• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jaký byl porod

16. února 2015 
alcatko já jsem taky mimo :slight_smile: tak je nás víc
14. led 2007 v 18:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Teď jsem si přečetla příspěvky Anne a usamartin a musím říct, že mi přijdou docela podobný. No každopádně v tom mám čím dál větší zmatek. :sweat_smile:
14. led 2007 v 18:56  • Odpověz  • To se mi líbí
ali ani nevím jak mě to napadlo,asi podle obličeje :grinning: , jo jo teď jsem si to pořádně pročetla co psala katty a stejně je to na mě nějaký překombinovaný a složitý, hemží se to samejma smíšenejma manželstvíma a dvojčatama :grinning: jsem z toho jelen, tak uvidíme co se z toho vyklube :wink:
14. led 2007 v 18:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Jak to vlastně je, to se asi uvidí podle toho jestli se tady Anne ještě ukáže?! :confused:
14. led 2007 v 19:00  • Odpověz  • To se mi líbí
izus, podle obliceje, tak to jo :grinning: :grinning: :grinning:
A mate recht, je tu moc dvojcatek a moc cizich jmen a ja sama , po cteni techto radku ,nevim uz ci sem a kolik deti cekam :grinning:
No,pockame na vyjadreni anne a katty,nicmene me davala usamartin info,ze je americanka z Californie-Los Angeles,ma za manzela Cecha,tchyni Cesku,a kamaradku Cesku.Ze je ji 20,studovala rok na Karlove Univerzite,atd.Na americanku slusna gramatika,co?Psali jsme si o pulnoci,u ni pry meli dve odpoledne,cili 10 hodin minus.Ve skutecnosti je to ale 9 hodin minus.Nahoda?A usamartin sem chodi,take kdyz my mame tri hodiny odpoledne,dve,jednu...Cili u nich musi byt brzke rano...Nahoda,nebo si z nas nekdo dela blazny... :angry:
asi je to fuk,ale fotky ze svatby má hezký a miminka taky :grinning: já tyhle překombinovanosti večer nějak nezvládám :grinning: ,ale obdivuju gend, jak to hezky vyšpionila :slight_smile:
14. led 2007 v 19:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jsem z toho také jelen :unamused: Četla jsem si dnes od Anne příspěvky (myslím, že v září 2007) a bylo tam dost divných věcí... její synové (21 let) mají oba doktoráty - v tom věku?... ona i manžel jsou Češi (manžel se jmenuje Stephan)... syn má ještě 0,5 roku do konce semestru...synům je 21 let, ale těhotenství oznámila přítelovi před 22 roky...chvíli jí je 40 a chvíli 41...určitě by se ještě něco našlo. Připadá mi to všechno nějaké divné a dost chaotické :frowning2:
14. led 2007 v 19:04  • Odpověz  • To se mi líbí
ostruzinko, doktorat v 21, to by fakt dal tak mozna Stephen Hawking :slight_smile: Ja dokoncuju v radnem terminu a je mi 26 :slight_smile:
14. led 2007 v 19:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Jezis holky vy jste stoparky, s tim clankem to je fakt divny....ale proc by nekdo vykradal cizi alba a vydaval se za nekoho kdo neni ?? Nejak mi to nedava smysl . A jestli to tak je, nechapu kde na to ten clovek bere cas a hlavne co z toho ma
14. led 2007 v 19:18  • Odpověz  • To se mi líbí
holky teda vy jste úplný špionky to já vůbec netuším co se tady všechno děje... že tu je občas někdo kdo se zaregistruje a prudí to jo ale že by si někdo tolik vymýšlel co z toho mají...třeba trpí nějakou psycho poruchou...a to tohle téma docela ráda sem tam navštívím abych věděla co mě čeká...tak snad většina z vás tady je normálních :grinning:
14. led 2007 v 19:19  • Odpověz  • To se mi líbí
draga taky sem chodím nakukovat, abych měla přehled co mě může čekat a doufám, že jiné články jsou OK :wink:
14. led 2007 v 19:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, vy jste fakt dobré špionky :grinning: :grinning:
14. led 2007 v 19:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Já myslím, že takovou podobnou máme i v našem měsíci :angry: Žije v Americe, usamartin je její kamarádka a shodou okolností čeká dvojčata :grinning: Ve fotoalbu má fotku, kde své maxibřicho vydává za 12tt.
Ach jo, to jsou lidi.
14. led 2007 v 19:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Mne jen zaujala jako mamina s 5. děťátkem na cestě. Přečetla jsem si její příspěvky a dost mě zarazily ty doktoráty (každý si můžeš dopočítat, že člověk odmaturuje cca v 19 a za 2 roky fakt nemá VŠ a doktorát :sweat_smile: ) Je to dost velký nesmysl. Fakt netuším, co to je za člověka a co z toho má. Já sem chodím, abych se něco dozvěděla a ne proto, abych tady psala takový nesmysly :sweat_smile: No ale na druhou stranu, každý si tady může psát, co chce...ale my jsme pak z toho hodně zmatené :astonished: Jen jsem zvědavá, jestli sem přijde a něco k tomu řekně...
14. led 2007 v 19:33  • Odpověz  • To se mi líbí
roman a jak se jmenuje?
14. led 2007 v 19:43  • Odpověz  • To se mi líbí
roman tak jsem k vám jukla, no jo píše taky s vykřičníkama :grinning: to jsou mi ale náhody haha
14. led 2007 v 19:47  • Odpověz  • To se mi líbí
hannah44
Tvrdí, že je sousedka Katty...
14. led 2007 v 19:47  • Odpověz  • To se mi líbí
ty jo, to je detektivka :grinning: To by mě opravdu zajímalo, jak to všechno je :unamused:
14. led 2007 v 19:48  • Odpověz  • To se mi líbí
a co napsat administ jestli by nezjistil jestli nejsou příspěvky psány z jednoho počítače? :wink:
14. led 2007 v 19:54  • Odpověz  • To se mi líbí
jo,to zjisti,mabo taky odhalilli...pisnete jim nekdo
14. led 2007 v 19:58  • Odpověz  • To se mi líbí
já byvch i napsala jen nevím kam :grinning:
14. led 2007 v 19:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Už to vědí (ne ode mě:wink:
14. led 2007 ve 20:00  • Odpověz  • To se mi líbí
kaaja tak dej pak vědět jak to dopadlo, musím už běžet....pa holky a hezkej večer vám i mimískům :slight_smile:
14. led 2007 ve 20:02  • Odpověz  • To se mi líbí
izo, ja uz jsem bobovi odpoledne psala tak uvidime :slight_smile: (teda ted uz bych se ani neptala, protoze po tom vykradenym prispevku mi to prijde jasny :slight_smile:)
14. led 2007 ve 20:03  • Odpověz  • To se mi líbí
gedren tak to je bezva,ale i tak jsem zvědavá jak to dopadne, už i proto, že jsem si s katy taky psala :wink: :slight_smile:
14. led 2007 ve 20:05  • Odpověz  • To se mi líbí
no mě bylo divný, že když hannah přidala svoji svatební fotku, tak se mě zdálo, že vůbec nesedí s tou co má uloženou v pasu, ale možná se jen mýlím :rolling_eyes:
14. led 2007 ve 20:12  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, ještě je najdete v dvojčátkách a dvojjazyčných rodinách a moje matka chce adoptovat dítě. Tam je to celý zmatený... Vaše úvahy mě napadly u Katty, ale možná to má pomíchaný z chaosu a práce kolem dvojčátek. U anny je ta reakce možná, protože má mezi dětma velké věkové rozdíly, teda to píše. Synové dvojčata 22 let, pak sedmiletá holčička a tuším dvouletá a teď čeká další. Nicméně jsem taky zvědavá :slight_smile:
14. led 2007 ve 23:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky taky mi to příijde zmatené!Příjde mi,že ze začátku to vyzní jako,že je češka,ale pak,že je američanka,ale nechápu tu skvělou češtinu!SI myslím,že pokud tady někdo nežije,tak by to takhle nepsal!!A navíc je zvláštní,že i ta její sousedka mluví česky!N2jak moc náhod ne??ALe pokud se mýlím,tak se omlouvám! :grinning:
15. led 2007 v 09:09  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdravím holky, tak jak pokračuje to vaše pátrání?! :wink:
15. led 2007 v 11:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek