Alternativa k Dianatal gelu, máte zkušenost?

standula002
19. pro 2016

Ahoj, na konci ledna mám termín porodu a chtěla jsem s sebou mít Dianatal gel, jenže ouha. Prostě není nikde k sehnání. Zajímalo by mě, jestli někdo nemá stejný problém a jestli třeba neexistuje nějaká alternativa. Složení Dianatal gelu není nic převratného - jedná se prostě o lubrikant. Jenže na druhou stranu je mi jasný, že můžu narazit v porodnici s případnou aplikací nějaké té alternativy. Nemá někdo nějakou radu nebo zkušenost? Předem díky moc.

mulgrew
20. pro 2016

misto gelu si davaj denne dvě lžíce lněných semínek, které přeleješ troškou horké vody. a i s tím rosolem, co se vytvoří si to dej rano do jogurtu do kase nebo se kousni a snez to jen tak v prubehu dne. A jako bonus k hladsimu porodu, do sebe dostanes omegu3, vlákninu, béčka, hořčík,... a nezapomen dukladne kousat.

standula002
autor
20. pro 2016

lněný semínko baštim (minimálně 3 lžíce denně) od 5tého měsíce. Jenže jsem to tak dělala už u dvou svých předchozích porodů a ten druhý s Dianatalem byl prostě o hodně kratší a snazší.... Na mě to lněný semínko prostě nějak nezabírá. K tomu ještě masíruju hráz. Ale u mě je prostě průšvih - velký děti ☹ První 3,6kg a druhý 4kg ..... Chci se vyhnout jakýmukoliv nástřihu či natržení. Ten Dianatal byl u druhého porodu fakt super - jenže co teď, když není nikde k dostání? A když si koupím jiný prostě "lubrikační gel", tak mi ho v porodnici odmítnou aplikovat ☹

mulgrew
20. pro 2016

s gelem neporadim ale pridej jeste malinik- caj🙂

mulgrew
20. pro 2016

tak si ho objednej na netu,tady ho maj
http://dianatal.cz/1-dianatal-porodnicky-gel.ht...
nebo gynekolog muze mit na prodej v ordinaci, nase ma

standula002
autor
20. pro 2016

Maliník jsem taktéž pila v obou případech a podruhé jsem o více než týden přenášela 🙂 Přitom na někoho to funguje, že se napije a jede ..... Já ho mohla pít na litry a mám pocit, že jsem akorát doplňovala tekutiny 🙂

standula002
autor
20. pro 2016

na stránkách http://dianatal.cz/1-dianatal-porodnicky-gel.ht...
objednat nelze - zkouším to od začátku prosince a pokud se dostanu k objednávce jako takové, tak nelze zaslat poštou ani jinak - systém mi odmítá objednávku přijmout. Psala jsem i na jejich mail info@dianatal.cz - odpověď vůbec žádná. Psala jsem jim zprávu na fb - odpověď žádná. Obojí už cca 10 dní bez reakce. Uvedený telefon nezvedají. Na gynekologii tohle neznají a neřeší - v porodnici neřeší. V lékárnách v e-shopech vyprodáno, když jsem šla osobně, tak mi řekli, že je dlouhodobě nedostupný, že je prostě nějaký výpadek v distribuci ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru