Jak dlouho před porodem jste praly oblečení pro mimi?

helcah
24. srp 2008

Ahoj maminy, zajímalo by mě jak dlouho před porodem (před termínem) jste praly a žehlily oblečení pro miminko? Pak bych ještě měla dotaz, jestli někdo z Vás pere rychlozavinovačky a fusaky do kočárku v pračce? Není na nich žádná cedulka tak si nejsem jistá. Děkuju za každou radu.

kacka.va
24. srp 2008

já prala asi měsíc před termínem. já mám u rychlozavinovačky mám dojem, že se může prát na 40 v pračce, ale záleží jakou máš.

smardik
24. srp 2008

helcah já už mám vypráno, chtěla jsem mít vypráno když je hezky a to uschne na čerstvém vzduchu 🙂, chybí mi jen vyprat zavinovačka - mám u ní psané na 40 a vyžehlit pleny

helcah
autor
24. srp 2008

no já bych taky už radši měla vypráno, protože je to se mnou každý týden horší, jsem jak hroch. Ale děláme rekonstrukci takže mám všechno v taškách nacpaný po všech koutech a zatím bych to neměla kam dát. Tak už trochu stresuju, aby to na mě nepřišlo dřív. Musí vydržet až do termínu 😀

smardik
24. srp 2008

helcah my mimi naplánovali tak aby se už nic nedělalo nebo jen drobnosti 🙂

helcah
autor
24. srp 2008

No to já nepředpokládala že otěhotním hned po vysazení HA 😀 Takže teď nám to vychází tak nějak všechno přesně, nesmí se nic podělat...

smardik
24. srp 2008

helcah u mě to taky byla rychlovka, tak rychlá že jsme ani svatbu nestihli 😀 😀

mirka755
24. srp 2008

já jsem prala 4 týdny před termínem a zavinovačky a fusaky peru na 30 st-rychlopraní 30 minut. Ještě se mi nic nerozpadlo 😀

helcah
autor
25. srp 2008

děkuju za odpovědi 😀

bustik
26. srp 2008

No tak já to nechávala až budu na mateřský a teď mi hrozí předčasným porodem, měla bych jen ležet, ale protože jsem neměla vůbec nic vypráno, tak zkuste hádat co dělám 😀

chala
26. srp 2008

Ahojky, nechci zakládat nové téma, tak to zkusim tady. Mám ještě po mně červené sametové šatičky lemované bílou krajkou. Ale ta neni bavlněná, spíš taková silonová. Je zažloutlá, tak bych jí chtěla vybělit, ale zas nechci poškodit tu červenou. Nenáte nějakej nápad?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru