Vidíte to také? Chlapeček?

madol
18. únor 2016

Ahoj maminky,
prosím o Vaše názory. Včera jsem byla na prvotrimestrálním screeningu, jsem ve 13.tt. Pan doktor mi ještě nechtěl prozradit pohlaví. Jsem přesvědčená, že je to chlapeček, na obrázku vidím malého pinďíka 🙂 . Vidíte to také nebo to může být pupečník?

papalinka
18. únor 2016

@madol těžko říct, nám při skríninku řekli, že v tomto týdnu má jakýsi penis i holčička, ale že ze zkušenosti vědí, že pokud "penis" směřuje vzhůru, je to kluk, pokud rovně tak je to holka. Dívali se na mimi z boku. U nás se trefili.

kulatakosticka
18. únor 2016

Já teda blbě vidím ty nožičky, ale podle mě to, co máš zakroužkované, není ani mezi nimi.

elana
18. únor 2016

v téhle poloze se to určit nedá, ve 13.tt musí ležet miminko na zádech a být snímáno z boku, pak se hodnotí sklon genitálního hrbolku-když směřuje rovně, souběžně s kožním krytem, tak je to holčička, když směrem vzhůru, tak kluk.

teresap
18. únor 2016

To muze byt pupecnik. hezka fotecka 🙂

madol
autor
18. únor 2016

Díky za vaše názory, podle manžela je to na pindíka moc veliké 😀 Nezbývá než vydržet 😉

teresap
18. únor 2016

Přesně jak píše Eleana. V tomto týdnu plod má jen hrbolek a jeho směr určuje pohlaví. Chápu vaši zvědavost. 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru