Antikoncepce po porodu Mirena. Máte zkušenost?

paseky
21. říj 2007

Prosímkdo s ní máte zkušenosti podělte se dík 🙂

danullinnka
2. led 2008

Ahojky Elly,no konečně jsem tu,nešel mi koník 😠
tak tě vítám v novém roce a přeju jen vše nej nej 😉
Jo,Kubča je bruslař,víc na zemi jak na bruslích 😅 dostal i lyže,celkem mu to jde,ale musí jezdit po svém,jak mu někdo poradí,začne zuřit,vyzuje lyže a dlabe na to-celý tatínek 😅 😀
Dnes zkusím přidat fotky,budu doma,Luky je naočkovaný,opět ani nepípl.A co Mike,taky měl mít dnes pichanec,že??
Jinak pořád mám čisto,to je úplná paráda 😉 a jak ty???

elly
3. led 2008

Ahoj Danu,

uz skoro nespinim..hura..tak mozna do noveho roku..preje jen neco pozitivniho 😉

Jinak fotky mate mooc hezky....ty clovece, ta dedova pritelkyne....oni chteji taky jeste deti??? 😕 kolik ze ji je?

Jo, Mike mel vcera dve piga 😉 byl hrdina, az jsem se divila...mel trochu zvysenou teplotku mel je cervene tvare jako slabikare 😅 ..ale jinak byl mooc hodnej a celej den prospal 😉 Jinak uz mame 59,5 cm a vazime 5650gramu...cvalik co 😅 😀 😵

danullinnka
3. led 2008

Ahojda Elly,
tak Luky měl večer teplotu 38,3 ale už dobré.
Fotky ještě přidám,včera jsem to vše nestihla 😝 jinak ta tatkova přítelkyně má 23 a podle řečí děti asi jo 😝 takže kluci budou mít mladší tetu nebo strýce 😅 😕
No Mike je šikulka,Luky má 8,5Okg a neměřili ho,musím sama doma 😅 jdu dodělat svíčkovou a Kubu vyprat ven nebo je dnes na zabití 😠

elly
3. led 2008

Danu 😀 deti to je radost co? 😀
Mnamky svickova...uz se na ni take tesim..manza rikal, ze pojedene posledni vikend v lednu k nasim do cz, tak se tesim jak mala jaruna 😀 😅
Ty jo 8,50 😨 to je vaha 😉 ty si Lukiho musim merit sama 😕 to je divny

danullinnka
3. led 2008

néé,oni děti měří,ale minule někak opomněli,to neva,příště 😉 ale je to kus chlapa 😅
Tak to se máš,že zase pojedete domů,moje mamka nepřijede vůbec 😢 už to neřeším,mění se jak hrom 😢 začínám si víc rozumět s novou mamkou 😅 😵
Tak a je po svíčkové,Luky si dal taky,myslela jsem,že sní i tu lžičku jak to něj padalo.Jdeme na chvilku ven,zatím papa

elly
3. led 2008

Danu nic si z toho nedelej..ja jsem uz 7 let pryc a jeste za mnou mama neprijela...segra jednou a tata taky vubec ne ☹

No uzijte si to venku....zatim pa pa

danullinnka
3. led 2008

no,vidím,že všude je něco ☹
kukla jsem na nové fotečky i tady sis změnilas 😉 Mike je na sežrání 😅 vidím,že se taky rád nosí za krkem,Luky je tam právě ted 😀
jinak ven jsem radši chodit neměla,brada modrá,ruka modrá a zadek taky 😠 blbli jsme s manžou na ledě a 2x jsem sebou prastila,sousedi měli haloo 😠 😉

elly
4. led 2008

Ahoj Danu..ze jsem se zmenila? 😕 Myslis nastaveni? 😉 nebo co?

Koukam krasobruslarka z tebe nebude ze? 😀 No nic si z toho nedelej..i snaha se ceni 😀 , ze me uz nikdy taky ne. Naposledy jsem na tom stala jeste na zakladce s dedou 😅 Ale clovek by se mel vydovadet, ze 😉
Jinak co planuejes na vikend? Ja si jdu dneska nechat zkratit dziny...jsou me moc dlouhe...a delaji to zadara, tak proc ne. A o vikendu trochu uklidu a relax.

danullinnka
4. led 2008

Ahoj Elly,jo myslela jsem fotečku v nastavení,ale i jinak je z tebe kočka 😉
No,krasobruslařka opravdu nebudu 😀 😀 na víkend jsme chtěli zajet k tetě,bydlí sama,má 78roků 😲 tak uvidíme jaké budou silnice.
No,včera jsem si zarybařila a drátky nikde,už ve mě hrklo,zkusila jsem to znovu a jsou tam,ale nějak daleko 😕 o svátcích mi manža přiznal,že ty drátky cítí,tak je možná zasunul dál 😕 ptala jsem se ho,jestli mám zajít k dr.at mi je zkrátí,říkal,že ne,že by si myslela,že mám doma černocha 😀 no,je na tom dobře,to je fakt 😉 tak uvidíme,kdyby mu to moc vadilo,tak tam zajdu.
Včera jsem byla se segrou ve městě a měli povánoční slevy,tak jsem si koupila 3 trička a začínám cvičit,tak třeba ze mě bude kočka 😀 😀 začínám aerobikem a sháním na dvd pilates,sestřenka ho sežene od její kámošky 😉

danullinnka
5. led 2008

Ahojky Elly,tak my jsme taky udělali změnu fotečky 😅 ukazovala jsem dnes segře fotky Mika,úplně se rozplývala a říkala,že jsi kočka s parádní postavou 😉

elly
5. led 2008

Ahoj Danu,

asi byste potrebovali bryle 😀 "paradni postava"....to jste me nevideli z blizka 😅 taky bych potrebovala cvicit..mam nahore jeste nejaky 4 kila a pak 3 kdyz jsem prestala kourit... 😠 ale kde vzit cas??? 😨 furt chodim do prace a neni moc casu a kdyz je tak uklizim nebo jsem hotova a unavena... 😒 ja premyslela nad jogou....u toho se alespon neschace 😀 to ja bych si te tema prsamam vyrazila zuby. 😀
Jo rybareni??? Jo uzx je taky na case, abych zarybarila.....prece jen pro klid duse. 😕 ..jinak ted pak dni nevim zda uz nekrvacim nebo je to jen vytok 😕 .....

danullinnka
5. led 2008

no,my brýle nosíme,ale na dálku 😀 náhodou jsi šlang 😉 tady kámoška má chlapečka 2,5roku a pořád vypadá jak těhotná 😝
Tak rybaření dopadne určo dobře 😉 já ted mám výtok,ale normální barvu,ale i ten mě štve,není nad čisto 🙂 snad už v novém roce budem v čistu obě dvě 😉
Lukymu leze konečně ten 3 zub,tak dva dny jen mrří,o nocách nemluvě 😠 dnes má průjem,tak snad se už prodere,at je na chvilku zase klid 🤐 a co Mike??zoubek ještě neleze???

elly
6. led 2008

Ahojky....no vsak ty jsi taky hubena 😉 a to po dvou detech klobouk dolu 🙂
No ja jem vcera rybarit zapomela..z to jsem se vrhla na manzu 😀 ..tak budu rybarit dneska...snad neco vylovim...
Ja dneska trochu spinim...clovece jeste jsem za ty dva mesice nezjistila co jsou mesicky..ty uz to poznas?? 😨 😖
Jinak zoubky asi jeste ne....ted byl dva dni protivnej, ale to bylo spis to tom pigu..protoze v pusince nic bileho nevidim..a mozna je to jeste brzy 😉 Jinak ja jsem cetla, ze kdyz detech rostou zoubky, tak prujem muze byt k tomu....ale pry to byva vic u stolicek.
Jinak ty pujdes an to zkraceni tech dratku nebo to nechas??

danullinnka
6. led 2008

Ahojky Elly,
no Luky měl průjem u obou zoubků,takže ted mě to nepřekvapilo,Kubík neměl vůbec a mu lezly zuby ve stejný den dva nebo ob den,ani jsme nevěděli 😉
No,měsíčky už po zavedení Mireny nepoznám,u mě bylo bud špinění a nebo dva dny krvácení,ted už je ale dlouho klid,jen at to nezakřiknu 😖 no,já když jsem lehce špinila jen přes den a večer nic a byl sexík,tak potom jsem špinila zas 😠 ale to se srovná,musíme být trpělivé,já to ted v lednu budu mít zavedené 4měsíce,tak snad si tělo už zvyká.No,s těma drátkama nevím,říkal,že to mám nechat tak,tak uvidíme.Kdyby mu to moc vadilo,tak to zkrátím.A co manža?Tomu to nevadí??Z mojeho to vylezlo až ted 😨

elly
6. led 2008

Danu ja se ho ptala a on nic nerikal...tak snad dobry. 😉 ...vcera taky nic nerikal..ale potrebujeme k tomu porad kouzadlo 😀 hold po porodu se to porad nejak nechce a nechce nastartovat 😀 ty s tim problemy nemas?
Jiinak me jeste nejake polohy delaji trochu problem....

danullinnka
6. led 2008

no,já s tím problém nemám 😉 ze začátku mi vadilo,když byl za mnou,to bolelo,ale už celkem ok 😵
ted mám Lukynka na zemi,tak se plazí po celém pokoji,snad už brzo bude lozit po 4,at mi nevisí furt na rukách 😝 A mikeovi jde obrcení???určitě jo,je to šilkulka 😉

elly
6. led 2008

Danu obraceni? No my to zkousime..cvicime to..ale jeste ne...on se leda obrati z boku na zada..ale jeste ne ze zad na brisko....to ted cvicime.. 😉 za chvili ho vytahnu z pelicku protoze uz stejne nespi..tak budeme cvicit a pak ve 4 papat...
No Mike jinak taky se snazi lest..ale porad necheva ruce za sebou 😀 jen se ode me odrazi jak od mantinelu a leze 😅 ale uz opreny o gauc sedi a kdyz ho podrzis, tak i stoji chvilinku s natazenyma nozickama... 😉
Luki asi brzy bude pekne rychlej co? Za chviki ti v plazeni vezme roha.. 😀

danullinnka
6. led 2008

tak to je šikula,Luky taky nechával ruce pod sebou,ted už je na kolínkách a houpe se na nich,tak snad už na to přijde 😉 dnes byl na 4 a opřel se rukama o manžu a sám si stoupnul,kulili jsme oči 😅
Mikeovi přejeme dobrou chutečku,my půjdem taky papat 😉

elly
7. led 2008

Ahoj Danu,

tak vcera se Mike dokonce pokousel lest! A uz i zkousel posouvat nozicky a rucicky ale pak brecel a vztekal se, ze mu t nejde..ale zkousela jsem h postavit a delat aby jako chodil a on krasne daval nozicky dopredu ..proste krucky 😅 😵 to bylo bozi..takze reflex ma 😉
Jinak jsem pridala pak hambatejch fotek z prvniho velkeho vanoveho koupani 😀 to bylo vsude mokro....cakal jak blazen 🙂
Jo a vcera jsme se s manzou bavili o tom zmenseni a modelci prsou..tak az ted pojedem do cz, tak si dojdu na konzultaci co a jak....takze to manza nakonec schvalil..ale pry jen o jedno cislo, aby me pry neco zbylo 😅 🙂 konecne budu mit kliod od tech migren.
A uz jsem zase vecra zapomela rybarit 😠 ..hold snad dneska 😉

danullinnka
7. led 2008

Ahojky Elly,
tak to je Mike vážně mooc šikovný 😉 Taky zkouším Lukáška dávat na nohy 😉 je pevný,po mě skáče až mám modřiny 😅
My už dáváme taky Lukáška do velké vany,bud jdu s něma do vany já nebo manža.Jak začnou po sobě cákat oba,tak jen vytíráme 😠 🙂
Moje segra chce jít taky na zmenšení,Jak já bych brala zvětšení 😢 jenže nejsou peníze a mám strach,aby to nezkazili a nevypadalo to příšerně 😠 to bych se mohla kopat do pr.... a to by sis zmenšovala v čr nebo u vás??
Jinak Mike je fakt krásňoučký.Já ted jdu žehlit,segra vzala kluky ven,tak je klid,manža je už v práci,má odpolední ☹ byl 14 dnů doma,to byla paráda 🙂 dnes jsem byla na socialce vyřizovat ten nový způsob mateřské,akorát jsem se nasr..... bud ráda,že u vás nemáte tak debilní vládu jako tady.Máš si napsat,jak dlouho budeš doma a podle toho dostaneš výši peněz,napsala jsem klasiku 3 roky a dostávala bych pořád 7600kč.Ale to mi neuznali,takže budu doma do 4 let s tím,že do Lukáškových 21měsíců dostanu 7600kč a od 22měsíců do 4 let 3800kč.Síla co??? 😠 😠 ale prý si u toho můžu přivydělávat 😠

elly
7. led 2008

Ahoj Danu,

no s tim systemem si moc nepomuzes 😠 u nas je to taky na houby..ja beru 175 euro na kwartel 😠 coz je sileny...taky me to toci..ani poriodne tu neni 😠
Jinak prsa si chci nechat delat v cz. Tady to stoji 4500 euro a me to v cz vyjde na 800 euro..tak nejsem blazen. Jen se taky bojim tech jizev... ☹ kdyby me to udelali dole pod prdy tak super...pred bradavky nechci...to pak asi vidis porad....no uvidim co dr doporuci...
😉

danullinnka
7. led 2008

Tak to máš fakt lepší v cz.Od segry spolužačka si je ted nechala zmenšit,ale ještě ji to neukázala,protože musí ještě mít ten stahovací obvaz.Ale držím ti palečky 😉
Tak vidím,že jsme se sešli i na hemeroidech 😅 ale je to otrava,co??Jak mě to kdysi tak bolelo,tak jsem měla zadek jak žárovku ☹

elly
7. led 2008

No u me ty hemeroidy nebyly zase takove drama....uz jen nekdy.....ale prakticky mam klid. Fakt co si zenska kvuli porodu musi vsechno vytrpet co? 😀 No ale za ty mrnata co stoji. 😵
No znama na tom byl ataky uz pred lety a ted porodila, tak se ji musim zeptat co a jak....hlavne jak ji to udelali. Mam z toho docela vitr. 😨

danullinnka
8. led 2008

Čauky Elly,
tak mě manža na y hemeroidy říkal,že já vždy musím mít něco extra 😝 😀 dělal si srandu,ale fakt vytrpíme hodně 😉 jsme statečné,chlapi by to nezvládli 😉
No,já jsem včera před večerem začala malinko špinit 😠 ale jen náznak,takže jsem ještě večer hupsla na manžu,kdyby se to rozjelo a pak by zas nic nebylo 😉 😅 ráno to bylo taky málo a zatím skoro nic,tak uvidíme,měla jsem čisto 22dní-rekord 😅

elly
8. led 2008

Ahoj Danu,

no ja jsem ted litala po uradech zaridit Mikovi ceske obcanstvi a pitomci bez objednani je to jen do 12 hodin. 😠 tak tam musim znova zitra...pak ke krajskemu soudu pro apostilni razitko, tak poslat do Amsterdamu k soudnimu prekladatelovi, on me zpatky a pak se objednat na ambasadu...no sileny..a pak cekat 1/2 meisce nez to vyridi 😠 tak me z toho trefi
Tak ja snad to ted mela cisto je 2 dni...a uz od vcera zase spinim 😠 bych do toho kopla...

danullinnka
8. led 2008

S těmi úřady to je,koukám,všude stejné 😠 teda složité jak hrom 😖
Já jsem ted byla s Kubou na zahradě,za necelé dvě hodiny mokré troje rukavice,kombinéza by se dala ždímat,tak jsem mu dala druhou co má novou když jdeme ven,tak doufám,že ji neroztrhne,zůstal ještě venku se švagrem.
Luky se dnes naučil,že když sedí,tak se po zadku posunuje dopředu 😅 Jak jsem ti dnes poprvé psala,tak Kubík mi říká-mami dívej,Luky papá.Otočím se a Kuba mu strčil do ruky hranolky a Luky tak mlaskal 😅
Jinak špiním 😠 děs,ještě,že jsem toho čista večer využila 😅

elly
8. led 2008

Danu Luki uz muze hranolky??? A neni to nejak brzy? 😨
No u nas toho sexu moc neni..ja furt spinim..nebo jsme unaveni....nebo neni cas.. 😖
Ted me psalaa jedna holcina od nas se zari ze sjou v nemocnici...malej ma 40 horecky 😢 no sila...doufam, ze tohle Mike mit nebude.. ☹

danullinnka
9. led 2008

Ahojky Elly,no Luky hranolky ještě nemůže,ale Kuba mu je vrazil do ruky,tak je ožužlal,já jsem mu je vzala,neboj 😉 Tak chudák maličký,v nemocnici.já jsem byla v 6měsíci a musela jsem být s Kubou v nemocnici na infekčním 😝 měli jsme pokoj sami,ale já nemocnice nesnáším,je mi tam nějak úzko ☹ doma se nám málem vyvrátil,klepala s ním zimnice,měl průjem-spíš jen voda,no hrůza.Byl na kapačce,jak mu ji dávali byla jsem s manžou na chodbě a oba jsme brečeli,chudáček tam pištěl,nakonec dr.vrazil facku,ale ona to vzala sportovně,že to čekala,když ho tak musí trápit 😢
No,tak je jisté,že špiním,bléé 😠 no,u nás ten sex je taky jak kdy,většinou jsem k.o.já ☹ ale když za mnou přijde brzy,ne až v 10 večer,tak si dám říct 😅

elly
9. led 2008

Ahoj Danu, jo uz jsem se lehla...ze uz tak papa 😀 jo tak to jste si take prozili svoje..ja jen kdyz se Mike narodil, tak byl na JIP..ale to proto, ze jeste nemel vyvinute traveni a polikal hodne vzduchu a pak nemohl jist, protoze mel v brisku jen vzduch a ne misto na papani...
No u nas je to tak jednou za tyden 😀 a pak nejake ty alternativy 😀 .... 😵
Dneska jdeme na ten urad...snad za chvili vyjedeme....Mike stejne nespi...povida o 106. 😅

danullinnka
9. led 2008

Tuto odpověď už píšu po třetí,pořád mi to nejde odeslat 😠
Ted jsme dorazili z venku,Kuba zůstal u pradědy,prý se mnou nejde,že ho pak doveze teta-moje segra 😅
Mike je šikulka,že se z toho dostal,je to silný a krásný kluk.Jak bude dospívat,tak si budeš muset pořídit brokovnici 😀 😀
No,já jsem ráno krvácela,takže normální vložka 😠 ale už to ustává a navíc mě bolí zas to stehno 😖 asi jsem divná ☹
Dnes sháním ne netu nějaký přivýdělek,ale nic moc nebo nějaký podfuk,jak jen z lidí vylákat peníze 😠 Nevíš o něčem???
A jak jsi dopadla na úřadě??

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru