• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Poporodní deprese, stavy smutku a pláče

23. června 2016 
Ahoj dobré ráno,
u nás teda noc nic moc, docela často buzení, ale rušíme se navzájem, časem taky musím zavést ten pokojíček. :wink:
Pavli tak snad se nestalo nic závažného, já teď ty nehody nějak nemůžu vydejchat. :frowning2: Hrozně závidím právě věřícím lidem, kteří si to dokížou všechno nějak zdůvodnit.
Já se bojím, že když někdo umře, tak prostě není, nikde. :cry:
3. pro 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zuzi, já to také nemám ráda. četla jsem, že žádný těžce zraněný,uf :pensive:
A ikyž věřím, tak srovnaná ze smutkem nejsem a neumím si to také zdůvodnit.....
3. pro 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ty noce se u Vás lepší? :confused:
3. pro 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Měli jsme teď pár lepších nocí, kdy se vzbudila jen 3x, ale možná to bylo tím, že půlku noci u ní nikdo neležel, jen tam MM chodil. ale dnes jsem tam s ní od začátku byla já a bylo to dost blbý, v půl 3 jsem si jí vzala do postele a furt lezla a padala... :confounded:
3. pro 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak my dnes dopo byly u kamarádky Jarušky, bylo to s dětma moc fajn, maminy poklábosily a děti se vyblbly, teď jsme zdlábly rizoto a už Simča spí :fearful: :fearful: asi ji ti dva kluci a jedno miminko utahaly :grinning: Zuzi určitě ten pokojík zkuste, Sárinka už je roční slečna, to zmákne v poho a vy si odfouknete jak Pája, zatím to snad všem pomohlo :wink: jinak ty nehody to je hrozný, radši na to ani nemyslet, Luky teď jezdí do práce taky denně autem, tak trnu strachy. No a za rok budem asi dojíždět denně všichni :unamused:
3. pro 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky!!!!¨

My si byly dopo pro balíček k Mikuláši, pohráli si v herně, pak obídek a už spíme hodinu :slight_smile:
Odpo chceme na to zvonění.
Ten přítel od kámošky je prý docela ok, vážné zranění naštěstí nebylo, asi má zlonenou nohu a žehra...

JAni :grinning:

Zuzi, asi bych to vyzkoušela :wink: Pokud máš možnost dát Sárinku do pokojíčku, tak jdi do toho :wink: Já bych tomu u nás nevěřila, ale nechápu to.....a jsem za to šťastná, že to šlo tak parádně a rychle a spíme:slight_smile:
3. pro 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky,

tak jsem vás konečně dočetla. no s těma pohřbama -taky tam nerada chodím - naštěstí to už hodně dlouho nebylo nutné a snad - tuk tuk tuk - ještě taky hodně dlouho nebude.

Zuzi, samostatný pokojíček můžu jen doporučit - i u nás to pomohlo a to výrazně. :wink:

Pavli, to cvičeníčko vypadá moc dobře - úplně vám ho závidím - máte to blízko a sednete si tam maminky - evidentně. já jsem tady na Vinohradech nic zatím neobjevila a vše ostatní je tak z ruky. Kamoška chodí na Lesnou do duhového ráje na cvičeníčko, chtěli jsme se včera přidat, ale díky té blbé noci jsem se nevzbudila, takže nic, začíná to 10:15 - tak bychom museli tak v 9 z domu a to jsme teprv vstávali. dnes ráno se Maty paradoxně vzbudil už v 8 - tak bychom to stihli - jenže dnes není :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Jinak tu od rána pobékává, včera jsem si při procházce vzpomněla, že máme jít na hexu, tak jsem tam zašla, že se objednáme a oni nám ji rovnou píchli - takže z toho byl maty trochu rozhozený a dnes se mu k tomu přidaly zuby a to tak že dost. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
už hodinu pobékává v postýlce, je vidět, jak moc se mu chce spát a nemůže. já už nevím, co dělat. natřela jsem mu to Calgelem - nechce žádný kousátka, ani kartáčky - dělá mu dobře, když mu po dásničkách přejíždím ukazováčkem - jenže on mi do něj těma vyrostlýma zoubkama kouše, tak to moc praktikovat nejde - takže fakt nevím, jak mu pomoct :frowning2: :frowning2: :frowning2:
asi nakonec usne vyčerpáním - je to blbý, ale asi dnes jediná možnost. ach jo, chudáci dětičky :cry:
3. pro 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli, vy jste zas akční - to se mi líbí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: užijte si rozsvěcování stromečku :wink:

Moni - Lach - já teda nechcu nějak radit nebo aby to nevyznělo jako poučování - ale nechceš taky zkusit Míšu nechat v té postýlce třeba i trochu vyřvat - Maty občas taky vše vyhází ven a pak tam usne jen tak - ale ví, že
když se jde spát, tak se prostě jde spát - dá pusu tatkovi (když je doma), mamce a pohladí méďu a jde se do postýlky. Musí mít řád a třeba by to u vás taky časem zabralo - asi ne hned - ale třeba při troše trpělivosti - nevím. ale takto mi to docela přijde i nebezpečné - nechávat ho samotného v ložnici ve vaší posteli - ale nevím, jestli jste tak na to zvyklí - já bych se asi bála :pensive: Je to jen můj názor, tak se na mě kdyžtak nezlob :dizzy_face:

tak jsem myslela, že Maty usnul, byl chvíli klid - ale už ho tam zas slyším :confounded: :confounded: :confounded: asi si nechám dobrovolně rozkousat prst, aby usnul :pensive: :pensive: :pensive:
3. pro 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani :grinning: aby ti jej vážně neukousl :grinning: My ten gel máme taky, ale já nevím jak bych mu to tam měla mazat, když mi tu pusu ani nechce otevřít :sweat_smile:
Kolik máte těch zubů?
My stále 8 :sweat_smile:

JJ, akce to je naše :grinning:

Holky, jsem balila dárky pro kámošky. Budeme si dávat dětem dárky, tak se nudím, jsem je zabalila :sweat_smile: :grinning:

JJ, Janča má pravdu :wink:
Třeba včera se Aleš probudil a plakal, my tam nešli, počkali jsme 10 minut a on se sám uklidnil a usnul. To je vážně fajn :grinning:
3. pro 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli, tak je znovu rozbal a zbal ještě jednou :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Zubů máme 8 a kousek jedné stoličky - co jsem dnes nahmatala a je to i kousek vidět. Možná leze ještě něco dalšího - nevím - po hmatu to zatím nevypadalo. můžou bolet i ty zuby, co už jsou vylezlé - třeba jako že ještě dorůstají? ale to asi ne - to bolí jen, když se to prořezává, ne? :confused:

Tak Maty asi spí - skoro se tam bojím jít podívat :fearful: :fearful: :fearful: chudák malej, ten zas bude usoplenej :pensive:

jdu vařit - potichu :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :sunglasses:
3. pro 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavliiiiiii, si tu?????????????
3. pro 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
prosím, pisni mi sem ten recept na to kuře s medem a citronem, jak už jsi nám tu jednou psala - nemůžu to dohledat - dík dík dík moc moc!!! někam si to zapíšu, at zas neotravuju :wink:

Maty zas nespí, jen u mě v náručí - ach jo - jdu zas nosit - teda můžu si u toho naštěstí i sednout, ale v postýlce prostě béká - chudáček - v náručí mi uplně vytuhne - vidím, jak potřebuje spát a nejde mu to :frowning2: :frowning2: :frowning2:
3. pro 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem to dohledala, Pavli, uffffffffffffff - to je teda plkání, čím se člověk musí probrat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Matymu nakonec zabral až Nurofen - ted je v klidu, ale nespí :astonished: :astonished: :astonished:

jdu dělat jídlo - teda ne kuřecí, ale krůtí prsa na citronech :wink: tak mi držtě pěsti :slight_smile:
3. pro 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani, tak doufám, že se to podaří a bude chtunat :sunglasses:
MAty má teda trápení,
:frowning2:, v kolik usnul a v kolik teda půjde večer spát?

My bylo venku na tom zvonění, bylo to pěkný, ale zima, mlha a moc lidí :unamused:
3. pro 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli, jj, psa by tam nevyhnal :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak Maty v tu dobu naspal tak sotva hodinu. pak už neusnul. dala jsem ho spát ještě cca 17:30 - ale to spal taky tak hodku - možná ani ne - vzbudil ho mm, jak došel dom :confounded:
spát ho dám normoš, po deváté hodině - jestli vydrží. snad bude spát v klidu - bojim, bojim :confused: :confused: :confused:

jo, jídlo se povedlo :wink: mně to moc chutnalo, Martin neochutnal, ptže se zdržel v práci, jen se sprchnul, převlíkl a jel na jejich vánoční večirek - takže nejedl :angry: :angry: :angry: :angry: což mě pěkně nasr... ale co nadělám, že :rolling_eyes:
ještě mě napadlo, že do toho příště ke konci dám č.víno :wink: a možná i ananas :wink: a nevím, jak to teda chutná z kuřecího masa - z té krůty to bylo super :wink:
3. pro 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani to jsem ráda, že se ti to povedlo a ještě chutnalo :slight_smile: Děláš mi chuťe! Já to dojím místo M. :grinning:

U nás se šlo spát, snad bude klid.....jsem nějaká ko, zaléhám k tv
3. pro 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, opět na skok, ráno jsme byli na cviču, Míša taky dostal balíček od Mikuláše a po obídku flákarna, s Míšem jsem si lehla na dvě hodinky a tatínek nám zatím vymaloval chodbu:slight_smile:) takže paráda

jo holky máte pravdu-Jani, s tím vyřváním, já to tak jednou udělala, že mi nakonec tam usnul sám, ale ted jsme na to nějak neměli sílu nechat ho tam samotnýho, takže je opět u nás, ale příští týden budu silná

zítra jdeme pařit s holkama na oldies, tak už se těším, jak to roztočím u matonky:slight_smile:)) už jsem nikde nebyla ani nepamatuju!! a v sobotu jedem k nám na chatu na Mikulášskou, takže sem nakouknu až nevím kdy....

no jo Pavli, ty máš furt nějaký program a energie na rozdávání
3. pro 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
LAch, tak beru tě za slovo, př. týden míša bude v pokojíku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
No já jsem nudná, koukám, že ty jsi mega akční!!!! Oldies :grinning: kdo bude hlídat Míšu?
My zítra odpo valíme s kámoškama do jogušky. Př. týden se mi taky pěkně plní, pak ten další chci péct :grinning:
3. pro 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidíš, ty máš program pořád

bude hlídat T. mamka a my tam potom dojedem a budeme spát u nich.
3. pro 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted stahuju na rajče nějaké fotky, tak tam bude i Kubík od Moty
3. pro 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli, kdybys nebydlela tak daleko, tak bych ti to i poslala :dizzy_face: mě štve, že to ani nesní, jak dojde dom - bude nacpanej z večírku :angry:

Moni, tak příští týden teda hodně síly, at vydržíte a nepolevíte :wink:
a moc si užijte ty oldies :wink: taky bych někam šla zapařit - ale u nás je to s hlídáním naprd. no, ale už se mi rýsuje 16.12. - to máme firemní večírek a tchýně by prý i dojela hlídat, M.bude v práci - tak možná...... :pensive: :pensive: :pensive:

?????????? Martin právě dorazil domů :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: ????????????????
tak jdu zpovídat, co bylo na večírku.....

pa pa a dobrou noc. zítra se ještě snad mezi balením na chajdu ukážu :wink: :wink: :wink:
3. pro 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lach, tak to já tam hned kouknu :wink: Už ti to jde?
to máš fajn to hlídání.

JAni, tak zítra to dojí, ne?...aha, tak to dojí možná už teď :wink:
Vy zase razíte na chajdučku?
3. pro 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli tak kdybys manža pohlídal, tak pojd s náma, je to v Bystrci

jo jo fotečky mi už jdou stahovat....tak snad hotovo a jdu zalehnout dobrou holky, Jani užijte si to na chatě, pa
3. pro 2009 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Moni, věříš, že mě to neláká...jsem strá páka :grinning: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , raději budu zalezlá doma :sweat_smile:

Fotky super, projela jsem vše. Míša je fotogenickej fešák :slight_smile:
No a ty fotky z narozenin...to je hukot některý :sweat_smile:

Dobrou :dizzy_face: :pensive:
3. pro 2009 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo no s tou sestavou je to tak vždycky:slight_smile:
3. pro 2009 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to je vážně mazec :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2009 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ĆAu kočky!!!

Se mi chce nějak spát při tom počasí :stuck_out_tongue_closed_eyes: , Ája už spí tak se najím a zalehnu asi taky :grinning:
JAK se daří?
U nás noc opět :grinning: super. Aleš plakal asi v 0:30, nešli jsme tam, uklidnil se sám po 10 minutách.
4. pro 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni,užij si oldies. Já jdu taky dneska s kámoškou, příští týden mám narozky, tak ji chci pozvat do Alohy na koktejl no a pak se uvidí,ale na moc dlouho to nevidím, jsem dneska docela k.o. Simča v noci trochu chrchlala, teď už teda zas vůbec, ale radši jsme nešly ani do herničky. Co jste měli dobrého na oběd?My dneska kuře.Teď spinká po obědě, tak trochu poklidím binec a asi taky zalehnu. Hezký mikulášský víkend!!!
4. pro 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
užijte si mikulášský víkend :slight_smile:
my dnes zas na chajdu, nejdřív ale odvezem Matyho ke tchýni, už se na něj těší :wink:
Zítra si pro něj dojedem- aby tam dnes s nama nemrzl, než se to tam vytopí :wink:
no nic - mm už se nahlásil, že jede z práce, tak se mějte a at vás ti čerti neodnesou!!!!! :sweat_smile:
4. pro 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak bohužel žádná oldies nebude nebot jsme měli spát u tchýně a T.bracha má prý 40tky a je tam, takže nic, no škoda:frowning2:
My jsem si taky po obědě pěkně zchruply, Míša měl dnes kus kus s hovězí, ale moc tomu nedal, tak ted doohřívám.
4. pro 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek