39tt, tvrdne břicho, bolest v kříži. Nerozjíždí se porod?

paolin84
9. dub 2015

Ahojky dnes jsem 38tt + 6dnu a dneska pred obedem se me udelalo mdlo, ruce se mi doted tresou, slysim nejak dvojite, slabe bolesti v krizi, tlak v podbrisku a tvrdne bricho. Nerozjizdi se mi porod? Jinak pohyby citim.
U prvniho jsem porodila ve 38tt ze mi praskla voda a bolesti zadne. Az po trech hodinach mi dali vyvolavacku. Tady u druheho je to jine.

linee
9. dub 2015

@paolin84 nevahej a zajdi do nemocnice, at se na tebe podivaji.

marierutova1
9. dub 2015

Raději zajděte k lékaři.

karlajasmine
27. říj 2015

@paolin84 Jak jsi v tom dubnu dopadla? Byl to rozjizdejici se porod? Me cely den hrozne boli v krizi, pritom spodni zada me neboli nikdy.. kolem obeda se mi roztocila hlava a bricho mi dost tvrdne..takze v podstate to samy jaks mela ty 🙂 A jsem dneska 38+6. Akorat se mi teda nechce jet do porodnice dokud nebudu fakt rodit, takze jeste pockam..

paolin84
autor
2. lis 2015

@karlajasmine ahoj nakonec to porod nebyl ale bylo to z počasí a nizkej tlak. Taky prý to byli poslicci. Vše dopadlo v ppradku. Dnes má syn 6mesicu 🙂

karlajasmine
2. lis 2015

@paolin84 Ahoj dik za odpoved 🙂 Ja dneska byla na kontrole a taky mi potrvdili, ze to jsou poslicci 🙂 Tak si na porod asi jeste par dni pockam.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru