Dianatal gel. Máte zkušenost?

moncisa
16. bře 2011

Četla jsem o Dianatal gelu a chtěla jsem se zeptat, jestli má nějaká maminka zkušenosti s tímto gelem. Chtěla bych si ho koupit, ale stojí 2000 Kč a to se mi zdá hodně?

allleeeexxxxx
24. bře 2015

Ja gel mela a super, bez nastrihu a 4kg dite, za me mi pomohl a jelikoz rodit budu maximalne dvakrat za zivot tak bych si ho koupila i za 3 000kc, kdyz mi ulehci porod proc ne? Ja mluvim z vlastni zkusenosti i pres to ze mi gynekolog taky rikal,ze to zvladnu bez nej. Neblaznete, blbe 2 000kc nechate za jeden nakup v supermarketu a tady se budete dohadovat jestli je to hodne nebo ne ? 🙂

dc2015
21. říj 2015

Obnovuji diskuzi. Má prosím někdo další zkušenosti s Dianatalem? Epino jsem zkusit chtěla, ale trpím na vaginální infekce, kvůli ním mi ho gynekolog nedoporučil. Přesto bych ráda alespoň něco udělala pro snazší porod. Budu ráda za jakoukoliv zkušenost a radu, díky 🙂

ivda
21. říj 2015

Já sama za sebe - i když je to investice, já do ní šla 2x. Po zkušenosti u prvního porodu, kdy syn vůbec nechtěl ven, a věděla jsem, že druhý syn bude velký ( měl 4590g), jsem si ho pořídila a dost mi pomohl. Pořídila jsem si ho přímo od distributora i k třetímu porodu. Tam jsem ho nevyužila, protože gel bylo to poslední, na co kdokoli z nás v tu chvíli myslel. A jelikož byl nepoužitý, kontaktovala jsem prodejce a odkoupil ho za původní cenu zpět. 🙂

poupatinko
Odpověď byla odstraněná
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru