Hrozí mi předčasný porod. Máte zkušenost?

simonceli
28. srp 2009

Ahoj, dnes jsem zjistila, že mi hrozí předčasný porod. Tak jsem se chtěla zeptat, jestli s tím máte některá zkušenosti a tak.

kelly1983
28. srp 2009

Ahoj simi, já s tím teda zkušenosti nemám takže ti moc neporadím, ale myslím si že v týdnu ve kterým jsi se už nemusíš ničeho obávat...miminko už je schopné přežít.. a čím to? Co ti řekl dr??

m.o.n.i.k.a
28. srp 2009

Simon, já rodila dřív, rodila jsem v 30tt a mám dneska čilého až moc čilého, zdravého kluka 😵 😵 😵
Tak bych se nebála, zkus vydržet ještě tak 2 týdny, ale v tomto týdnu bych se vůbec nebála.
Chápu Tě , protože pro nás to byli strašně chvíle, ale vše naštěstí dopadlo dobře a dneska jsou už nemocnice tak zajištěné, že se nemusíš ničeho bát. Pokud porodíš tedka, miminko si chvíli poleží v inkubátoru, ale to mu jen prospěje a pak ho dají bud přímo Tobě na pokoj, nebo ještě na vyhřivané lůžko. Neboj, držím moc pěstičky a pevné nervy, nestresujte, vše dobře dopadne! Hodně zdravíčka Přejeme prckovy 🙂

wacinka
28. srp 2009

ahoj simi já jsem to zažila musela jsem ležet a ležet ležela jsem dva měsíce , nakonec to vypadá. že budu přenášet a že mi budou muset porod vyvolávat, protože malé se jaksi ven nechce 😉

simonceli
autor
28. srp 2009

Děkuju za rady... docela mě doktorka vyděsila.... přece jenom je to první poklad.... řekla mi, že mi začíná pracovat děloha a zkracuje se mi dípek a dělá se tam ta porodnická nálevka. Ještě 3 týdny a budu v klidu.... co jsem četla všude, tak od ukončeného 36.týdne už je to bez rizik....

lmdnz
8. zář 2009

Zdravim taky mi hrozi predcasny porod mam zkraceny delozni hrdlo a tvrdne mi velmi casto bricho zacalo to ve 30tt to jsem hned musela do nemocnice na hospitalizaci tedka jsem 34tt a primar rikal ze jeste tyden tu budu ze po 35tt to uz neni tak hrozny porodit beru magnezka prasky a porad musim lezet ! Takze doufam ze uz me za tyden pusti,mesic v nemocnici je strasny ! Takze hajejte

lucinek
9. zář 2009

Ahoj já rodila ve 32 tt narodil se mi chlapeček, chvilku jsme sice museli cvičit vojtovu metodu ale teď je to opravdu živel.Vůbec na něm nejde poznat co si prožil vše rychle dohnal. Neni se čeho bát souhlasim s monika dnes maji nemocnice tak vybavene ze zvladaji zachranit i miminka narozene daleko dříve.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru