Blíží se porod? Bolest v kříži, budím se poslíčkama

mishell56
20. kvě 2015

Ahoj holky, tak nějak sama se sebou bojuju už tak týden - mám prostě strach, že nepoznám kdy začne porod pokud nezačnu krvácet nebo mi nepraskne voda. Začínám 38 týden a poslední dobou vidím změny, ale nevím jestli něco znamenají nebo ne. 9.5. jsem po procházce přišla domů a odešlo ze mě něco (doktor tvrdí že kousek zátky), bylo to hlenovité a průhledné a byl to docela velký kus, ale žádná krev. Poslíčky mám už od 30tt (musela jsem brát magnesko byli docela bolestivé, teď ho brát nemám), Asi před 5-ti dny mě strašně dloublo jakoby uvnitř, včera se to opakovalo, ale vždy to dloubne jen jednou tak na vteřinu, ale za to docela hodně pak je zase klid. Asi tři dny mě tak dvakrát denně bolí v kříži, vždycky tak hodinku jenže nemůžu u toho chodit ani sedět, jediný co pomáhá je ležení. Taky ty tři dny co pociťuju tohle chodím spát taková vynervovaná a v noci se kolikrát budím poslíčkama, ale ty netrvají dlouho a vždy před spaním mám takový pocit (ne bolest) jakobych to měla dostat, ale ten pocit vždycky někam odejde a od večerejška mě trápí řidčí stolice, včera se mi dokonce chtělo, sem tam seděla asi půl hodiny a nic tak jsem to vzdala. Chtěla jsem vědět jak jste to měli vy a zda myslíte že se to blíží?Jinak pohyby cítím celkem normálně, včera mi sice strkal nohy až skoro do krku, ale jinak dobrý 🙂 Děkuji za odpovědi 😉

mishell56
autor
27. čer 2015

@andrrriiik jojo málem jo, ve výtahu v nemocnici tlak na konečník hele od příjmu byl za hodinu a půl na světě

@leonka24 tak držím palečky a děkuju

tsterinka
27. čer 2015

@mishell56 pěkný den přeji 🙂 Chtěla jsem se zeptat ohledně těch vašich bolestí zad před porodem,bolelo to stále a nebo jen nárazově??už druhý den mě bolí v kříži tak,že nemohu skoro chodit,večer mě v průběhu asi tak 2 hodin popíchávalo v podbřišku ale to do rána zmizelo.Jsem dnes strašně unavená a jen polehávám ale díky křížovým bolestem se těžko zvedám tak trpím snad to nebude něco skříplého a patří to k přípravám na porod 😒

mishell56
autor
27. čer 2015

@tsterinka Také přeji hezký den, mě to bolelo nejdřív nárazově asi tři týdny ale nic hrozného, v den porodu to bylo pořád a s každou kontrakcí to zesílilo, je možné, že se to připravuje...držím palce

lexton
19. črc 2015

zdravím! Tothle téma je asi nejpodobnější tomu, co bych se chtěla zeptat... tak se vmísím.. Včera mi poprvé bolela záda v kříži, a cítila jsem jakoby hodně plné břicho. Může to být známka, že se to už blíží? Jako že nevydrží do termínu? Navíc se poslední 4 dny strašně hýbe, až to bolí.. díky moc!

mishell56
autor
19. črc 2015

@lexton Může i nemusí, já měla pocit na porod tři týdny než jsem opravdu rodila, proto jsem založila tohle téma 🙂 jinak mě se právě nehýbal poslední dny skoro vůbec, ale někdo to má prý tak, že se hýbe miminko až moc. Jinak záda mě bolela cca 14 dní před tím a v podbřišku měsíc před tim. Nevšimla sis zda odchází zátka?

lexton
19. črc 2015

@mishell56 zátka těžko říct, jako hlen nebo jak se to popisuje jsem zatím neviděla, jen mi přijde teď trochu hojnější ten výtok.. je víc mléčný než vodový aktuálně.. těžko se to celý popisuje. Už jsem i četla, že vyšší aktivita taky není ok.. jenže to by nebylo ok nic, když se teď vrtí celý den v nějakých intervalech, možná spíš už je větší váhou, tak je to jen víc cítit 🙂) 3 týdny od nějakých příznaků? Hmm..to by pak odpovídalo termínu..už mi z toho hrabe v tom vedru

mishell56
autor
19. črc 2015

@lexton To věřím, ten výtok bych určitě radši zkonzultovala s doktorkou, může to být ok a nemusí, takže bych se jí na to raději zeptala.. jj 3 týdny jsem měla snad všechny příznaky před porodem, kterých na internetu bylo :D

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru