než dříve. My jsme o něj už málem přišli v 9tt, tak se pořád uklidňuji, že když už jsme ve 25tt, tak už to snad klapne, ale je to naše první, tak se bojím, abychom jen něco nezanedbali. Když už přežilo i odběr plodové vody, tak jsem si říkala, že by snad mělo být vše v pořádku, ale člověk si nikdy nemůže být jistý. Moc děkuji ygreen a ty koukám už máš malého cipíska 🙂
ankava
23. srp 2010
@evcaarta já to mám s pohyby úplně podobně (stejně jako ty jsem po IVF, plodovce a taky pořád ve strachu, jestli se ještě nemůže nic stát), někdy malou cítím fakt intenzivně a některý den je to strašně malounko nebo skoro vůbec a to jsem pak vystresovaná, co se děje.
Ve čtvrtek jsem se ptala doktora, jak to vlastně má být a on mi potvrdil, že záleží, jak je zrovna otočená. Okolo toho 25. týdne má mimino ještě pořád hodně místa,takže se celé otáčí a proto taky kope nebo nekope různě.
Přeju ti krásný těhulení a hlavně klid a snad to dotáhneme do konce 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli