• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak dlouho po porodu jste krvácely?

18. ledna 2014 
Holky, mám dotaz...jak dlouho jste po porodu krvácely? A je to silnější krvácení než menzes nebo se to s tim dá srovnat? Děkuju
17. led 2014 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Po porodu, krvácení soudím podle sebe i známých maminek bývá první 4 dny velice silné, osobně jsem každý den musela dávat na jedno použití i tři poporodní vložky na sebe takže denně až 12 vložek určitě minimálně a dále potom krvácení bylo cca 3 týdny jiná maminka 5 týdnů to už je dle mého názoru různé a postupně krvácení slábne jako u MS.
17. led 2014 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Po prvním 2 měsíce a fakt hrozně silně, měla jsem trasy procházek podle záchodů, které byly čisté a bylo tam kde zaparkovat kočár. Po druhém cca 4 dny a pak nic.
17. led 2014 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já po celé šestinedělí...čím dále tím míň, ale na začátku to bylo celkem silné...u mne určitě horší než menses. ty jsem mívala velmi slabé..nyní (dostala jsem to poprvé až 7 měsíců po porodu, což mne vůbec nevadilo:slight_smile: je mám ale pěkně silné a u toho i bolesti (i když s těmi porodními se to nedá srovnat:slight_smile:, jen na to nejsem u menses zvyklá..
17. led 2014 v 19:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cele 6ti nedelí.Nejsilnejsí to bylo asi prvnich 5-6 dni,3 vložky na sebe a i tak jsem za chvili zase sla vymenit.Pak to zeslablo,a bylo to jako normalne mesicky,ktere cím dal tím mene ustupovali...
17. led 2014 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Po porodu cca. 5 týdnů. Ze začátku silné, ale postupně to sláblo.
18. led 2014 v 00:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek