• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Císař na přání v Praze-máte tip na nemocnici a doktora?

15. května 2014 
Ja tedy rodila prirozene, ale kamaradka rodila prvne cisarem (miminko mela koncem panevnim) a kdyz cekala druhe, tak by klidne sla na cisar znovu, ale v Motole ji to nedovolili. Je tam opravdu nejaka komise nebo co a tam tedy cisarsky rez jen tak neudelaji, pokud neni duvod.

Jinak jak tu nektere maminky psaly, ze doufaly, ze miminko bude koncem panevnim , tak ja naopak doufam, ze i to treti budu mit hlavickou dolu. Ja mam totiz naopak strasny strach z operaci.

Osobni zkusenost prirozeny porod vs. vyvolavany. Prirozeny min bolel, ale trval 4x dyl. A proti vyvolani porodu nejsem, byla jsem 41+5 a uz jsem toho mela dost a hlavne jsem se bala aby mala mela jeste dobrou plodovou vodu.
11. dub 2014 v 01:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj všem, děkuji za úplně všechny příspěvky, byť ne všechny byly odpovědi na moji otázku. I přesto děkuji:slight_smile:
11. dub 2014 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@ann_87 pokial to nie je zo zavaznych zdravotnych dovodov ohrozujucich zivot matky alebo dietata tak co je to? :slight_smile:
11. dub 2014 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terinka1989 Dost dobře nechápu Tvou otázku... Prostě za sebe si myslím, že v dnešní době by bylo fajn, aby si o některých věcech mohla nastávají maminka rozhodnout sama a ne se nechat do něčeho tlačit za každou cenu.
11. dub 2014 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@ann_87 tak s tím naprosto souhlasím!
12. dub 2014 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jitulej no a jak to nakonec vyřešilas???
15. kvě 2014 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek