• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Poporodní deprese, stavy smutku a pláče

23. června 2016 
autor
beti....díky. Já jen orientačně.. A na konec to můžu nechat upéct i ve VYškově nebo v Ivanovicích. TAm nám pekli i na svatbu.
Jsio moc hodná :dizzy_face:
18. bře 2009 ve 22:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Pavli, v Brně mám oblíbenou cukrárnu v Líšni - tam pečou nádherný dorty. Vybírat můžeš z tisíce fotek, ale upečou ti cokoliv si řekneš - www.dorty-brno.cz
19. bře 2009 v 09:55  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
MArci moc děkuji. Hned kouknu :dizzy_face:
A díky za návštěvu tady u nás.
JAk se má Davídek????
19. bře 2009 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
MArci, super :grinning: odkaz. TAk tam nechám upéct :grinning:
19. bře 2009 v 10:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Jé Pavli to jsem ráda, že jsem ti poradila. Davídek je už pěkný uličník a řádí jak černá ruka. Ale jinak se máme moc fajn :slight_smile:
19. bře 2009 v 10:26  • Odpověz  • To se mi líbí
to je fakt bezva odkaz,

pavli, snad večer k tomu sednu, už jsem několikrát měla něco v košíku, ale musela jsem jít něco dělat a ono to vždycky zmizí, už jsem fakt nasr..á, musím pořád začínat od začátku a s kubou to nejde dotáhnout do konce, pořád ho musím u něčeho jistit nebo si natluče :sweat_smile: . Je to celkem záběr, už jsem tak unavená.

My taky vstáváme mezi mezi 5:30-6:00. By mě z toho škráblo, ale co nadělám, že :grinning: .
19. bře 2009 ve 12:10  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Moty, to znám :slight_smile: Já odbíhán snad 100 krát.......
My vstáváme až v 9 :slight_smile: , ale za to celou noc se kojí :sweat_smile:
19. bře 2009 ve 12:47  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Moty , Moni...tady pár info o nějakém Nextu, mě to pomohlo... (pro kluky)

Slíbený překopírovaný email.
Jde o tento komplet: http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=1807341
Komplet mám v 86 a je velký ... nevím, zda do něj dorosteme, snad jo. Mladší syn bude mít rok v květnu, zatím má 8,4 kg ... ale klobouček mám vel. 12-18 a ten bude obr i na podzim. Takže přiobjednávám 6-12 měsíců ...
body z kompletu: šíře: 25 cm, délka k rozkroku od ramene: 41 cm
kraťásky: : šíře: 27 cm, celková délka: k rozkroku: 35 cm, celková: 44 cm
Klobouk 24 cm obvod ... mám pocit, že by mu šel dokonce i 3-6 měsíců, protože třeba ty loňské England mám 68 a jsou mu krásně.

Kraťásky měřím od toho vrchního dílu na prsou, ne tedy s kšandami … to je potom + 8 cm včetně kšand. A k rozkroku je bez nohavičky, opět z vrchu dolů.
Klobouk 100% vemte 6-12.

Nevím, zda jsem Vám pomohla. Taky se stále rozhoduji, jaké velikosti vlastně vzít.
19. bře 2009 v 17:39  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
beti...a něco pro holky...¨

Dobrý večer, potřebovala bych poradit. Chtěla bych objednat pro nějaké věcičky na léto. Niky je 1rok a měří 72 cm a váží 8,5 kg. A nevím jakou velikost objednat na léto. Chtěla jsem nějaká šatičky, trička, kalhoty, mikinku, kraťásky a overálky. Nevím zda 80 nebo 86. Niky nosí tedka velikost 80 a je jí o trochu větší. Děkuji Kamila
ODPOVĚDĚT | ZOBRAZIT VŠECHNY PŘÍSPĚVKY
Marcela K. (marcela) ID 278, mimibazar.cz/marcela1 (18.3.2009, 22:02) DNES
máme podobný míry a objednávám 80, teď nosí 74 a myslím,že něco z tý 80 jí bude dokonce až na konci léta nebo i na podzim...V 86 se vám utopí..
19. bře 2009 v 17:51  • Odpověz  • To se mi líbí
pavli, no právě já jsem na vážkách, ted to dávám do kupy, jenže já myslela, že budu udávat jen velikosti 6-9 měsíců, no s těma číslama bude boj :frowning2: Veruš má těd velikost 68 a je jí akorát, tak asi na to léto vezmu 74, 78 mi připadá moc, ach jo, jesli to pak bude malý :frowning2:
19. bře 2009 ve 21:26  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Beti, neboj :wink: Kdyby to bylo náááhodou malý nebo moc velký, tak se to dá v pohodě prodat :wink: Toho bych se nebála! :wink: Na MMB v pohodě.
Já myslím, že 74 stačí. 80 by jí byla obrovská!!!!
19. bře 2009 ve 21:30  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Mony jak se vede??? Co nového??? Co pořád děláš???
19. bře 2009 ve 21:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky

no Pavli, včera jsem byli nakupovat v Globusu, tak jsem tam zase stravili času! Domů jsme dojeli až před 21hod, ted chci jít trochu uklízet, zas je tu binčus,,,,kde se pořád bere????
a odpo jdem se projít tady do satelitu a obhlednout fasady, pořád se nemůžeme dohodnout na barvě fasady co dáme sem, tak at máme inspiraci:slight_smile:
zítra mně má přijet kamoška a v neděli tu mám další kamošku s přítelem na návštěvu, takže ted se asi nudit nebudu

Na ty dorty taky mrknu pro inspiraci, nám budou dělat dort cukráři od T. z práce, tak jsem zvědavá co vytvoří, ale jsou to kluci šikovní, tak to bude určitě super
20. bře 2009 v 09:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj Moni. No baráček už je dřina, ne jako byt, že???? Ale nás to také čeká...za několik let, doufám :dizzy_face:
Moni, tak dávám do kupy ten Next.
TAk mi pošli na mail tu tvoji objednávku, ju? :wink:
20. bře 2009 v 09:59  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jinak my jedeme na víkend k tchánovcům. Nebyli jsme tam 7 týdnů!! TAk jsem zvědavá na reakci Áji.
20. bře 2009 v 10:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda zb těch velikostí jsem jelen, asi teda vezmu 9-12. Co budeš brát ty Pavlí na léto??? 9-12??? A co máte vybránou za kousky, já pořád něc odebírám a přidávám jiný, mají toho moc, brala bych všechno, ale to bych musela být milionář, což teda nejsem :grinning: , škoda.
20. bře 2009 ve 12:24  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Moty, já beru ty letní věci určitě!!!!!!! 80-9-12 m :wink: Mám doma už jedny kraťásky (červené) a jsou 9-12 a te´d jsou mu velké, takže na léto to bude ok. :wink:
Moty, také bych brala vše...
:sweat_smile:
Ale jen tedy tohle...77 Liber jen to letí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Linen Blend Shorts (Orange)
420-629-X43
Navy And Red Joggers Two Pack
464-539-X43
Linen Roll Leg Trousers (White)
436-761-G34
Essential Long Sleeve Bodysuits Five Pack
446-458-X43
Denim Dog Cropped Dungarees And Bodysuit Set
451-491-G34
Check Fisherman's Hat
451-255-G34
Blue Check Dungarees And Bodysuit Set
452-809-G34
Giraffe Tops Two Pack
459-646-G34
Cagoule (Green)
453-528-G34
20. bře 2009 ve 13:25  • Odpověz  • To se mi líbí
prohlídnu si to, já se musím držet víc při zemi, tak do těch 50 :angry: :angry: :angry:
20. bře 2009 ve 13:54  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Moty, poprvé jsem se také držela...ale teď, když vím, že je to kvalita a je to tak krááásný!!! :grinning: :grinning: :grinning:
Jak jsem psala, v HaH je to někdy dokonce dražší!
No a jinak mě nikdo nic nedá, tak musím kupovat :sunglasses:
TAk pak Moty písni objednávku.
bet už objednala :slight_smile:
20. bře 2009 v 16:40  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Moty :dizzy_face:
Bet :dizzy_face:
TAk už jen Monča :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Pěkný víkendík všem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. bře 2009 ve 23:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoooj!!!
Víkend byl u nás ok, Ájisek v pohodě :grinning: :grinning: :grinning: Vůbec se nebál a neplakal, pořád dělal lumpárny a stavěl se na nohy :stuck_out_tongue_closed_eyes: TAkže už mám konec pohody úplně....padá furt na hlavu, takže musím hlídat kde se dá!!!

next zítra posílám na objednání :wink:

Pěknou noc všem :dizzy_face:
22. bře 2009 ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Pavlíí, v sobotu jsem ti ty penízky poslala.

Padání na hlavu u nás probíhá už dlouho a je to fakt záhul. Pořád mu musím stát za zadkem.

Jinak dnešní noc = KATASTROFA.

Jsem KO.

Usnul už v sedm, byl hrozně unavenej, o půl 9 už stál v postýlce, tak jsem ho položila a takhle ještě asi 3x. Pak jsem usnula a o půl 12 mě vzbudilo Nanny, asi byl moc nakraji a nesnímalo ho to. Jenže tím on se probral a vstával co 5 vteřin, tím jak jsem se probrala i já, jsem zjistila, že mi je hrozně špatně, tak jsem letěla na wc. V jednu ráno jsem už byla nas..ná, tak jsem mu šla udělat mlíko, nepomohlo, takže jsem si ho vzala do postele a tam teda usnul.
Ovšem ve 3 jsem opět letěla na záchod, nevěděla jsem kudy to půjde dřív, spodem nebo horem. No hrůza. A od 5 byl Kuba zase vzhůru, chvilku spal, pak zase stoupal, takže spánek fakt na hovco. O půl sedmé hotovo a muselo se vylízt z postele na dobro.

Jestli to dneska přežiju, tak to bude zázrak, je mi pořád zle :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:.
23. bře 2009 v 07:58  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj holky!!!
U nás noc standard....co 2 hod :stuck_out_tongue_closed_eyes: A to se vstávalo už v 8 hod, MM nas......Ája stál v postýlce a komunikoval a my oba mrtvolky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Moni a trhal zvířátka na kolotoči :angry:

Moty :wink:
A co jsi špatného snědla?? že by nějaká střevní chřipka??? No tak to je teda na prd...já si nedovedu představit být marod s Ájou. To bych nedožila.....
23. bře 2009 v 09:15  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
:slight_smile: odesláno :slight_smile:
23. bře 2009 v 10:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky!
Už jsem pár dní nic nenapsala. U nás nic nového, jen dnes kontrola ve 4 měsících, zase nám odložili tu hexavakcínu ještě oi dva týdny, protože pořád nemá zahojený to znaménko na ručičce. Máme 6520 g a 60,5 cm, prostě prcek po mámě :slight_smile:
Jinak dnes zkusím porpvé kašičku aby to ochutnala, a jinak už zase jen kojím a to i na noc, ten Nutrilon je na prd.
Taky si neumím představit, že bych teď ochořela, stačí když málo spím a jsem mrtvola.

No jinak jsem měla pěkný psycho v sobotu, Sárinka ležela na gauči a chytla- nevím co to bylo- něco jako křeč do břicha, začala se divně klepat a zrudla, přestala úplně dýchat, tak jsem jí rychle zvedla a dobrý,ale řekla jsem to raději dnes doktorce, ta říkala, že spíš to byl prdík, a že kdyby to něco bylo závažnýho, tak by zvedla oči v sloup a to snad nebylo,ale i tak jsem se strašně lekla, co to bylo.
:pensive:
23. bře 2009 v 19:10  • Odpověz  • To se mi líbí
zuzi,

tak to mě teda mrzí, to bych teda hysterčila, no jo prdík to být mohl, jenže až to bude podruhé už bude člověk vědět, takhle prostě neví :frowning2:

motylku, dneska jsem byla v práci a dvě kolegynky jsou se střevní virozou doma :frowning2: , asi řádí mrcha, tak snad to není nic hroznýho, drž se!
23. bře 2009 ve 20:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Beti však já taky hystečila dost, večer jsem brečela a bála jsem se, sledovala jsem jí prakticky celou noc, ale snad to bylo fakt jen to co říká doktorka, jinak bych se zbláznila starostí. :frowning2:
23. bře 2009 ve 20:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Beti, jo jo řádí, kámoška to měla minulý týden a její 9 měsíční klučík s tím skončil v nemocnici, tak se teď jen modlím, aby to nechytl náš trumbera.
23. bře 2009 ve 20:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Pavlííí,super, už se na to moc těším, ještě to počasí, aby se umoudřilo a my v tom mohli vyrazit :wink:
23. bře 2009 ve 20:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Zuzi, to já bych už byla na pohotovosti!!!!!
Moty jak je???
23. bře 2009 ve 22:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek