Dá se dopředu odhadnout, kdy začnu rodit?

k.hana
2. zář 2007

ahoj holky a maminy, chtěla jsem se ze ptat, jestli se dá sama na sobě odhadnout, kdy už začne porod. Myslím tím třeba den, nebo dva dopředu. Čeká mne to každým dnem a jsem z toho tak vyhukaná, že bych byla docela ráda, poznat to co nejdřív. Díky moc Hanka

schimi
3. zář 2007

Rodila jsem dvakrát a osobně jsem teda nepoznala, kdy mi praskne voda-jako poprvé a podruhé mi porod vyvolávali, takže taky ne ☹ ☹ ..To jsem Tě asi moc nepotěšila..Ale neboj, všechno dobře dopadne 😀 😀 !!

k.hana
autor
3. zář 2007

Ahoj schimi, vím, že jsem asi praštěná, ale vůbec nevím, co mě čeká a na co se připravit. Každý pořád chodí a ptá se, jestli už budu rodit! No co máš pořád říkat. Tak prostě dělám, že jsem hrdinka, ale dušička je ve mě malá, to víš.

nilita
3. zář 2007

Ahoj, k.hana: já jsem cítila tři dny před porodem, že to bude co nejdřív..zároven už mi i odpadla hlenová zátka a mělaa jsem divný bolesti, (a poslíčkové) to nebyli ,tak jsem si říkala, že do týdne určo porodim ,byla jsem si jistá ,prostě jsem to cítila... a to mi pak plodovku musely píchat..takže ti říkám,že já jsem to na sobě poznala..takový divný klid před bouří.. 🙂 🙂

kupinka
3. zář 2007

Ahojky,ja jsem mela den predtim takove divne krece v brichu,neco jako pichani,tak jsem si rikala,ze uz to bude brzo.A druhy den rano ve 4,45 jsem ucitila prvni stah. Ale kazdy porod je uplne o necem jinem. A neboj se niceho,ten maly uzlicek stoji za tu trochu bolesti. Preji moc,moc stesticka,at vse dobre dopadne 🙂

chechta
4. zář 2007

k.hana - no to mi povídej taky se furt někdo ptá tak kdy už budeš rodit a já to bohužel nevím. Už bych to měla co nejdřív za sebou,a le jednou věcí se uklidňuju už tobude určitě brzo 😀 😀 😀 Dneska se dr. zeptám jak dlouho by mě nechala přenášet, kdbych do termínu neporodila

Kupinka, nilita: tak jám mám taky divný pocity v břichu už asi týden,a le asi určitě jsou to jen poslíčci a pořad nic 😠

viona
4. zář 2007

Ahoj,já jsem začala rodit po termínu odtokem plodové vody,byla jsem za to ráda,nemusela jsem sedět doma a zkoumat kontrakce,takhle jsem věděla,že prostě musíme jet a nikdo mě domů nepošle 🙂 Před tím jsem neměla žádné příznaky,že bych měla v nejbližší době porodit,taky se mě pořád všichni ptali,ale co jim máš na to asi povědět.

k.hana
autor
4. zář 2007

Ahoj Holky, tak jsem stále cela. Já se z toho čekání asi zblázním. 🙂 😝 Díky že mi přispíváte do tématu.Moc mi to pomáhá a taky se ulkidňuji tím, že to brzy přijde a prostě s tím nic nenadělám.Držím všem těhulkám pěsti ať porod proběhne co nejlíp a máte zdravého mimíska.

kacka79
4. zář 2007

ahojky, tak já jsem to na sobě poznala, bylo mi večer nějak divně a v noci mi praskla voda...říkala jsem manželovi že druhý den porodím, ale jelikož to bylo trochu před termínem tak se smál a v noci jsme jeli 😀

kate987
1. led 2014

Ahoj, mně bylo nějak zvláštně už týden před, asi i intuice a i uvnitř mi připadalo že se to schyluje, cítila jsem nějaký fyzický změny, ale neumím to pořádně popsat 🙂.. Uvědomuju si to až teď zpětně. Porod šel přirozeně od začátku do konce, týden před.

petruuushkaaa
15. čer 2017

Ahoj, obnovuji diskuzi 🙂 mela jste nektera intuici, ze to brzy prijde? Ani ne poslicky nebo tak, ale proste pocit v hlave 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru