Tupá bolest v podbřišku v 16tt, mám jít na pohotovost?

skoroledlovka
26. srp 2016

Ahoj holky, jsem v 16tt a uz podruhe me trapi bolest v podbrisku. Takova tupa jako by mi mel upadnout spodek. Je to normalni? Je to prvni tehu a jsem z toho krapet nervozni. Kontrolu mam az 5. 9., tak nevim zda mam jit na pohotovost, nebo vyckat..dekuji za odpovedi

pavcatko
26. srp 2016

Měla jsem to stejně a vše v pořádku, myslím že je to od toho jak mimi roste...mě takhle pobolívá celé těhu....

skoroledlovka
autor
26. srp 2016

aha, no ja si taky rikam, ze to snad nic nebude. Pockam co o vikendu a v pondeli pripadne radeji zajdu na gyndu..

cizinkaa
26. srp 2016

No... taky mně tam občas pořádně zapíchá a zabolí, jsem taky v 16tt, občas i hodně tupá bolest, někdy se opakuje. Ale je to nárazovka. Pokud to neni třeba několik hodin v kuse, tak bych to asi neřešila.

alikoaliko
26. srp 2016

Já začínám 16tt zítra a teď mě tři dny bolelo břicho podobně, jak popisujete... jednou jsem to vnímala i ve spánku. Ke konci se to měnilo už spíš jen na tah v tříslech a jakoby na obou vaječnících. A od včerejšího oběda už zas necítím vůbec nic (kromě střev 🙂))), asi se to bude měnit pořád dokola...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru