Chtěla bych při porodu sekcí koukat na narození mimča

radova23
24. říj 2013

Ahoj holky,muj dotaz je pro zajímavost . U nás nemuže byt parter při porodu sekci( cisařským řezem) ale mé přaní by bylo koukat se na narozeni mimča,neříkam že přímo do dutiny břišní,ale jak bych ležela tak bych neměla tu plentu tolik před nosem ale kousek níž ..... vím že je to kvuli hygieně,ale klidně by to rouška zachranila ne ? Jinak další dotaz,mužu si vydupat to,že chci miminko ke me a k prsu behem šití ? a posledni dotaz,myslite že by mohl byt někdo ochotný fotit ? například anesteziolog ? kdyz jsem mela prvniho cisaře,seděl u me hlavy a povidal si se mnou kde bydlime,odkud jede manžel a co to ma byt za pohlavi a jen obcas juknul na monitory,jinak ruce mel volne .... vím jsou to troufale dotazy, ale jen se ptám,osobně bych to chtěla 🙂

mufinka26
25. říj 2013

@radova23 ono je lepší se snima domluvit přímo před tím, než ti císaře budou dělat, jaké máš přání atd.. Třeba ti vyjdou vstříc. Jinak já na třetí porod budu vybírat jinou porodnici

radova23
autor
25. říj 2013

@mufinka26 ja to mela dohodnute atd s porodni asistentkou a když se šlo na věc- byl planovany, tak PA nikde a vše bylo jinak ! ☹ PA jsem už nikdy neviděla

mufinka26
25. říj 2013

@radova23 ted bych to dohodla přímo z doktorem co ti bude dělat císaře, ono staršně záleží na lidech, bohužel.

radova23
autor
25. říj 2013

@mufinka26 mno uvidime,snad budu rodit normalne ale kdyby nahodou-sepisovala jsem si porodni plan jak pro spontalni a tak i sekci

mufinka26
25. říj 2013

@radova23 tak to držím palečky pro normální porod 😉 Taky sem ho chtěla, ale co i tak to byl pro mě krásný porod 🙂

marhulinka
25. říj 2013

záleží na doktorech,na koho "narazíš"....chce si to s ním o tom promluvit a uvidíš. Já např.rodila v HK a tentokrát mi vyšli vstříc ve všech mých požadavcích...první doktor se cukal a rozmlouval a strašil mě...pak druhý naprosto v pohodě. Prostě jsme se na všem domluvili a bylo to.

radova23
autor
25. říj 2013

@mufinka26 on se me dr ptal jestli znovu nedame cisare a ja hned že jako ne , že chci rodit normalne a zmeril me,změřil panev,miminko je stale hlavou dolu,jizva v cajku a placenta taky na dobrem miste,pokud se nic nestane je tam ooobrovska sance rodit normalne .... sama sobe si držím palečky 😀 😀

@marhulinka jenže Hk ja nejedu :-/

marhulinka
25. říj 2013

@radova23 já jen píšu,že záleží na dr. na koho narazíš.-) a je úplně jedno,kde budeš rodit.-)

mufinka26
25. říj 2013

@radova23 to je dobře, já sem nakonec byla ráda, že to byl císař, měla sem šílený srůsty po prvním císaři, malej by ani neprošel porodníma cestama.

radova23
autor
25. říj 2013

@mufinka26 jejda ☹ ☹
@marhulinka jak znam své štěstí/smulu .... vim jak to dopadne 😀 😀

sweetest
25. říj 2013

@eicul82 No nwm přesně za jaké množství či jako paušál to bylo napsané...našla jsem to na netu. Ale zeptám se až se půjdeme podívat do porodnice jak to tam vypadá 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru