• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Budem si na 100% istá, že mi odtiekla plodová voda?

11. května 2011 
@alegro Veliká gratulace :wink:
21. bře 2011 v 08:31  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@pusolamy dakujem.....no nakoniec som aj tak rodila bez vyvolavacky,ale bola ta katastrofa...... :frowning2:
25. bře 2011 v 00:33  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kjajule dakujeme velmi pekne.....to teda ma byt aj zaco.....myslela som,ze zomriem......ale nastastie oplatilo sa a sme obidve zdrave...... :slight_smile:
25. bře 2011 v 00:34  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
AHOJTE KOCKY.....MATE SA? :grinning:
20. dub 2011 v 15:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@alegro : ahojda mame sa :grinning: a od minule středy už máme taky mimiško :slight_smile:
27. dub 2011 v 17:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
waaaaaw...blahozelaaam...a co a ako to prebiehalo?piiiiis :slight_smile:
29. dub 2011 ve 03:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@alegro : no bylo to velmi rychle :wink: asi od osmi od rana mi zacly bolesti, ve čtvrt na jednu jsem vystupovala pred nemocnici z auta a ve 14:57 byla nase malicka na svete :grinning: mela 2990g a 48cm
30. dub 2011 v 19:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jaaaaj...tak to si mala super...u mna to trvalo 19 hodin...nieco strasne :cry: ella mala 3500g a 51cm....teraz jej zacina 7.tyzden a je to uplne super dieta :grinning: to je asi odmena za ten desny porod...ako sa ma vasa babulka....inak my uz mame 5 kil :grinning:
1. kvě 2011 v 19:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@alegro : no tak nam je zitra 14 dni adélka mela 2990g a 48 cm, ale hodne nam ubila minulou stredu mela 2590g ale v patek uz 2720 a ted uz ma urcite vic zitra jdem k mudr na vazeni tak uvidime kolik ma presne, kila mi taky jdou zatim dolu tak snad to bude pokracovat jeste mi 11kg chybi :unamused: ale co za ten krasny uzlicek to stoji :wink:
3. kvě 2011 ve 14:53  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jaaaj..no krasa...super.....z kil navyse si nic nerob....oni odidu.... :slight_smile: ja som sice pribrala iba 9..uz aj schudla,ale mne sa este stale nezda moja postava :slight_smile: nam ella zacala akosi celu noc byt hore....je super dieta-klop,klop,klop.....len neviem preco sa rozhodla chodit spavat rano a potom spinka do jednej obedu.....ale vraj to je v jej tyzdni normalne...tak uvidime....resp.uvidim,lebo moj manzel robi iba nocne-takze sa v noci nenudim... :grinning: cmuckame tvoje deculo.... :grinning:
3. kvě 2011 ve 22:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@alegro : tak to mame stejny pritel dela taky i nočni :unamused: no ja pribrala 22kg a pak se narodil takovej drobek nechapu jak si to ta priroda zarizuje :grinning: mala mela vcera na vazeni 2840 takze jeste stale nema zpet porodni vahu ale hlavne ze pribyva
5. kvě 2011 ve 13:42  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jaaaj...takze doobedu dospava a potom sa vam zacne venovat??? :grinning: aspon u nas to tak prebieha,ze ho kazde rano ideme zobudit o 14-tej....s malou to je uz fajn.....ziaden problem.... :slight_smile: znormalizovala sa....fuuha...tak to si pribrala dost,ale hlavne,ze ste v poriadku....no nasa kocka schudla na zaciatku,len par dekov.....ella je taka ina :slight_smile:

11. kvě 2011 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek