Vaše zkušenosti s Blendea SUPERGREENS

Vítejte ve fóru Modrého koníka, kde naleznete 10 recenzí maminek, které mohly měsíc testovat Blendea SUPERGREENS. Je to směs zeleného ječmene, mladé pšenice, chlorelly a spiruliny. Tyto superpotraviny detoxikují organismus, zlepšují trávení, posilují imunitu, zabraňují překyselení a omezují pocit únavy.

Jen jedna lžička denně zajistí vašemu tělu přísun důležitých látek pro pevné zdraví. Všechny suroviny jsou navíc 100% v BIO kvalitě, bez lepku, bez laktózy, bez cukru a vhodné pro vegany.

Zelené superpotraviny pro výrobu pochází z panenské přírody Nového Zélandu a Taiwanu, kde jsou pěstovány pod přímým sluncem bez užívání jakýchkoliv chemických přípravků.

Byl to velice zajímavý test, pokud vás inspiroval k zdravějšímu životu, můžete Blendea SUPERGREENS vyzkoušet i vy: https://www.blendea.cz/

Testování Supergreens od Blendea

Přesně před měsícem přišel balíček k testování a já se s vámi podělím o své poznatky a zkušenosti.


 Jdeme si nejdříve připomenout, co by měla tato směs umět při pravidelném užívání a co, že to vlastně je 🙂 Blendea Supergreens je 100% organická směs ječmene, pšenice, spiruliny a chlorelly. 


Jaké zdravotní benefity vám spirulina a chlorela přináší?

  • posilují imunitní systém
  • stimulují samočisticí procesy a podporují detoxikaci
  • urychlují metabolismus a působí proti nadměrnému ukládání tuku
  • podporují regeneraci buněk
  • zlepšují trávení a zvyšují počet zdraví prospěšných bakterií ve střevech
  • bojují proti překyselení organismu
  • tlumí záněty, zlepšují stav žaludečních vředů a podporují jejich hojení
  • snižují hladinu cholesterolu v krvi, čímž čistí cévy
  • pomáhají při dýchacích potížích
  • uklidňují a zmírňují stres
  • zkvalitňují spánek


Co dokáží zelený ječmen a mladá pšenice?

  • chrání před civilizačními chorobami a snižují počet volných radikálů
  • zvyšují obranyschopnost organismu
  • podílí se na detoxikaci těla
  • pozitivně ovlivňují proces trávení
  • regenerují buňky a zpomalují proces stárnutí
  • čistí cévní stěny a udržují srdce v kondici
  • optimalizují hladinu krevního cukru
  • pomáhají udržovat zásadité pH
  • omezují pocit únavy a zlepšují usínání

Předem musím říci, že už jsem měla zkušenost s mladou pšenicí ve formě prášku, kterou jsem si míchala každé ráno a žádné moc velké účinky se nedostavily. Upnula jsem se tedy na Blendeu, přihlásila se do testování zde, kde mě vybrali.


 Jakou má směs chuť?

Je to prostě namletá tráva 🙂 Chuť mi nijak nevadí, sama jsem v dětství žvýkala stébla, kdo ne? Barva je zelená, sice to někomu v pokrmu může vadit, ale zvyknete si.


 Měla a má směs na mě nějaký účinek z výše uvedených?

Určitě je potřeba užívat jí dlouhodobě. U článku, kde se maminky mohly přihlásit k testování jsem viděla příspěvky typu "Jsem už z toho malého unavená, ráda bych testovala směs, zda mi pomůže." Je potřeba si uvědomit, že vše souvisí se vším, to samé Blendea a životní styl. Nevěřím tomu, že pomůže někomu, kdo se nezdravě stravuje a myslí si, že lžička denně mu pomůže den přežít. Já sama jsem už skoro před rokem kompletně překopala jídelníček, nejím pečivo, jím hodně luštěnin, vážím si porce, upravuju bílkoviny, pravidelně snídám i svačím, omezila jsem sladké, maso jsem nahradila hodně tofu a sojou, i když ryby, kuřecí a krůtí snesu. Občas hřeším raw sladkostmi, ale 2x týdně cvičím v posilovně a můžu říci, že jsem teď spokojená, hlavně psychicky. 


Blendea se stala součástí mého jídelníčku každý den, poctivě jsem testovala a výsledek je:

- zlepšení trávení o 100% - mé chození na wc po 4 dnech se proklubalo k pravidelné        návštěvě každý den 🙂

- redukce váhy o 1,5kg, i když mi váha do začátku testování nešla dolů přes 4 měsíce

(nejspíše to má na svědomí pravidelné vyprazdňování)

- přestala jsem se cítit nafouknutá 

- přestala mě pálit žáha

- možná i díky Blendee jsem překlenula pocit únavy po nočních směnách, kdy jsem se nemohla vyspat, protože jsem musela hlídat dceru.

- stala se součástí mých snídaní


Děkuji za možnost testování a doporučuji!

Verča


#test_blendea

Testování Supergreens od Blendea

Přesně před měsícem přišel balíček k testování a já se s vámi podělím o své poznatky a zkušenosti.


 Jdeme si nejdříve připomenout, co by měla tato směs umět při pravidelném užívání a co, že to vlastně je 🙂 Blendea Supergreens je 100% organická směs ječmene, pšenice, spiruliny a chlorelly. 


Jaké zdravotní benefity vám spirulina a chlorela přináší?

  • posilují imunitní systém
  • stimulují samočisticí procesy a podporují detoxikaci
  • urychlují metabolismus a působí proti nadměrnému ukládání tuku
  • podporují regeneraci buněk
  • zlepšují trávení a zvyšují počet zdraví prospěšných bakterií ve střevech
  • bojují proti překyselení organismu
  • tlumí záněty, zlepšují stav žaludečních vředů a podporují jejich hojení
  • snižují hladinu cholesterolu v krvi, čímž čistí cévy
  • pomáhají při dýchacích potížích
  • uklidňují a zmírňují stres
  • zkvalitňují spánek


Co dokáží zelený ječmen a mladá pšenice?

  • chrání před civilizačními chorobami a snižují počet volných radikálů
  • zvyšují obranyschopnost organismu
  • podílí se na detoxikaci těla
  • pozitivně ovlivňují proces trávení
  • regenerují buňky a zpomalují proces stárnutí
  • čistí cévní stěny a udržují srdce v kondici
  • optimalizují hladinu krevního cukru
  • pomáhají udržovat zásadité pH
  • omezují pocit únavy a zlepšují usínání

Předem musím říci, že už jsem měla zkušenost s mladou pšenicí ve formě prášku, kterou jsem si míchala každé ráno a žádné moc velké účinky se nedostavily. Upnula jsem se tedy na Blendeu, přihlásila se do testování zde, kde mě vybrali.


 Jakou má směs chuť?

Je to prostě namletá tráva 🙂 Chuť mi nijak nevadí, sama jsem v dětství žvýkala stébla, kdo ne? Barva je zelená, sice to někomu v pokrmu může vadit, ale zvyknete si.


 Měla a má směs na mě nějaký účinek z výše uvedených?

Určitě je potřeba užívat jí dlouhodobě. U článku, kde se maminky mohly přihlásit k testování jsem viděla příspěvky typu "Jsem už z toho malého unavená, ráda bych testovala směs, zda mi pomůže." Je potřeba si uvědomit, že vše souvisí se vším, to samé Blendea a životní styl. Nevěřím tomu, že pomůže někomu, kdo se nezdravě stravuje a myslí si, že lžička denně mu pomůže den přežít. Já sama jsem už skoro před rokem kompletně překopala jídelníček, nejím pečivo, jím hodně luštěnin, vážím si porce, upravuju bílkoviny, pravidelně snídám i svačím, omezila jsem sladké, maso jsem nahradila hodně tofu a sojou, i když ryby, kuřecí a krůtí snesu. Občas hřeším raw sladkostmi, ale 2x týdně cvičím v posilovně a můžu říci, že jsem teď spokojená, hlavně psychicky. 


Blendea se stala součástí mého jídelníčku každý den, poctivě jsem testovala a výsledek je:

- zlepšení trávení o 100% - mé chození na wc po 4 dnech se proklubalo k pravidelné        návštěvě každý den 🙂

- redukce váhy o 1,5kg, i když mi váha do začátku testování nešla dolů přes 4 měsíce

(nejspíše to má na svědomí pravidelné vyprazdňování)

- přestala jsem se cítit nafouknutá 

- přestala mě pálit žáha

- možná i díky Blendee jsem překlenula pocit únavy po nočních směnách, kdy jsem se nemohla vyspat, protože jsem musela hlídat dceru.

- stala se součástí mých snídaní


Děkuji za možnost testování a doporučuji!

Verča


#test_blendea

Recenze BLENDEA SUPERGREENS

Co je to Blendea SUPERGREENS?
Je to jedinečná kombinace BIO zelených superpotravin v jednom produktu. Blendea SUPERGREENS je směsí zeleného ječmene, mladé pšenice, chlorelly a spiruliny.

Proč ji užívat?
Tyto superpotraviny detoxikují organismus, zlepšují trávení, posilují imunitu, zabraňují překyselení a omezují pocit únavy.

Kdo jsem já?
Šestadvacetiletá maminka dvouleťáka, která se necítí dobře ve svém těle. Trpím zažívajícími problémi, únavou, nespavostí. Snažím se žít zdravím životním stylem, hlavně kvůli synovi alergii. Ráda o sobě říkám, že jsem poloviční vegan - jím maso, ale jinak dodržujeme veganský způsob života, ano, občas hřešíme, ale je to cca jednou do měsíce. Jsem hodně aktivní, mám hodně koníčků, miluji pohyb - neumím se nudit.
                             (Na Lipně pod stanem, zde jsem ocenila malé balení)


A teď k samotnému testování..

Při rozbalení balíčku na mě vykoukla dózička s přípravkem, shaker a odměrka.
Po měsíci testování pořád zbývá v dózičce měnší půlka. Ze začátku je doporučené dávkování jedna lžička, později dvě. Takže až bych najela na dvě lžičky, tak by byla jedna dózička na jeden měsíc. Poměr vs. cena je v tomto případě víc jak přijatelná.

Doporučené užívání je ráno nalačno. To mi první týden dělalo problém, ale jde pouze a jen o návyk. Prvně jsem zkoušela shaknout s džusem nebo vymačkanou šťávou z ovoce, ale pořád mi tam vadila pachuť prášku, která mě škrábala v krku. Potom jsem zvolila raději užívání ve formě smoothie a to pro mě byla nejlepší forma užívání. Pachuť prášku zmizela a ji ovoce částečně přerazila "pachuť" zelených rostlinek.

Samostatná Blendea chutná podivně. Nevím k čemu bych to přirovnala, ale myslím si, že by stejně chutnalo rozmixované zelené obilí. A i vůně mi připomíná vůni z věží sila a siláží.

Než se dostanu ke shrnutí, tak bych chtěla upozornit, že samotná Blendea SUPERGREENS nestačí k tomu, aby jste se cítili fit a vitální, aby vám pomohla a nebo aby působila jak má. Tělo potřebuje především kvalitní výživu. Proto to vede k zamyšlení, jestli ji má cenu užívat nebo ne, na to si ale musíte odpovědět samy. Pokud holdujete alkoholu nebo cigaretám, tak rovnou říkám, že to smysl nemá. Já jsem přestala pít kávu, bylo mi po ní zle, ale neuměla jsem se od ní odpoutat, řekla jsem si ale že musím a jsem měsíc bez ní a je mi po ránu fajn.
              (naše obědy/večeře - bez mléka, bez vejce, bez sóji - většinou bez lepku)


Co výrobek sliboval a jak to dopadlo

  • posilují imunitní systém - ano, synovci a všichni kolem nás měli angínu, mě se vyhnula
  • stimulují samočisticí procesy a podporují detoxikaci - ano i ne - tady si myslím, že by to chtělo delší čas. Trpěla jsem zácpou/průjmy - průjmy jsou pryč, zácpa občas přetrvává
  • urychlují metabolismus a působí proti nadměrnému ukládání tuku - nelze posoudit, mám rychlý metabolismus, je pravda že jsem zhubla kilo, ale já to tak občas mám, tady bych spíš potřebovala kila do plusu a ne ubírat
  • podporují regeneraci buněk - za mě ano, za okolí ano
  • zlepšují trávení a zvyšují počet zdraví prospěšných bakterií ve střevech - ano, i když opět by to chtělo delší užívání
  • bojují proti překyselení organismu - nevím jak zhodnotit, ale cítím se celkem fajn
  • tlumí záněty, zlepšují stav žaludečních vředů a podporují jejich hojení - ne, ale tady bych řekla, že to chce opravdu dlouhodobé užívání a že opravdu měsíc nestačí, uvidíme jak to půjde dál
  • snižují hladinu cholesterolu v krvi, čímž čistí cévy - nemůžu posoudit, ten mám v pořádku
  • pomáhají při dýchacích potížích - částečně, jedna plíce mi funguje jen na 60% a v létě při alergických obtížích ještě míň, tento měsíc jsem neměla žádný záchvat
  • uklidňují a zmírňují stres - ano, za to jsem jim vděčná, jsem více klidná až mě to překvapuje, ale zároveň jsem více plačtivá. Stres bohužel mi nezmírnil, ale za to Blendea nemůže, to se trefila jen do blbého období.
  • zkvalitňují spánek - částečně, spím líp, ale není to pořád ono
  • chrání před civilizačními chorobami a snižují počet volných radikálů - nemůžu posoudit, bohužel první dny testování, jsem se dozvěděla špatnou zprávu, tak uvidím při užívání dál, jak si s tím třeba poradí
  • zvyšují obranyschopnost organismu - nemůžu posoudit, mám zvýšené NK buňky
  • podílí se na detoxikaci těla - buď mám tělo tak super vyčištěné, že neměli dál co čistit nebo to na mě nepůsobilo
  • pozitivně ovlivňují proces trávení - ano, viz předchozí bod
  • regenerují buňky a zpomalují proces stárnutí - ano, viz předchozí bod
  • čistí cévní stěny a udržují srdce v kondici - nemůžu posoudit
  • optimalizují hladinu krevního cukru - asi bych řekla ano, krevní testy vyšli v pořádku (ale toi před tím)
  • pomáhají udržovat zásadité pH - nemůžu posoudit
  • omezují pocit únavy a zlepšují usínání - zatím to na mě ňák nepůsobí, chce to asi dlouhodobější užívání


Shrnutí


Po měsíci užívání, se cítím víc v klidu. Mám ze sebe lepší pocit. Jsem ráda, že se srovnává zažívání. Po měsíci užívání, ale těžko soudit, podle mě je to krátká doba, aby to začalo působit naplno. Pokračuji v užívání dál a za čas uvidím, jestli se zlepšila taky psychika a únava. A regenerace buněk? Posuďte samy.                                                    (před měsícem - před týdnem)


#test_blendea

Moje zkušenost s Blendea SUPERGREENS



Posilování imunity, doplňování živin kvůli nesprávnému stravování, urychlení přirozené očisty organismu, zlepšení vitality. To je to, co mě lákalo na testování Blendea Supergreens a to je to, proč jsem se do testování přihlásila. 


Na Blendea Supergreens mě nejvíce zaujalo, že se skládá rovnou ze čtyř zelených super potravin, a tak člověk dostane to nejlepší ze spiruliny, chlorelly, zeleného ječmene a mladé pšenice v jednom a nemusí tak složitě zkoumat a vybírat, jaká zelená super potravina je nejlepší. 


Směs se podle výrobce zalévá se vodou nebo přidává do smoothie. Doporučená dávka je 1 až 2 čajové lžičky denně, ideálně ráno nalačno. Více informací o výrobku naleznete na https://www.blendea.cz 🙂 


A teď už k mojí recenzi. Výběr do testování mě velmi mile překvapil a na testování jsem se hodně těšila. Nemohla jsem se dočkat, jak bude na mě Blendea působit. Doufala jsem totiž, že postupně pitím Blendey dosáhnu onoho nakopávacího efektu a zbavím se tak své závislosti na ranní kávě, kterou už budu jen nahrazovat Blendeou. 


Konzumaci jsem zařadila ráno nebo dopoledne tak, jak radil výrobce, a během čtyř týdnů jsem svůj nápoj nevynechala. Stal se součástí mého každodenního rituálu a mou náplastí za občasný prohřešek proti zdravému životnímu stylu 🙂 


Co mi na supersměsi pořád trochu vadí je chuť. Ta mě prostě neoslnila. Samotnou směs rozmíchanou ve vodě piju pouze v případě nejvyšší nouze. Po zamíchání do chuťově výraznějšího smoothie už je to lepší. Nejvíc se mi pro maskování osvědčila buď hodně sladká směs banánu a jahody, nebo kyselé citrusové mixy. Ve smoothie pak ale zase mé estetické já bojuje s tím, že po přidání do smoothie směs zhnědne 🙂  Nicméně i přes to, že mi chuť směsi zrovna nesedla, zvládám ji konzumovat každý den a věřím, že za ty pozitivní účinky to stojí. 



A jaké konkrétní vidím na konzumaci Blendea Supergreens přínosy? 


Zlepšení zažívání. Musím říct, že již po pár dnech užívání funguje mé zažívání naprosto perfektně a jsem přesvědčena, že je to opravdu čistě fungováním směsi. 


Zlepšení pleti. Od dob dospívání bohužel trpím na akné a má pleť má hodně nedokonalostí i teď po dvou dětech ☹ Včera,  když jsem přemýšlela nad účinky Blendey na mé zdraví, uvědomila jsem si, že mám vlastně úplně dobrou pleť a že mě už delší dobu pupínky netrápí. Může to být shoda okolností, ale já věřím že není. A velmi mile mě to překvapilo.


Zlepšení morálky při dodržování zdravého životního stylu. Musím říct, že to, že si denně dávám superzdravý koktejl mělo vliv na celkové dodržování zdravého jídelníčku. Směs jsem přidávala nejčastěji do dopoledního nebo ranního smoothie, které  dodalo mému tělu i další vitamíny a vlákninu. Navíc mě konzumace zeleného smoothie skvěle zasytila a neměla jsem pak chutě na sladké, s čímž dost bojuji. A když už jsem měla ráno a dopoledne tak skvělý start, odpoledne už se mi pak chtělo jíst také zdravěji. 

Přívaly energie se však úplně nedostavily a tak ranní káva z mého stolu nezmizela, alespoň ne napořád. Někdy se cítím dobře, někdy jak vymačkaný citron. Stále jako na houpačce, užívání Blendea Supergreens na tohle efekt žádný nemělo. Nutno podotknout, že ale celkově mám velmi náročný program, kdy na mateřské podnikám, snažím se volných chvílích cvičit a po nocích šiju 🙂 


Abych to shrnula, celkově hodnotím užívání Blendea Supergreens velmi pozitivně. Rozhodně to pro mě byla zajímavá zkušenost a v užívání budu pokračovat, zejména kvůli zlepšení zažívání a pleti. Věřím, že časem se připojí i další pozitivní účinky. 


Děkuji moc za příležitost k testování.  


#test_blendea

Nový restart "nazeleno"

Začátkem června se spustila kampaň BLENDEA SUPERGREEN  já se do ní zapojila s tímto textem: „Nemám 4roky štítnou žlázu, z hyperfce jsem se tedy dostala do hypofce, po porodu mladšího syna se zbláznily znovu hormony a já nabrala15 kg za 3 měsíce, pořád s nimi bojuji. Hormony se stále nepodařily dát dokupy.


Jsem unavená, kolikrát mám pocit, že jsem musela kopat tunely, jinak si to nedovedu představit. V noci špatně spím, s celkovým vyčerpáním se přihlásily zase ekzémy, které se mi většinou objeví v psychické nepohodě.


Poslední měsíce se mi rozjely migrény, které souvisí asi se vším. Svým synům závidím pravidelné návštěvy toalety :(


Ráda bych zelenou sílu otestovala, protože za chvilku tu jsou prázdniny a kdy jindy mít hodně síly a být čupr maminka pro děti než o letních prázdninách. Myslím, že i manžel by uvítal vitální manželku a ne jen ženu, která je pořád doslova hotová nebo s hadrou na hlavě a hlavně bych ocenila zlepšení svého stavu já, abych se zas ráno a následně celý den mohla usmívat.“


O pár dní později mi přišel email a hurááá, byla jsem vybrána do testování této zelené síly. Netrpělivě jsme doma se syny čekali na pošťáka a balíček. Nevím, proč si kluci mysleli, že to je pošta pro ně, asi proto, že 99% balíčků patří jim : )


Balíček dorazil a hned jako první mne zaujalo precizní a velmi hezké balení. V krabičce jsem našla samotný přípravek v kruhové dóze, odměrku, šejk a nezbytný info k Blendea. Potěšil mne také velmi milý dopis odeslaný z Modrého koníka.


Blendea se mnou byla na Plitvických jezerech, v Chorvatsku u Makarské, zajela se mnou i k jezeru do Rakouska a zastavila se také do Boskovic a Rožnova pod Radhoštěm. Prakticky 3/4doby mého testování jsem byla v poklusu, neustálé balení, vybalování, přípravy a pak samotné pobyty. S 2 akčními dětmi to nebylo nikdy o natáhnutí se na lenošku a čtení mé, již 2 roky rozečtené, knížky.


Po pár dnech jsem zpozorovala, že se mi upravilo zažívání, břicho je méně nafouklé a začínám chodít s nějakou pravidelností na wc.  18.7. jsem byla po hodně dloubé na endokrinologii, dostala jsem od paní dr. za uši, ale však to znáte, jednou bylo dítě nemocné, pak jsem zase onemocněla já, dotřetice dr. byla na semináři a z kontroly za 3 měsíce se stala kontrola za rok. Každopádně jsem čekala šílené hodnoty, přestala jsem kojit, naskočila do 2. prima práce, děti a jejich nároky rostly. No zkrátím to, hodnoty jsou strašné.  Dr. se mne ptala, jak jsem zvládala vůbec fungovat, svěřila jsem se jí,  že těžko, pořád bojuji s únavou, ale teď mám necelý měsíc BLENDEA a cítím nějaké změny. Ona se usmála a ze stolu vytáhla tu samou krabičku. Teď to zní jako „reklama ze života“, ale je to tak : )


Rozhodla jsem se zkusit 3 měsíční zkušební kúru. Objednala jsem si další 2 balení a pokračuji dále. I kdyby to se mnou už nic jiného neudělala, ustálila se mi velká potřeba a hlavně mne to donutilo snídat, alespoň koktejl, bílý jogurt, prostě něco.


Netuším, zda to je nevýhoda, spíše to jsou poznatky, které men zaujaly v tom méně příjemném smyslu.


- stále si zvykám na vůni prášku, voní mi jako jídlo pro rybičky a u méně aromatických jídel mi to stále vadí (např. jogurt)

- konzistence prášku je jemný prach, takový film, při neopatrné manipulaci se mi to nalepí na víčko a jak prudčeji víko otevřu, mám posypanou i linku

- ovlivnění barvy pokrmů



Naopak Blendea musím poděkovat za:


- upravení trávení a nadýmání

- lepší spánek, stačí mi nyní cca 10-15 min po lehnutí si přečíst knížku a spím jako miminko 🙂

- snídám !!!!! snažím se 🙂 Vždy, nejpozději do 30 min od vstávání, se snažím do sebe něco dostat

- mám ranní rituály, souvisí to se snídaní, prostě „musím“ si ráno něco vzít


A co že to ta BLENDEA SUPERGREENS je? Je to směs, která obsahuje:


  • Bio mladá pšenice 30%
  • Bio zelený ječmen 30%
  • Bio Spirulina 20%
  •  Bio Chlorella 15%
  •  + Bio máta 5%


Denně se užívá 1-2kávové lžičky (odměrka je součástí balení), které se rozmíchají v 200 ml tekutiny. Osobně mi nechutná směs jen v tekutině, volím proto koktejly, jogurt, spíše sladší formy. Mnoho užitečných informací je na webových stránkách www.blendea.cz.


Ráda bych ještě jednou poděkovala Modrému koníkovi, že tato báječná testování pro nás vymýšlí a zajišťuje přínosné podněty k testování. Poděkování také patří společnosti, která Blendeu dodává za to, že jsem měla možnost tento produkt otestovat.


Co dodat na závěr?


Asi každému je jasné, že pokud bude „prasit“ a pak si dá 1-2lžičky zeleného prášku, zázraky se dít nebudou. Toto testování beru jako svůj osobní restart k lepšímu životu, aby opravdu kluci i manžel měli doma čupr maminku a ženu a hlavně já se cítila báječně…


#test_blendea

Moje testování Blendea SUPERGREENS

Ne až když jsem se dozvěděla, že jsem mezi vybranými pro testování Blendei, ale hned potom, co jsem zadala komentář s přáním testovat, jsem si na internetu začala hledat informace o Blendei - o tom, co to vlastně přesně je, reference od těch, co už zkusili atd. V poslední době se s těmito superpotravinovými doplňky stravy na trhu doslova roztrhnul pytel. 


Blendela mě zaujala proto, že pohromadě tu jsou hned čtyři super potraviny v jednom.



Blendea SUPERGREENS dorazila hezky stylově zabalená. Krabička obsahovala průvodní dopis se základními informacemi o produktu, 90 gramové balení Blendei SUPERGREENS (na balení je přehledně popsáno dávkování a způsob použití), odměrku, nádobu na nápoj a kupon na 10% slevu na nákup Blendea SUPERGREENS. 



Pokud se o tomhle nápoji chcete dozvědět ještě víc, stačí si zadat www.blendea.cz, na stránkách je opravdu všechno velice pěkně popsané, vysvětlené.


Blendeu jsem většinou pila s vodou jako 200 ml nápoj. Na obalu je uvedno dát si 1-2 lžičky, já dávala jednu vrchovatou a v balení mi ještě asi necelá třetina prášku zbyla. Připravený nápoj vypadal doslova brčálově, ale chuť špatná není, neměla jsem problém ho vypít (první dny jsem si teda musela trochu zvykat). Jen musíte prášek v shaku dobře promíchat, občas se tvoří menší hrudky.



Co mě trošku štvalo bylo to, že trocha prášku se z krabičky vždycky vysypalo a nešlo dát zpět, šlo jen přikrýt plastovým víčkem.


A jaké na sobě po měsíci popíjení Blendey pozoruji?


Po týdnu jsem vůbec žádné změny nepozorovala, hřálo mě ale vědomí, že do sebe dostávám tuhle kvalitu, která tělu prospívá. Začátkem druhého týdne se mi začalo upravovat trávení, začala jsem pravidelněji, častěji chodit na WC. Po celou dobu testování jsem nezměnila způsob stravování atd., takže nečekám zázraky.


Ještě jednou děkuji za možnost testovat!


#test_blendea

Blendea, zelená energie

 



Jsem maminkou 3 kluků, je mi 33 let a náš život je akční,takže občas jsem večer měla pocit, že usnu dřív než děti a to jsem věděla, že na mě po jejich usnutí ještě čeká spousta povinností. Únava se začala projevovat i na mé pleti, začala jsem si připadat stará! A tak jsem se na testování a očekávání změny moc těšila.


Co je vlastně Blendea?


Blendea SUPERGREENS je směsí zeleného ječmene, mladé pšenice, chlorelly a spiruliny.

  • Bio mladá pšenice 30%
  • Bio zelený ječmen 30%
  • Bio Spirulina 20%
  •  Bio Chlorella 15%
  •  + Bio máta 5%

Tyto superpotraviny detoxikují organismus, zlepšují trávení, posilují imunitu, zabraňují překyselení a omezují pocit únavy. Zelené superpotraviny pro výrobu Blendea SUPERGREENS pochází z panenské přírody Nového Zélandu a Taiwanu, kde jsou pěstovány pod přímým sluncem bez užívání jakýchkoliv chemických přípravků.


Moje testování


Balíček dorazil. Uvnitř jsem našla dopis, plechovku a shaker. Nebylo na co čekat a hned jsem si připravila první dávku. No chuť mě tedy neohromila, ale nebylo to nic strašného, co by se nedalo vypít. Druhý den ráno, jsem si nápoj udělala místo kávy, a dělám to tak do dnes. Na chuť už jsem si zvykla, už mi to ani nepřijde a každé ráno, je Blendea to první, co jdu udělat.



Blendea se mnou odjela i na dovolenou, nevynechala jsem jedinný den a musím říct, že jsem spokojená. Možná je to jen můj pocit, ale cítím se skvěle!



Sem tam se doma odhodlám a zacvičím si, jindy mi stačí jen dlouhá procházka s dětmi, výlet, práce na zahrádce...


Pleť se mi zlepšila, večer se necítím jak mátoha, zhubla jsem 0,6 kg a to jsou velká pozitiva! Takže za mě mohu Blendeu jen doporučit, můj testovací měcíc mám za sebou, ale s Blendeou se neloučím a stává se mým novým doplnkem mého stravování, moc děkuji týmu MK, že mi dovolil testovat a pomohl mi při výběru 🙂


#test_blendea

Moje zelené testovaní Blendea SUPERGREENS

Ani není možné, že už je to měsíc co mi přišel krásný balíček plný hoblinek papíru ale hlavně s malou krabičkou zeleného prášku 😀  Co vlastně ta malá plechovka obsahuje:

  • Bio mladá pšenice 30%
  • Bio zelený ječmen 30%
  • Bio Spirulina 20%
  • Bio Chlorella 15%
  • + Bio máta 5%

Vše strašně zajímavé a ingredience, kdo by o nich už neslyšel, jenže možnost je všechny vyzkoušet a to, že najednou to jsem zatím neměla. 


Těšila jsem se na ten první pohárek jako malé dítě a byla jsem strašlivě překvapená jak dobré to je. Musím říct že za mě přidání těch 5% máty je hodně znát a nápoji to tak dává hodně osvěžující chuť. Prášek se krásně rozpouští a nedělá hrudky a není zapotřebí ani nijak vehementně míchat, jen já jako maniak všech lahviček na pití bych ocenila jinak řešené víčko na šejkru 😀 ale vzhledem k tomu že je pro objednávce Supergreens zdarma je to jen detail. Ano přiznávám že jsem poměrně zvyklá na kde co zeleného a třeba takový super zelený čaj Matcha má u mě doma své místo ale tohle je snad lepší 😀a tak dnes už patří i Supergreens k mé snídani. A nejen to vyzkoušela jsem zapojit  před během a nebo po běhu a vždy jsem se na něj moc těšila 😀

A co mi to krom chuti přineslo? Těsně před začátkem testování jsem onemocněla a užívala antibiotika a uvažovala jsem o koupi některých probiotik jenže pak mě napadlo že se bez nich obejdou a zkusím to jen s mým novým zelený kamarádem Blendea SUPERGREENS a musím říct, že se cítím dobře k žádným problémům, které jsem občas po dobrání léků měla nedošlo. 


Za mě je to moc příjemná možnost jak zlepšit zažívání a udělat něco pro svoje tělo.

A kdo přeci jen není nadšenec této chuti, dá se moc pěkně kombinovat do různých nápujů na ovocném základě. Mě ale nejvíce chutná jen tak do vody s malou kapokou citronu nebo limety.


Ještě jednou děkuji za možnost testování a všem milovníkům zeleného přeji hodně krásných zelených dní 🙂


#test_blendea



Recenze BLENDEA SUPERGREENS

1. Chuť směsi


Blendea supergreens má neutrální chuť s jemnou příchutí máty, lze vnímat také dochuť mořské řasy (chorelly). Její konzumaci hodnotím jako velmi příjemnou, ráno výborně doplní tekutiny a "nastartuje". Oceňuji shaker, který je spolu se směsí dodáván, a který zjednodušuje a zefektivnňuje rozmíchávání směsi. Když jsem jednoho dne ráno zjistila, že už mi BLENDEA došla, byla jsem nemile zklamaná, vlastně jsem se na ní každé ráno svým způsobem už těšila.



2. Účinky


Měla jsem k dispozici pouze jedno balení směsi. Toto množství osobně považuju za "statisticky nereprezentativní" vzorek. 4 týdny, po které vám balení vystačí, jsou zkrátka málo. Nicméně, zpozorovala jsem 2 pozitivní účinky - za prvé, výborně se mi upravilo trávení. Vyměšování na jedničku, žádné nadýmání. Za druhé, nebyla jsem nemocná. Ano, může to znít komicky, ale u mě je opravdu měsíc bez nemoci úspěch, zvlášť proto, že děti v té době trpěly streptokokovou angínu, a než jim byla nasazena medikace, snědla jsem několik jejich lízátek a asi 100x si s nimi prohodila zmrzlinu. Jak jsem však zmínila v úvodu, může jít o náhodu, a zítra ráno se můžu probudit s bolestí v krku - ne zákonitě proto, že by BLENDEA nefungovala, ale proto, že jsem ji neposkytla dost času, aby fungovat mohla začít.


Pokud jde o ostatní účinky, jako obnova sil (energie) - zde nemohu sloužit, jelikož jsem nějaký deficit energie neregistrovala ani předtím. Co se hubnutí týče, ani zde neposloužím, žiju nadmíru aktivním životem a jsem spíše v mínusu, než v plusu. 



3. Komu bych doporučila


Produkt bych doporučila lidem, kteří dbají o své zdraví, o svou kondici, snaží se žít fitness životním stylem a starají se o své tělo. Ty ostatní totiž 2 lžičky sypání denně stejně nespasí. 


#test_blendea

Blendea supergreens u nás doma

Možnost testovat směs zelených potravin nás velmi potěšila. Výchozí situace naší rodiny, jak jsem psala při přihlašování se do výběru zájemců o testování, byla pestrá 🙂 


Cituji: Máme se rádi a je nám fajn, ale z výrazu maminky je zřejmé,že je občas ze zajišťování servisu všem svým třem chlapákům trochu unavená, dobrý pozorovatel může zpozorovat i mírný tik v pravém oku (maminka je navíc učitelka! ). Ano, i tato maminka už někdy ze zoufalství přemýšlí nad nějakým superpráškem, který by jí pomohl udržet svižné tempo a už vůbec by nepohrdla kvalitnějším spánkem. U dětí lze pozorovat sklon k suché až ekzematické pokožce a maminka přemýšlí, jak jim s tím co nejšetrnější formou pomoci. A tatínek? Ten je v pohodě a kromě občas nafouklého břicha ho nic netrápí... Pomohlo by nám Supergreens naladit nás do harmonie?


A jak je to u nás po měsíci testování Blendea supergreens?
Vidíte ten rozdíl? 🙂 I když to vypadá, že nám ubylo vlasů a nejmladšímu synovi po několika měsících přibyla opět plína, tak první pohled je jen iluze 🙂 Ale vezměme to od začátku.

Samotné složení výrobku bylo to, co mě přimělo zapojit se do testování. Zelený ječmen, mladá pšenice, spirulina, chlorella, to vše samo o sobě hovoří o dobré kombinaci pro každého, nejen oslabeného člověka. Ještě větší radost mi udělal příběh vzniku tohoto zeleného nápoje, který byl stručně popsán v přiloženém dopise. Kromě toho, že chtěl autor vyrobit něco, co mu pomůže s únavou a se špatným trávením, tak chtěl i bio kvalitu surovin. Toto se mu podařilo navázáním spolupráce se zemědělci ve Slovinsku, kde všichni dodavatelé jsou zavázáni dodržováním opravdu přísných pravidel - zavlažováním neznečištěnou vodou, pěstováním na přímém slunečním světle a samozřejmě zákazem užívání hnojiv a pesticidů. To je fajn, že? Je tu někdo, kdo přemýšlí nejen o svém zdraví, ale i o zdraví přírody....

Když mi přišel balíček, překvapilo mě, jak je plechovka malá. Ale i odměrka je docela malá, takže ani po měsíci pravidelného užívání mnou a manželem nebyl prášek vypotřebován, ještě nám trochu zbylo 🙂 Příprava je i díky přilošenému shakeru jednoduchá a my jsme prášek ředili vždy vodou, protože chuť nám vyhovovala.

A jaký je tedy výsledek? Manžel byl spokojený, že ho nápoj ráno zasytil a tento pocit mu vydržel po velkou část dopoledne. Ač skeptický k barvě, tak si nápoj oblíbil. Zajímalo mě jeho trávení, protože s tím on má docela problém. Uvedl, že po měsíci užívání měl trochu problémy s vyprazdňováním, musel jít častěji denně. Nyní, když už výrobek neužívá se mu prý ustálilo na obvyklé 2 návštěvy wc denně.

U mě došlo určitě k zlepšení spánku, poctivě však přiznávám, že jsem pro řešení tohoto problému těsně před oznámením, že budu moci testovat zelený nápoj, začala dělat i něco jiného. Na ekzém na ruce (kvasinka) mi to nijak nepomohlo. Tik v oku zmizel a myslím si, že lze nápoj využít i jako vzpruhu a doplnění energie.

Shrnuto - myslím si, že Blendea supergreens je moc dobrý výrobek, ale pokud má člověk větší zdravotní potíže (manžel se zažíváním a já s ekzémem), tak samotný o sobě moc nepomůže. Já svůj ekzém řeším i jiným způsobem a manžel snad také jednou pochopí, že žádný zázračný prášek mu s trávením nepomůže, pokud nezmění své stravovací návyky.

#test_blendea