Asi mě zlobí vnitřní stehy. Je možné, že je cítím z venku?

jajaneu
9. čer 2013

Děvčáta mam intimní dotaz k šití po porodu... nebyla jsem nastřihlá jen dole trošku natrhnutá.
Ve vnitř už to šití tolik nebolí, ale z venku se mi najednou udělala taková podélná bulka, přesně tak jak mam šito ve vnitř... bolí to jako čert hlavně při chůzi, ale na pohled tam nic neni vidět... Můžou to být ty vnitřní stehy? Mam strach abych v tom neměla infekci, ale s očistkama se mi na gyndu moc nechce... Netrápí to taky nějakou maminku? Díky!

maudn
9. čer 2013

já jsem měla bulku (nebyla jsem šitá) po porodu a byl to absces, bolelo tak, že jsem nemohla chodit, sedět, hýbat se, dát , muselo se to vyřezat, zvětšovalo se to,

zamilovanadonej
9. čer 2013

Já měla to samé- ta bulka byla šitím skrabatělá tkáň, jakoby stažená. TAky jsem chvilku myslela že půjdu k doktorovi ( v šestinedělí spadáš ale pod porodnici). Nakonec v lékárně doporučil mazat bepathenem a větrat, stehy vypadaly a dnes už je vše ok 😉

veruska007
9. čer 2013

Taky jsem měla na hrázi absces. Bohužel, myslela jsem si, že je to jen hemeroid nebo hematom, ani dr. si toho na kontrole nevšimla. Po 8 týdnech jsem dostala horečky přes 40, až jsem začala ztrácet vědomí, manžel mě odvezl do vojenské nemocnice a měla jsem otravu krve. Absces mi řezali na chirurgii, bolelo to šíleně, nesedla jsem si skoro tři měsíce a celkově jsem se léčila přes půl roku 😖 . Raději to nepodcenit!

lrg
10. čer 2013

Taky jsem si s hrází užila, takže radím s každým podezřením mazat k doktorovi. Lepší být za hysterku a mít klid.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru