Občasné bolesti břicha na začátku těhotenství

lucianka007
9. lis 2014

Již týden mi vynechala menstruace. Vsechny tehu testy mam pozitivni. Behem zacatku pristiho tydne si zajdu k doktorce. Ale mam bolesti prsou ( coz je asi normalni ), ale obcas me zaboli i bricho.. trochu jako pri menstruaci..Parkrat za den..Bojim se, aby to nebylo neco vaznejsiho..

majkylove
9. lis 2014

to je naprosto vpořádku,mimi se zavrtává a roztahuje se děloha,mě takhle pobolívalo břicho myslím až do 10 týdne 😉

nonacek
9. lis 2014

@lucianka007 Ahojky,bolest bříška typu jako před MS je také normální jev v začátku tehu. ale nesmí ty bolesti byt krecovite... Hodně štěstí preji✌✌👍👍👍💟💞💘💗💖💕💓💜💛💚💙

maracuja
9. lis 2014

Také jsem to tak měla, ale já ještě netušila, že je to mimi a myslela si, že přichází MS, ta bolest je od sebe k nerozeznání 😀
Hodně štěstí ať do dobře dopadne 😉

berynka
9. lis 2014

@lucianka007 normální, roztahuje se děloha 😉

lucianka007
autor
9. lis 2014

Tak to jste me uklidnily. Neni to caste a trva to par sekund..Tak snad mi to zitra potvrdi a ja nachystam prekvapko pro manzela 🙂

pampalin
10. lis 2014

@lucianka007 Držím palce!!!

deathy
22. lis 2014

Já vím asi 4 dny, že jsem těhu :D a jsem moc ráda, protože jsme se s manželem snažili od ledna.
Jakmile byl první den bez očekávané MS, tak jsem začala mít trochu naději.. a přesně, bolelo mě břicho jako u MS. Tak jsem se fakt modlila abych to třeba přes noc nedostala, fust jsem lítala v práci na WC a děsila se, co uvidím :D ale teď už vím, že MS nepřijde, i když břicho pobolívá furt.

tsterinka
22. lis 2014

@deathy ahoj,jsem na tom podobně akorát to vím už 10 dní 🙂

deathy
25. lis 2014

@tsterinka
Tak mě už to nepřipomíná MS, teď už je to spíš takové jako tlačení v břiše. Není to bolestivé, jen občas nepříjemné... a když se nad tím tak zamyslím, zrovna teď nic nebolí, takže paráda :D
A nevím jestli je to možné (z prvního těhu si toho už moc nepamatuju), ale mám pocit, že když třeba sedím na gauči a předkloním se dopředu, tak to teda moc příjemný není, cítím jako by mi tam dole něco překáželo...

tsterinka
25. lis 2014

@deathy jo,taky když se předkloním tak to cítím 😀 ,já to mám v živé paměti,letos už jsem těhu po 3 😒 .Tentokrát to dám až do konce!!! 🙂

hany_bany
25. lis 2014

já břicho cítím trošku doteď (jsem v 12. tt)... ze začátku mě to taky pobolívalo, specielně když jsem prudce vstala. Je to tam celé prokrvené, děloha roste...

@tsterinka držím pěsti, teď už to určitě klapne 😉

tsterinka
26. lis 2014

@hany_bany děkuji,taky v to doufám 🙂

deathy
26. lis 2014

@tsterinka
Držím palce aby to vyšlo!
My se snažili od ledna a asi to hlava prostě moc hrotila a nedařilo se. V říjnu jsme celá rodina odpadli, byli jsme tři týdny doma... a ejhle, ono se zadařilo :D

Já byla těhu před... no 7 lety, to je už doba. Holce bude v březnu 6.
Jediný co vím, tak že mi nebylo ani zle, nic... to mám teď stejné. Ale fakt si nepamatuju ani to, jestli mě bolelo břicho nebo ne :D teď si připadám už takhle brzo jak kdybych byla tak dvakrát větší 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru