• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dianatal gel. Máte zkušenost?

21. října 2015 
Ja gel mela a super, bez nastrihu a 4kg dite, za me mi pomohl a jelikoz rodit budu maximalne dvakrat za zivot tak bych si ho koupila i za 3 000kc, kdyz mi ulehci porod proc ne? Ja mluvim z vlastni zkusenosti i pres to ze mi gynekolog taky rikal,ze to zvladnu bez nej. Neblaznete, blbe 2 000kc nechate za jeden nakup v supermarketu a tady se budete dohadovat jestli je to hodne nebo ne ? :slight_smile:
24. bře 2015 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Obnovuji diskuzi. Má prosím někdo další zkušenosti s Dianatalem? Epino jsem zkusit chtěla, ale trpím na vaginální infekce, kvůli ním mi ho gynekolog nedoporučil. Přesto bych ráda alespoň něco udělala pro snazší porod. Budu ráda za jakoukoliv zkušenost a radu, díky :slight_smile:
21. říj 2015 ve 14:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já sama za sebe - i když je to investice, já do ní šla 2x. Po zkušenosti u prvního porodu, kdy syn vůbec nechtěl ven, a věděla jsem, že druhý syn bude velký ( měl 4590g), jsem si ho pořídila a dost mi pomohl. Pořídila jsem si ho přímo od distributora i k třetímu porodu. Tam jsem ho nevyužila, protože gel bylo to poslední, na co kdokoli z nás v tu chvíli myslel. A jelikož byl nepoužitý, kontaktovala jsem prodejce a odkoupil ho za původní cenu zpět. :slight_smile:
21. říj 2015 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “inzerce”
24. led 2016 ve 12:02 • poupatinko
Tvůj příspěvek