Bolest v pochvě v 36tt

wandaska
28. čer 2017

Ahojky holky, mám takový dotaz. Dnes jsem 35+4tt a od včerejška mám divné tlaky v děloze. Chvilkové a je to pocit, jako pálení při zánětu močáku. Před chvíli jsem byla na WC a při čuraní najednou bolest, že jsem až vyskočila. Stydká kost pobolívá a hlavně oblast třísel, jako bych se narazila při skoku o kozu. 😐
Dnes jsem byla na poslední poradně a říkala to Dr., ale u ní to je marné, řekla jen, že to můžou být poslíčci (břicho mi tvrdne už pár měsíců - beru hořčík, takže podle toho se nemůžu orientovat). Další kontrolu a CTG mám za týden už v porodnici. Ale nevíte, prosím, co by to mohlo být? Moc děkuji. 😊

luciapaja
28. čer 2017

@wandaska Trisla me boli od nejakeho 25Tt,dr rikala ze to muze byt skriple jak se uvolnuje panevni dno a bude to ke konci horsi(ted mam problem chodit do schodu) Stydka me poboliva az poslednich par dnu a to hlavne v noci,kdyz se otacim.A to posledni me nenapada co by mohlo byt.

hani007
28. čer 2017

@wandaska je to normalni. Deloha se ti zacina pripravovat na porod. Ja mela podobny bolesti cca mesic pred porodem. Zanet mocaku sem myslela, ze mam skoro od zacatku tehu, ale bylo to jen roztahovani delohy a panevniho fna. Dokud nekrvacis neresila bych to. Jen teda primo pri curani me to v trubici nepalilo. To spis v brise. Tebe pali mocova trubice?

wandaska
autor
28. čer 2017

@luciapaja děkuji moc za odpověď 😊

@hani007 přímo močová trubice mě nepálí, ani při čurání. Jen takový pocit, jak by pálení. Tak snad malá ještě pár týdnů vydrží

hani007
28. čer 2017

@wandaska tak to je v pohode 😉 a ty trisla to je des. Ja se kolikrat kvuli tomu i v noci budila. Taky to zacalo tak mesic pred porodem takze myslim, ze vydrzi 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru