Bradavičky (HPV), budu rodit normální cestou?

weru88
28. srp 2014

Ahoj. Chtěla jsem se zeptat, když mám bradavičky, budu rodit normální cestou nebo císařským řezem? Děkuji za odpovědi 🙂

veverice27
28. srp 2014

Ahoj @weru88, mělabys rodit císařem, jetotiž veliké riziko přenosu na prcka při vag. porodu..pokud se do pororu nevyléčíš, řekla bych, že budeš mít téměř na 100% císař..:/

weru88
autor
28. srp 2014

Ahoj. Děkuji za odpověď. Já už to mám dlouho. Vyléčit se to prý nedá ☹ už jsem toho pročetla spousty. Dokonce i názor dvou lékařů (ty psali, že riziko přenosu na miminko je velmi malé,tudíž se může rodit přirozenou cestou). Bradavičky má 80% žen, to by každá třetí musela rodit císařem. Mě spíše zajímal názor maminek, které to také řešily. Až půjdu k Mudr. Tak se ho na to zeptám 🙂

korinka8
29. srp 2015

Ahoj, nevim zda je to vhodne ale jak si nakonec rodila ... Asi mam tez HPV :( nepotvrzene !
A mam trochu strach :(

lat
9. zář 2015

@korinka8 můžeš rodit normálně, riziko přenosu je minimální. jedině že bys měla některou bradavici tak velkou že by byla porodní překážkou, tzn. že by byla velká třeba jako půlka dětské hlavičky, což nepředpokládám

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru